Skocz do zawartości
cwir

Co Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam jakiejś zajebistej gry :) Mam do wydania 150zł ale jeszcze trochę się dozbiera. Seria AC i LBP odpadają. ( Mam BF3, f1 2011, borderlands, mma, fife 10, modnation racers, a miałem Bf bc2, Cod BO, Uncharted 2 ) Gra ma mnie wciągnąć w singlu, dobrze gdy by multi też było bardzo dobre i wciągające .

Uncharted 3! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam okazje wymienić używane gry: Assassin's Creed ANG, Uncharted 2 PL i Red Dead Redemption na GTA IV & EPISODES FROM LIBERTY CITY (też używane).

Albo tylko AC i Uncharted za Prince of Persia: Piaski Czasu PL (używane). Nie mam pojęcia co wybrać... Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam okazje wymienić używane gry: Assassin's Creed ANG, Uncharted 2 PL i Red Dead Redemption na GTA IV & EPISODES FROM LIBERTY CITY (też używane).

Albo tylko AC i Uncharted za Prince of Persia: Piaski Czasu PL (używane). Nie mam pojęcia co wybrać... Proszę o pomoc.

Dobra ale które gry są twoje bo nic z tego nie rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ale które gry są twoje bo nic z tego nie rozumiem.

No moje są: ac, Uncharted i RDR... Można się domyśleć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaką grę kupić za 100zł? już wybrałem ac brotherhood, szukam w miarę długiej, jak najlepszej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted, InFamous, Red Dead Redemtpion, Heavy Rain.

Jeśli o długość chodzi, to Uncharted lepiej wykreślić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted warto zostawić ;D

Jak najlepszej i jak najdłuższej. Uncharted, pomimo tego że jest świetną grą, jest niestety krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam okazje wymienić używane gry: Assassin's Creed ANG, Uncharted 2 PL i Red Dead Redemption na GTA IV & EPISODES FROM LIBERTY CITY (też używane).

Albo tylko AC i Uncharted za Prince of Persia: Zapomniane Piaski PL (używane). Nie mam pojęcia co wybrać... Moje gry to AC, Uncharted i RDR. Proszę o pomoc...

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam okazje wymienić używane gry: Assassin's Creed ANG, Uncharted 2 PL i Red Dead Redemption na GTA IV & EPISODES FROM LIBERTY CITY (też używane).

Albo tylko AC i Uncharted za Prince of Persia: Piaski Czasu PL (używane). Nie mam pojęcia co wybrać... Moje gry to AC, Uncharted i RDR. Proszę o pomoc...

Déjà vu? Nie opłaca Ci się wymieniać 3 gier za Epizody...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Déjà vu? Nie opłaca Ci się wymieniać 3 gier za Epizody...

Tak Deja Vu, bo jakoś nikt mi wcześniej nie odpisał... A te dwie czyli AC i Uncharted za Prince of Persia: Zapomniane Piaski???

Edytowane przez Rastafaraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie są tylko episodes from liberty city ale też podstawowe gta4 ? Jeśli tak to możesz wymieniać ale nie jest to dla ciebie jakoś super opłacalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar kupić w najbliższym czasie jakieś Guitar Hero, ale nie wiem jakie. Gatunki jakie by mi najbardziej pasowały to metal i rock. Zastanawiałem się nad GH Metallica. Czy to dobry pomysł? Który GH jest najnowszy/najlepszy? Jaką gitarę wybrać? Czy starsze gitary działają w nowszych grach i na odwrót?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie daruję tą wymianę na te GTA. A wymiana Assassina i Uncharted 2 na Prince of Persia: Zapomniane Piaski się opłaca????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie są tylko episodes from liberty city ale też podstawowe gta4 ? Jeśli tak to możesz wymieniać ale nie jest to dla ciebie jakoś super opłacalne.

To są same Epizody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, na święta sprawiłem sobie konsolkę i szukam pierwszej gry a że funduszy mało to musi być to dobra decyzja na długi czas :D zastanawiałem się nad Killzone 3, Darksiders i Skyrim (słyszałem gdzieś, że po 30h grania gra po prostu zamula nie wiem czy to prawda). Chyba, że polecacie coś innego dla nowicjusza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, na święta sprawiłem sobie konsolkę i szukam pierwszej gry a że funduszy mało to musi być to dobra decyzja na długi czas :D zastanawiałem się nad Killzone 3, Darksiders i Skyrim (słyszałem gdzieś, że po 30h grania gra po prostu zamula nie wiem czy to prawda). Chyba, że polecacie coś innego dla nowicjusza ?

RDR~!!,

U2!!

AC Brotherhood

Fifa ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu nowy, na święta sprawiłem sobie konsolkę i szukam pierwszej gry a że funduszy mało to musi być to dobra decyzja na długi czas :D zastanawiałem się nad Killzone 3, Darksiders i Skyrim (słyszałem gdzieś, że po 30h grania gra po prostu zamula nie wiem czy to prawda). Chyba, że polecacie coś innego dla nowicjusza ?

Killzone 3 to bardzo krótka gierka, pod tym względem nie polecam. Darksiders nie przypadł mi do gustu, ale gra jest b.dobra. Skyrim otrzymało miano GOTY, gra jest świetna, ale jest masa błędów które często uniemożliwiają ukończenie jakiegoś zadania(poczytaj temat o Skyrim). Od siebie, mogę polecić Red Dead Redemption, najlepsza gra od R*, starcza na długo, do tego mamy dobre multi. Czego chcieć więcej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukałbym coś jak Dragon Age czy właśnie Skyrim, nie wiem kurcze. Jedyne co wiem to, że Uncharted'y pożycze od kolegi tak jak i Battlefield'a 3 chyba też ma God of War'y więc to odpada. Paru kumpli gra w Skyrim'a na kompie i właśnie polecają cały czas. Takie jakieś RPG mnie bardziej interesują, ale to Red Dead Redemption jakoś mnie nie przyciąga nie wiem czego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, to epizody i GTA IV

Mój błąd, nie doczytałem i nie zauważyłem GTA IV & Episodes...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ferbisz

FIFA 12 - 200zł, a napewno 1miesiąc się pobawisz :)

Killzone 3 - krótka

AC Brotherwood lub AC Revelations- fajne i wciągnie cię na wiele godzin

@Deja Vu

Co do wymiany to na Prince of Persia jak sobie pooglądałeś filmy na YT to wiesz jaka to gra i ci się spodoba to bierz jak ci się nie podoba to nie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Właśnie przerzucam się z PS2 na PS3 i chciałem zasięgnąć waszej opinii.Na razie zdecydowałem się na klasyki (GTA IV i Fight Night 4),ale planuję zakupić jeszcze kilka gier.Które z nich możecie polecić?

Co lepsze ? Battlefield czy Call of Duty ?

Trochę nie mój klimat,ale bardzo dobre noty zbierają Uncharted 3 i Batman.Naprawdę warto je zakupić?

Standardowo NBA2k12 i Fifa12.Może ktoś podzielić się opinią na temat tych gier?

Planowałem zakup Fight Night Champion,ale po przeczytaniu informacji o patchu zrezygnowałem z zakupu.

Mam PlayStation Move i zastanawiam się nad zakupem gry do niego.Jakie polecacie? The Fight jest warty uwagi?

Z góry dziękuję za każdą opinię :)

Wesołych świąt

Przed zakupem U3 kup U1 i U2 są tanie, a poczujesz tą serię od początku. The Fight moim zdaniem tylko dzięki move się wybiło, sam system walki nie powala. Polecam również Killzone 2, w 3 nie grałem.

Zaproponowałem takie tanie gierki, które na pewno dadzą Ci wiele funu. Dla takiego gracza zaczynającego przygodę z PS3 są idealne.

aa! i jeszcze god of war ;) najlepiej trylogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×