Skocz do zawartości
ONE

Tony Hawk's Pro Skater Hd

Rekomendowane odpowiedzi

co zrobic to wiem, trudniej natomiast juz wykonac ten trick a koles robi poradnik i nic z niego tak naprawde nie wynika, bo nadal nie wiem oprocz kombinacji jak to zrobic :P czasem na pale wychodzi ale generalnie masakra.. wolno szybko przyciskac, kiedy przytrzymac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up up trzeba bardzo szybko nacisnąć, sam robiłem to krzyżakiem, nie analogiem. Najeżdżałem pod kątem ~~90 stopni do ławeczki. Oczywiście nie udało mi się od razu, kilknaście prób było xD

Edytowane przez mikouaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli up up i trojkat sam? czy up drugi z trojkatem? masakra jakas, durny grind a takie wyzwanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up, Up, trójkąt ;)Durny grind, ale mimo wszystko chyba więcej mi zabrało czasu zdobycie "E" :D

Edytowane przez mikouaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra tylko to mi zostalo z kariery i poki co leze i kwicze z tym :D a do tego jeszcze hawkman w hangarze na jednym combo tez mnie dobija :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden jedyny zarzut wobec gry - spin za pomocą R2/L2 zamiast R1/L1. Jestem tak przyzwyczajony do tych drugich, że ciężko mi ugrać cokolwiek w ogóle. Kara należałaby się człowiekowi od tej decyzji, najważniejsze umieścić na najgorszych przyciskach na całym padzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest spoko, wczoraj z kumplem po necie na venice 5h smigalismy, az nas rece bolaly. Obudzone wspomnienia sprzed ponad 10 lat bezcenne. Gra wg mnie jest dla ludzi w wieku ok. 30 lat, wiadomo dlaczego. Muza nie robi takiego wrazenia jak kiedys, ale jest fajnych kilka nowych numerkow; smutne, ze wywalili PAPA ROACH... Szkoda, ze nie mozna ustawic playlisty i podpiac do gry muze z dysku. Mimo braku kilku rzeczy gra sie wysmienicie, ja czekam na DLC - mam nadzieje, ze beda reverty i moze cos nowego w online wprowadza.

Mam pytanie: czy staty postaci wypracowane w karierze maja wplyw na gre online ? Cos nam sie wydaje, ze nie, ale pewnosci nie mamy. Jesli nie to lepiej wykupywac najdorzsze trikulce, by pokazac "chlopcom" w onlinie poteznego combosika..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie mozna ustawic playlisty i podpiac do gry muze z dysku.

Można. Wciśnij PS Button, wybierz utwór/playliste i leci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah, piękne wspomnienia powróciły. Mam już odciski na paluchach od walenia combosów. Czysty, miodny, zajebisty hardcore. Dla fanów Tonego z PSX'a absolutny must have. Do tego świetna muzyka (oczywiście mówie o soundracku z oryginalnych THPS, z tych nowych piosenek ujdą może ze dwie...). Jeżeli ktoś się zagrywał w THPS na psx i się jeszcze waha czy kupić edycję HD odpowiem - cholernie warto.

Co prawda tras mogłoby być więcej, no i oczywiście wielki minus za usunięcie split screena, no ale nie można mieć wszystkiego.

PS. wie ktoś czy można jakoś w opcjach ustawić, żeby były tylko piosenki z klasycznych THPS? Albo przynajmniej żeby można było przełączać te nowe podczas gry...

@BrzozaLuk - jezeli jeszcze nie udało Ci się zgrindować tych stołów - kombinację góra góra trójkąt najlepiej wcisnąć jak już opadasz na stół, wtedy wskoczy na bank ;)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BrzozaLuk - jezeli jeszcze nie udało Ci się zgrindować tych stołów - kombinację góra góra trójkąt najlepiej wcisnąć jak już opadasz na stół, wtedy wskoczy na bank ;)

dzieki, bede probowal, porzucilem tonego na troche bo juz braklo mi cierpliwosci :/ a z Twoja opinia jak najbardziej sie zgodze.. Oprocz malej ilosci miejscowek gra w zadnym przypadku mnie nie rozczarowala, a stara milosc odzyla.. To teraz jeszcze dave mirra bmx :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem 200,000 punktów w Warehouse, ale nie wpadło mi trofeum. Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miales wypelnione wszystkie cele? dziwne, mi wpadlo normalnie..

@Alfik miales racje z tym opadaniem, zrobilem wczoraj w nocy za 3 razem, z tym ze ostatni grind na stole opartym o rampe robilem juz na kombo z manualem bo mi czasu zabraklo hehe mialem przez to lekkiego stracha bo mi trofeum nie wpadlo, uruchomilem jeszcze raz marsylie i dopiero sie odblokowalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobyłem 200,000 punktów w Warehouse, ale nie wpadło mi trofeum. Dlaczego?

Może użyłeś manuala? Musisz zrobić ten wynik nie używając manuala.

@Alfik miales racje z tym opadaniem, zrobilem wczoraj w nocy za 3 razem, z tym ze ostatni grind na stole opartym o rampe robilem juz na kombo z manualem bo mi czasu zabraklo hehe mialem przez to lekkiego stracha bo mi trofeum nie wpadlo, uruchomilem jeszcze raz marsylie i dopiero sie odblokowalo

Ciesze się że mogłem pomóc ;)

Obecnie gram sobie po sieci, szkoda że nie dorzucili więcej trybów.... Chociaż najlepiej i tak ciora sie w klasyczny trick attack ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przechodze teraz projectives, a raczej probuje.. 250k kombo na marsylii poki co nawet w sferze marzen nie jest hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej alfik. Masz rację, że używałem manual. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250k kombo na marsylii poki co nawet w sferze marzen nie jest hehehe

Nie jest nie do zrobienia. Jedziesz od razu w lewo, wyskakujesz z hopki na ten domek, grind, zeskok z flipem na śmietniki (czy co to tam za kontenery są), grind, znów zeskok z flipem, manual z flipem na rurke, ładny grind, potem zeskok do basenu z flipem do manuala i jakiś niezły grab i jak sporo nabijesz mnożnik, to około 250k+ spokojnie tym sposobem wpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopy czy te pieprzone statsy z kariery maja wplyw na gre w onlinie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopy czy te pieprzone statsy z kariery maja wplyw na gre w onlinie ??

Tak, mam wymaxowanego Rodneya Mullena i Tonego. To że statsy mają znaczenie poznałem przede wszystkim po tym, jak Rodney wysoko skakał mi po rampach, w ''oryginale'' Rodney skacze bardzo nisko, więc tak, mają wpływ ;)

A ja przechodze teraz projectives, a raczej probuje.. 250k kombo na marsylii poki co nawet w sferze marzen nie jest hehehe

Póki co zrobiłem wszstkie projectives w warehouse, później zabiore się za reszte, chociaż wiem, że w Downhill Jam będzie cholernie ciężko(nie trawie tej mapy...:/)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co zrobiłem wszstkie projectives w warehouse, później zabiore się za reszte, chociaż wiem, że w Downhill Jam będzie cholernie ciężko(nie trawie tej mapy...:/)

Tez nie cierpię tej mapy, ale niedawno ją ukończyłem. Najgłupsze były deskorolki, ostatnie dwie zebrałem po czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a co powiecie na wspólne granie po sieci? Zebrali byśmy sobie forumową ekipe i pograli wieczorem przy piwku, ktoś chętny? Zapraszam do dodawania do znajomych, mój PSN ID pod awatarem ;)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy jakieś DLC się pojawi ? Wiadomo coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×