Skocz do zawartości
ONE

Tony Hawk's Pro Skater Hd

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno ma być miesiąc po premierze za 18 pln, ale konkretnej daty chyba nie podali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ladnie pieknie, wlasna playlista wyselekcjonowana z OST czterech pierwszych czesci Tone'go daje grze +2 :) Nie jestem manaiakiem trofikow, ale dla tej gry to zrobie. Platyna nie jest jakas ciezka, powolutku ja zgarne, bo zostaly mi tylko projectives. Co do DLC i map to mam male zastrzezenia, o ile airport byl spoko jako zjazdowka to mall i ten cholerny downhill jam, bym chetnie wywalil, I po co to LA w DLC ?? Gdzie sa contesty z jedynki sie pytam kuwa! Ja chce skatepark w chicago i rooswell !!

I dlaczego po przejsciu kariery na 100% i otrzymaniu trofa nie moge nigdzie znalezc DICKa ??

Giera jest w pyde, bedzie mila odskocznia od borderlands 2 za tydzien...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za tępe gnoje w z tych twórców. Revert'a nie będzie, bo mapy z 2 pierwszych gier nie był pod niego projektowane... ale jakimś dziwnym trafem Big Drop nie wiadomo skąd się tu wziął, a mapy lata temu nie były pod niego projektowane. :sick:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie spotkalem sie z informacja, ze jednak ma nie byc. Samo DLC nosi dumna nazwe "Tony Hawk’s Pro Skater 3 HD Revert Pack" wiec zdaje sie, ze jednak beda.

Szkoda, ze wtedy oszolomy porobia jeszcze bardziej wykrecone rekordy skaczac w miejscu po revercie...

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revert będzie, ale będzie go można wykonywać tylko na mapach z DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest DLC. Zgodnie z zapowiedziami - 3 nowe mapy, 4 skaterów, można robić reverta (choć jeszcze mi to nie wychodzi zbyt dobrze, bede musial się przyzwyczaić do tego tricku)

Trofeów brak.

Ogólnie 18 zł można dać, ale szału nie ma.... Później może jeszcze coś skrobnę jak pogram więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest DLC. Zgodnie z zapowiedziami - 3 nowe mapy, 4 skaterów, można robić reverta (choć jeszcze mi to nie wychodzi zbyt dobrze, bede musial się przyzwyczaić do tego tricku)

Trofeów brak.

Ogólnie 18 zł można dać, ale szału nie ma.... Później może jeszcze coś skrobnę jak pogram więcej.

Ale reverta w czasie robienia manuala już nie ma... Tak samo nie ma przechodniów w LA i Lotnisku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tony Hawk’s Pro Skater HD

Was €14.99/£11.99/AU$23.95 Now €7.49/£5.99/AU$12.25

Additional 10% off for Plus subscribers

W końcu promocja :)

Prawdopodobne cena 27zł - 10% dla PS+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nawet za tą cenę nie warto. Kiedyś to była moja ulubiona gra a teraz czar prysł. Nie wiem czy to przez inna muzykę czy gra na padzie ale tytuł wogule mi nie podszedł.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nawet za tą cenę nie warto. Kiedyś to była moja ulubiona gra a teraz czar prysł. Nie wiem czy to przez inna muzykę czy gra na padzie ale tytuł wogule mi nie podszedł.

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk

Eeeeetam, czekałem na obniżkę. Teraz można ogarnąć kogoś, zrzucić się i THPS wychodzi za mniej niż 15zł. Za tyle się chyba opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to nikt nie gra online :C Jakby ktoś miał ochotę na meczyk i próbę wbicia pucharka za wygraną to zapraszam na PW lub PSN nick:Tenshuchiyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie chciałem zagrać z Tenshuchiyu i okazało się to niemożliwe ponieważ ja mam DLC a on nie. No po prostu brawa, fantastyczna zagrywka Robomodo czy jak im tam -.- a ja się dziwiłem dlaczego nie moge nidgy trafić na randoma w online.... :down: :wallbash:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na doładowanie karty z bzwbk i zakupuję dziś za 27 zecików :) Pogram chętnie online, tylko sobie przypomnę jak się jeździ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie warto :)

Czysty fun z gry żadnych pierdół typu latanie po mieście bez deskorolki fryzjery czy jakieś graffiti .

Masz lev masz zadania i jazda .

Często łapie sie na tym że zaczynam zbierac SKATE(czy robic inne zadanie) i zamiast szukac nastepnych liter itd to jade tam gdzie mnie trickowy flow poniesie .

Soundtrack jak mi sie kiedys kompletnie nie podobał (nie lubie rocka/punka i temu podobnych wole techno trance (zwłaszcza psytrance i goatrance :) : tak dziś go doceniam i jest świetny klimacik .

Wady są 2 po pierwsze kamera nieco za blisko przez co ciężko ogarnąć teren (pewnie dla tego dodali mapkę z zaznaczonym co gdzie jak)

Po 2 mało leveli bo raptem 7 .

No ale za 13.50 ?

Zdecydowanie warto !

gra się swietnie .

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem nawet za tą cenę nie warto. Kiedyś to była moja ulubiona gra a teraz czar prysł. Nie wiem czy to przez inna muzykę czy gra na padzie ale tytuł wogule mi nie podszedł.

Ja właśnie bałem się jak to wypadnie na padzie (w THPS2 cieniowałem ostro na klawiaturze i byłem kozak :D :bb: ) i gram od godziny z wypiekami na twarzy - gra się genialnie :) Nie wiem, w którą część grałeś ale soundtrack mnie z butów wyrwał, gdy po tylu latach znów usłyszałem "You" Bad Religion.

Jedyne co mnie wk**** to to, że po poszukiwaniu ostatniego pieniążka w Warehouse i przypadkowym go znalezieniu, nawet nie wiem gdzie, zwiesiła mi się konsola :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×