Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Siostra chce kupić jakąś grę do ćwiczeń do ps3. I są dwie propozycje MY BODY COACH 2 lub Move Fitness. Ten pierwsza gra jest z dwoma ciężarkami.

Ogólnie najlepszą "grą" do ćwiczeń jest chyba EA Sports Active 2, ale jeżeli masz te dwie propozycje do wybrania to program My body coach 2 jest bardziej wymagający.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do wyboru

Uncharted 2: Among Thieves; Uncharted 3;czy Dante ? o tym ostatnim słyszałem że strasznie krótki jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do wyboru

Uncharted 2: Among Thieves; Uncharted 3;czy Dante ? o tym ostatnim słyszałem że strasznie krótki jest

Między Uncharted 2 a Uncharted 3 jest znaczna różnica cenowa. Osobiście grałem w pierwszą i drugą część Uncharted, obie są naprawdę świetne. Uncharted 3 właśnie zamówiłem, jako że to pozycja must have. Jesli masz możliwość, bierz używkę Uncharted 2, a 3 kup nową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted 2: Among Thieves i Uncharted 3 koniecznie w takiej kolejności. U2 używkę można nabyć w niskiej cenie. Więc jak masz kasę możesz kupić U3 i dołożyc do tego U2. Ale na pewno lepiej przejść wcześniej dwójkę, zanim zabierzesz się za 3. Koszt używanej "2" to w okolicach 40zł z ewentualną przesyłką. Jeżeli nie masz kasy to lepiej teraz dwójkę, a za jakiś czas najnowszą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :)

koncze przechodzic moje dragon age1, i za kilka dni dostane ac revelations by skonczyc historie, ale mam jeszcze troche gotowki, i zastanawiam sie nad jakims dobrym tytulem ktory pozwoli mi spedzic dlugi czas przed ps3. moj budrzet jest ograniczony bo ok 250zl.

myslalem o jakims dobrym rpg, fajne by bylo multi albo coop w nim, i tak rozgladajac sie patrze na dragon age 2 (jedynka bardzo mi sie podoba), dungeon siege III(gralem w demko, nawet ciekawa gra), dark souls (czytam ze to bardzo dobra i rozpudowana gra, i ze ma jakies multi co jest dla mnie duzym plusem, ale nie do konca ja ogarniam, zdaje sie ciekawa), sacred 2(ma multi? na pc widzialem ze ma, tez moze byc ciekawe), no i skyrim (nigdy nie gralem w eos zadego, i troche dziwne dla mnie jest granie w rpg z wygladu 1os, zawsze gralem 3os).

ew jaka strzalanka, i mysle o battlefield 3(jestem fanem serii, te setki godzin w bf2 na pc <3) lub badcompany2, duzo osob jeszcze gra? czy lepiej kupic nowsza produkcje?

uzywki ofc wchodza w gre, ale tam gdzie jest online pass to raczej nowki, nie chce mi sie potem kombinowac, jaki zestaw gier byscie polecili do kupienia za te 250zl?

moze jakies inne produkcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myslalem o jakims dobrym rpg, fajne by bylo multi albo coop w nim, i tak rozgladajac sie patrze na dragon age 2 (jedynka bardzo mi sie podoba), dungeon siege III(gralem w demko, nawet ciekawa gra), dark souls (czytam ze to bardzo dobra i rozpudowana gra, i ze ma jakies multi co jest dla mnie duzym plusem, ale nie do konca ja ogarniam, zdaje sie ciekawa), sacred 2(ma multi? na pc widzialem ze ma, tez moze byc ciekawe), no i skyrim (nigdy nie gralem w eos zadego, i troche dziwne dla mnie jest granie w rpg z wygladu 1os, zawsze gralem 3os).

ew jaka strzalanka, i mysle o battlefield 3(jestem fanem serii, te setki godzin w bf2 na pc <3) lub badcompany2, duzo osob jeszcze gra? czy lepiej kupic nowsza produkcje?

Jak ognia unikaj DA 2, Sacred 2 i Dungeon Siege 3. To złe gry są. Szkoda czasu i nerwów.

Do multi BC2 znacznie lepsze od BF3. RPG jak już albo Mass Effect 2 albo Skyrim. Fakt że brak multi ale singiel mają na odpowiednim poziomie.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ognia unikaj DA 2, Sacred 2 i Dungeon Siege 3. To złe gry są. Szkoda czasu i nerwów.

Do multi BC2 znacznie lepsze od BF3. RPG jak już albo Mass Effect 2 albo Skyrim. Fakt że brak multi ale singiel mają na odpowiednim poziomie.

czemu da2, sacred i dungeon 3 zly?

no wsumie pasowalo by mi to, kupic sobie bc2, mass effect gralem na kompie w 1, i tak mnei wciagnal ze noce zarywalem do 5/6 rano, gra byla boska, zastanwiam sie czy kontynuacja na ps3 bedzie tak samo wciagac jak wersja z pc. no i Skyrim tez by szlo kupic uzywane bo nie ma problemow z jakimis kodami, co jest duzym plusem. wyszedl Mass Effect2 pl na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu da2, sacred i dungeon 3 zly?

DA2 to corridor RPG w dodatku jeśli odwiedzasz jakąś jaskinię lub dom to zawsze jest to ta sama jaskinia i ten sam dom. Pozostałe dwa tytuły to jedna wielka nuda.

Jak już to weź Fallout 3 lub F:NV. Są o wiele lepsze od tamtej tróki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous 2 czy U3?

Jak najbardziej U3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam zakupić najpierw inFamous 2 ponieważ można go już nabyć za jedyne 87zł, a dopiero potem zainwestować w U3 jak trochę stanieje. whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę polecam Battlefield 3 gra jest po prostu świetna długo się zastanawiałem co kupić bf3 czy MW3 i teraz stwierdzam że bfa bym za nic nie oddał no może za uncharted 3 ale U3 sobie w najbliższych dniach kupie, jak dla mnie Bf to fps roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Właśnie przerzucam się z PS2 na PS3 i chciałem zasięgnąć waszej opinii.Na razie zdecydowałem się na klasyki (GTA IV i Fight Night 4),ale planuję zakupić jeszcze kilka gier.Które z nich możecie polecić?

Co lepsze ? Battlefield czy Call of Duty ?

Trochę nie mój klimat,ale bardzo dobre noty zbierają Uncharted 3 i Batman.Naprawdę warto je zakupić?

Standardowo NBA2k12 i Fifa12.Może ktoś podzielić się opinią na temat tych gier?

Planowałem zakup Fight Night Champion,ale po przeczytaniu informacji o patchu zrezygnowałem z zakupu.

Mam PlayStation Move i zastanawiam się nad zakupem gry do niego.Jakie polecacie? The Fight jest warty uwagi?

Z góry dziękuję za każdą opinię :)

Wesołych świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Właśnie przerzucam się z PS2 na PS3 i chciałem zasięgnąć waszej opinii.Na razie zdecydowałem się na klasyki (GTA IV i Fight Night 4),ale planuję zakupić jeszcze kilka gier.Które z nich możecie polecić?

Co lepsze ? Battlefield czy Call of Duty ?

Trochę nie mój klimat,ale bardzo dobre noty zbierają Uncharted 3 i Batman.Naprawdę warto je zakupić?

Standardowo NBA2k12 i Fifa12.Może ktoś podzielić się opinią na temat tych gier?

Planowałem zakup Fight Night Champion,ale po przeczytaniu informacji o patchu zrezygnowałem z zakupu.

Mam PlayStation Move i zastanawiam się nad zakupem gry do niego.Jakie polecacie? The Fight jest warty uwagi?

Z góry dziękuję za każdą opinię :)

Wesołych świąt

Witaj w społeczności PS3 ;) hmm ja już niebawem kupuje UA2 i poźniej pewnie trojkę zakupie ;)

Fifa 12 ? podobno fajna, ale ja jakoś zawsze byłem przekonany do PES-a :)

a myślałeś o serii GoW ?? naprawdę to jest klasyk to trzeba mieć świetna gra :)

No i też LBP oraz LBP 2 do wspólnego grania z znajomymi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Właśnie przerzucam się z PS2 na PS3 i chciałem zasięgnąć waszej opinii.Na razie zdecydowałem się na klasyki (GTA IV i Fight Night 4),ale planuję zakupić jeszcze kilka gier.Które z nich możecie polecić?

Co lepsze ? Battlefield czy Call of Duty ?

Trochę nie mój klimat,ale bardzo dobre noty zbierają Uncharted 3 i Batman.Naprawdę warto je zakupić?

Standardowo NBA2k12 i Fifa12.Może ktoś podzielić się opinią na temat tych gier?

Planowałem zakup Fight Night Champion,ale po przeczytaniu informacji o patchu zrezygnowałem z zakupu.

Mam PlayStation Move i zastanawiam się nad zakupem gry do niego.Jakie polecacie? The Fight jest warty uwagi?

Z góry dziękuję za każdą opinię :)

Wesołych świąt

Jeżeli lubisz grać w multi to zdecydowanie Battlefield, a jeżeli w singla CoD. Uncharted to pozycja obowiązkowa dla każdego gracza ps3. Radziłabym zacząć od jedynki i dwójki, a później dopiero kupić trójkę. NBA 2k12 jest to najlepsza koszykówka dostępna na rynku (ma wsparcie ps move). Jeżeli chodzi o Fife to jest moim zdaniem jest lepsza od pesa. Najlepszą grą na ps move jest Sports Champions. The Fight - nie jest zły, ale rewelacyjny też nie. biggrin.gif Warto się również zastanowić nad Killzonem, Assassin's Creed, Red Dead Redemption. thumbsup.gif

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubisz grać w multi to zdecydowanie Battlefield, a jeżeli w singla CoD.

Chyba najpopularniejszą strzelankę multi polecasz mu do singla?

Najlepiej niech sam zagra u kogoś w jedno i drugie i wtedy będzie mógł ocenić co bardziej mu leży. CoD jest nastawiony na szybką akcję, w sam raz jak masz 10 min do wyjścia i chcesz na szybko postrzelać. W BF3 najlepiej grać z jakąś zgraną ekipą bo tam dużą rolę odgrywa zgranie i taktyka, choć z randomami na serwerach też można przyjemnie pograć. Do singla nie polecam Ci ani jednego ani drugiego. I tu i tu jest on bardzo krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Właśnie przerzucam się z PS2 na PS3 i chciałem zasięgnąć waszej opinii.Na razie zdecydowałem się na klasyki (GTA IV i Fight Night 4),ale planuję zakupić jeszcze kilka gier.Które z nich możecie polecić?

Co lepsze ? Battlefield czy Call of Duty ?

Trochę nie mój klimat,ale bardzo dobre noty zbierają Uncharted 3 i Batman.Naprawdę warto je zakupić?

Standardowo NBA2k12 i Fifa12.Może ktoś podzielić się opinią na temat tych gier?

Planowałem zakup Fight Night Champion,ale po przeczytaniu informacji o patchu zrezygnowałem z zakupu.

Mam PlayStation Move i zastanawiam się nad zakupem gry do niego.Jakie polecacie? The Fight jest warty uwagi?

Z góry dziękuję za każdą opinię :)

Wesołych świąt

Z dobrych gier to oczywiscie polece: Gow (wszytskie), Uncharted ( wszytskie), Heavy rain (ta gierka jest swietna ;)) , RdR, Deux Ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saint Row to bardzo fajna gierka z wieloma różnymi zadaniami i wciągającym scenariuszem (ok 11. godzin fabuły), praktycznie brak minusów. W Just Cause jedynym minusem jest scenariusz (w ogóle nie wciąga), ale za to trwa ona tyle, ile np. GTA 4, czyli ok. 30 godzin. Moim zdaniem bierz Saint Row thumbsup.gif.

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie i dylemat ,którą grę wybrać F1 2011 czy Dirt 3 ?????

Albo podajcie mi inne propozycje samochodówek rolleyes.gifrolleyes.gifpardon.gifpardon.gif

Oczywiście będę grał na DFGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już Pań się o zdanie nie pyta?

tongue.gif Jak interesujesz się Formułą 1 i jesteś dosyć w tym ogarnięty to bierz F1. Dirt 3 - świetna grafika, mnóstwo trybów, tras i samochodów, ciekawe multi, ale wnerwiający może być słaby system zniszczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt 3 - świetna grafika, mnóstwo trybów, tras i samochodów, ciekawe multi, ale wnerwiający może być słaby system zniszczeń.

No i to bardziej arcade niż symulacja. F1 2011 poniżej 100zł na Amazonie stoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam jakiejś zajebistej gry :) Mam do wydania 150zł ale jeszcze trochę się dozbiera. Seria AC i LBP odpadają.  ( Mam BF3, f1 2011, borderlands, mma, fife 10, modnation racers, a miałem Bf bc2, Cod BO, Uncharted 2 )   Gra ma mnie wciągnąć w singlu, dobrze gdy by multi też było bardzo dobre i wciągające .

Edytowane przez LuzzaQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×