Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ale mam dylemat przed świętami mam do wydania na grę 100-110 PLN i nie wiem co wybrać :biggrin:.

Mam na oku LBP 2, InFamous 2(Czy jest tam jakiś online pass ?), Skate 3, liczę na inne propozycje ;d

Liczę na to, aby gra była bardzo miodna :rolleyes:

Aktualnie mam lub ograłem: LBP, U1, U2, Cod WAW, Ac II, InFamous, GTA IV, RDR, Burnout Paradise, Fifa 09, Tekken 6, Start the party*, Dead Nation.

*nie mam move

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 3, AC:R, MK, TEKKEN 6 czy może coś innego tańszego?;> Żeby się nie zanudzić :D Wiem, że to różne gatunki:d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ale mam dylemat przed świętami mam do wydania na grę 100-110 PLN i nie wiem co wybrać :biggrin:.

Mam na oku LBP 2, InFamous 2(Czy jest tam jakiś online pass ?), Skate 3, liczę na inne propozycje ;d

Liczę na to, aby gra była bardzo miodna :rolleyes:

Aktualnie mam lub ograłem: LBP, U1, U2, Cod WAW, Ac II, InFamous, GTA IV, RDR, Burnout Paradise, Fifa 09, Tekken 6, Start the party*, Dead Nation.

*nie mam move

LBP 2- bardzo fajna gra, grałem ją z znajomymi, no i przez neta, no i właśnie głównie na tym sie skupia gra, bo dla singla, tryb opowieści jest krótki i to bardzo, krótszy i prostszy niż w pierwszej części

Jeżeli chcesz sam długo pograć w gre, to odradzam, ale jeśli chcesz grać z znajomymi lub/i przez neta z kimś to polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP 2- bardzo fajna gra, grałem ją z znajomymi, no i przez neta, no i właśnie głównie na tym sie skupia gra, bo dla singla, tryb opowieści jest krótki i to bardzo, krótszy i prostszy niż w pierwszej części

Jeżeli chcesz sam długo pograć w gre, to odradzam, ale jeśli chcesz grać z znajomymi lub/i przez neta z kimś to polecam :)

Wolałbym coś dluższego :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ale mam dylemat przed świętami mam do wydania na grę 100-110 PLN i nie wiem co wybrać :biggrin:.

Mam na oku LBP 2, InFamous 2(Czy jest tam jakiś online pass ?), Skate 3, liczę na inne propozycje ;d

Liczę na to, aby gra była bardzo miodna :rolleyes:

Aktualnie mam lub ograłem: LBP, U1, U2, Cod WAW, Ac II, InFamous, GTA IV, RDR, Burnout Paradise, Fifa 09, Tekken 6, Start the party*, Dead Nation.

*nie mam move

Z tych co podałeś zdecydowanie LBP 2 ;) Z tego co pamiętam nie ma w InFamousie online passa. W tym przedziale cenowym możesz też zastanowić się nad Killzone'm, God of warem (szczególnie polecam) i Batmanem AA.

Uncharted 3, AC:R, MK, TEKKEN 6 czy może coś innego tańszego?;> Żeby się nie zanudzić :D Wiem, że to różne gatunki:d

Zdecydowanie Uncharted 3. ;) Moim zdaniem gra roku.

Jaka jest według waszych opinii najlepsza bijatyka??

Mortal Kombat

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno czy fajny jest skate 3(czy są ludzie do ustawek na trofea), czy lepiej zainwestować w InFamous 2 ?

:laugh: :rolleyes:

Ps. Coś mnie natchnęło i pomyślałem, żeby zamiast tego może kupić Nfs: HP.

Edytowane przez kurczak1224

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skate czy Infamous? Infamous ;)

Nfs: HP - jak lubisz sobie pojeździć to bierz ;)

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skate 3 super gierka, oczywiście jak się obracasz w świecie skateboardingu bo np jak moi znajomi grali w nią to po tygodniu się jej pozbyli, ponieważ ich to nudziło i irytowało robiąc ciągle dane tricki w różnych miejscach, musisz to lubić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest według waszych opinii najlepsza bijatyka??

Jeśli 3D to Tekken 6

Jeśli 2D to Mortal Kombat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brać Resistance 3?

Jedynka jest OK, dwójka ma oczywiście lepszą grafikę. Ściągnąłem demo R3 i się załamałem. Niska rozdzielczość, AA wali po oczach. Koszmar normalnie. Jak to wygląda w pełnej grze? Jest lepiej?

W Saturnie widziałem wydanie steelbox za 109zł i się zastanawiam.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

109 zł !? Ja wczoraj byłem w Media Expert, i zwykła wersja kosztowała lekko 219,99 zł. Nie grałem w tą grę, ale z tego co widziałem na gameplayach, nie jest tak źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić Resistance 3. Dla mnie zdecydowanie najlepszy singiel FPS tego roku. Graficznie jest przyzwoicie, może ciut gorzej od K3, ale za to lokacje są bardziej dopieszczone. Zniszczona Ameryka połowy XX w wygląda znakomicie. Gra technicznie jest znakomicie wykonana, zabijanie przeciwników daje niesamowitą przyjemność, bronie są fajnie zróżnicowane, więc nie ma mowy o monotonii.

Największą zaletą jest fabuła, fajnie poprowadzona, ze zwrotami akcji. Polska wersja jest poprawna, ale bez rewelacji. Multiplayer dobry , ale bez wartości dodanej. Mając B3, MW3 i K3 na półce nie ma po co tam zaglądać. Gra mało graczy, więc wyszukanie wybranego trybu jest praktycznie niemożliwe.

Za 109 brać bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

109 zł !? Ja wczoraj byłem w Media Expert, i zwykła wersja kosztowała lekko 219,99 zł. Nie grałem w tą grę, ale z tego co widziałem na gameplayach, nie jest tak źle.

Nie kupuj w MM, Saturnach, Empikach i tym podobnych sklepach. Bo ceny są tam kosmiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem Battlefield'a 3, oczywiście najbardziej interesuje mnie multi, ale przeczytałem kilka postów że ludzie wracają do BF:BC 2, i teraz pytanie, co bardziej polecacie na multi, bf:bc 2 czy bf 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić Resistance 3. Dla mnie zdecydowanie najlepszy singiel FPS tego roku. Graficznie jest przyzwoicie, może ciut gorzej od K3, ale za to lokacje są bardziej dopieszczone. Zniszczona Ameryka połowy XX w wygląda znakomicie. Gra technicznie jest znakomicie wykonana, zabijanie przeciwników daje niesamowitą przyjemność, bronie są fajnie zróżnicowane, więc nie ma mowy o monotonii.

Największą zaletą jest fabuła, fajnie poprowadzona, ze zwrotami akcji. Polska wersja jest poprawna, ale bez rewelacji. Multiplayer dobry , ale bez wartości dodanej. Mając B3, MW3 i K3 na półce nie ma po co tam zaglądać. Gra mało graczy, więc wyszukanie wybranego trybu jest praktycznie niemożliwe.

Za 109 brać bez zastanowienia.

Czy aby zagrać w trójkę, muszę znać poprzednie części. Bo bym sobie gierkę sprawił, ale nie grałem w poprzednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co bardziej polecacie na multi, bf:bc 2 czy bf 3 ?

W BC2 grałem wiele godzin na xpudle. Genialna gra.

Natomiast co do BF3 to.. nie mogę powiedzieć nic dobrego. Wiem że są ludzie którzy ją uwielbiają. Nie nalezę do tego grona, moi znajomi podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj w MM, Saturnach, Empikach i tym podobnych sklepach. Bo ceny są tam kosmiczne.

Bzdura. W większości miast w MM Resistance balansuje na granicy 100-120 zł, więc myśle, że nie jest to zbyt wygórowana cena. Nie wiem jak w Saturnach, ale wysokie ceny w empiku jakoś mnie nie dziwią ;)

Witam, od dłuższego czasu zastanawiam się nad kupnem Battlefield'a 3, oczywiście najbardziej interesuje mnie multi, ale przeczytałem kilka postów że ludzie wracają do BF:BC 2, i teraz pytanie, co bardziej polecacie na multi, bf:bc 2 czy bf 3 ?

Bierz BC2 i nie zawracaj sobie głowy Bugfieldem 3 ;)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy aby zagrać w trójkę, muszę znać poprzednie części. Bo bym sobie gierkę sprawił, ale nie grałem w poprzednie.

Ja zacząłem od 3. Na początku jest dość długi filmik streszczający całą historię z 2 pierwszych części. Z tego co skojarzyłem główny bohater to inna osoba niż w 2 pierwszych częściach, więc to nie taki przypadek co Uncharted, Assassins Creed czy God of War. Nawet z ciekawości odpaliłem sobie demko jedynki ale wytrzymałem jakieś 30s. W grafice i mechanice gry to są lata świetlne różnicy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącznie do multi i do grania padem, nie żadnymi frag fx'ami itp:

MW3 czy BF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudny wybór, bo obydwie gry jakoś nie zaskoczyły. Zdecyduj, czy wolisz zabawę w rambo (MW3), czy bardziej taktyczne podejście do gry (BF3). Jeśli ja miałbym wybierać bardziej skłaniałbym się ku BF3.

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U3 czy LBP2 czy Shift2 czy Dirt 3. Przede wszystkim dla mnie najwazniejsze jest czy wiele sie zmieniły w porównaniu do poprzednich częsci i ile trwa przejscie.Oby jak najdłużej :tongue: Poprzednie częsci tych gier mi sie podobały i teraz jest to dla mnie trudny wybór którą gre wybrac. Mam nadzieje że pomożecie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U3 czy LBP2 czy Shift2 czy Dirt 3. Przede wszystkim dla mnie najwazniejsze jest czy wiele sie zmieniły w porównaniu do poprzednich częsci i ile trwa przejscie.Oby jak najdłużej :tongue: Poprzednie częsci tych gier mi sie podobały i teraz jest to dla mnie trudny wybór którą gre wybrac. Mam nadzieje że pomożecie :smile:

Jeżeli chodzi o U3 to trwa około 9 godzin (fabuła), LBP 2 gdzieś tak z 7. Obydwie mają multi, więc można sobie długo pograć. Zmiany nie są jakieś kolosalne, ale są tongue.gif. Wyścigówki, jak to wyścigówki na "przejście" trzeba trochę czasu poświęcić. Moim zdaniem lepsze jest Dirt 3 :) Najlepszy z tych gier U3.

Edytowane przez josephineola
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siostra chce kupić jakąś grę do ćwiczeń do ps3. I są dwie propozycje MY BODY COACH 2 lub Move Fitness. Ten pierwsza gra jest z dwoma ciężarkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o U3 to trwa około 9 godzin (fabuła), LBP 2 gdzieś tak z 7. Obydwie mają multi, więc można sobie długo pograć. Zmiany nie są jakieś kolosalne, ale są tongue.gif. Wyścigówki, jak to wyścigówki na "przejście" trzeba trochę czasu poświęcić. Moim zdaniem lepsze jest Dirt 3 :) Najlepszy z tych gier U3.

Dzięki.Chyba sie skusze na to U3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×