Skocz do zawartości
Emir

Conan

Rekomendowane odpowiedzi

Conan to stworzona przez firmę Nihilistic Software Inc. gra zręcznościowa, w której jak sama nazwa wskazuje wcielamy się w rolę potężnego wojownika o imieniu Conan.

Fabuła programu przenosi nas do starożytnego świata, w którym nasz protegowany będzie zmuszony stawić czoła wielu przeciwnikom oraz mnożącym się problemom. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, a naszym głównym zdaniem jest eliminowanie napotkanych oszołomów i wychodzenie cało nawet z najtrudniejszych sytuacji.

Specjalnie na potrzeby gry Conan deweloper opracował rozbudowany i bardzo krwawy system walki. Do dyspozycji gracza jest mnóstwo morderczych broni oraz dziesiątki efektownie wyglądających ciosów. Animacja postaci oraz sposób sterowania sprawiają, że kontrolowanie naszego bohatera jest proste i intuicyjne.

źródło: miastogier

Zwiedzimy takie znane z lektury miejsca jak bogatą w lasy tropikalne Stygie, gdzie Conan zbada tajemnicze ruiny. Z kolei Kush przypomina afrykańskie stepy. W tym drugim miejscu nasz bohater będzie przebijać się przez skalne wzniesienia, wdrapywać po klifach i walczyć z takimi dzikimi zwierzętami jak lwy. Ostatecznie zmierzy się z gigantycznym bossem. Oprócz samej walki przyjdzie nam trochę pomyśleć, co w przypadku głównego bohatera brzmi co najmniej nieodpowiednio. Jeżeli mielibyśmy policzyć procentowo, to ok. 80% rozgrywki to wyłącznie brutalna walka. Reszta to wymagające nieco wysiłku zagadki, w których trzeba coś przesunąć lub znaleźć, podobnie zresztą jak w genialnym God of War.

W skład uzbrojenia wejdzie około 20 broni. Typowe barbarzyńskie maczugi i inne oszczepy święcą tu triumfy, choć nie zabraknie również białego oręża. Jeżeli nie znajdziemy upragnionej broni, możemy ją wyrwać z rąk nieprzyjaciela. Nic nie stoi na przeszkodzie w noszeniu jednocześnie dwu różnych broni. Gdy zajdzie taka potrzeba, włócznią przebijemy jednego oponenta na wskroś, a mieczem przetniemy innego dosłownie na pół. Zwykły nieprzyjaciel potrafi się dostosować do stylu walki, jaki preferujemy. No więc, przyznać się, kto nie chciałby zająć miejsca Conana Barbarzyńcy?

źródło: gry.wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie, a mogl by ktos dodac cos od siebie? Czy ta gra jest grywalna, na ile godzin zabawy mozna liczyci itp.? Jesli ktos gral w ten tytul (nie tylko demo) to prosze o opinie. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie w nią pogrywam. Giera może być choć grafa słaba i niewiwm czemu mam ją w mega dużej panoramie. Wszysy tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w demo !gra jest denna! szkoda ze zepsuli taki fajny tutul!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gralem w demo !gra jest denna! szkoda ze zepsuli taki fajny tutul!!

Denna? Chyba trochę przesadzasz. Jest to bardzo przeciętna gra ale można pograć z braku laku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Denna? Chyba trochę przesadzasz. Jest to bardzo przeciętna gra ale można pograć z braku laku.

ja w to nawet z braku laku bym nie pograł już więcej, nawet gdybym miał to dostac za darmo. kto wyda 189zl na "bardzo przeciętna grę" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci, ktorym sie gra nie podoba - mozecie napisac jaki jest powod. To ze grafika jest na slabym poziomie kazdy widzi. Ale co z grywalnoscia , historia (wciaga - niewciaga). Vikingiem wszyscy sie zachwycaja, a to taka sama gra tyle, ze grafika podciagnieta, poza tym Viking ma irytujacy plastikowo-nieruchomy wyraz twarzy jak dla mnie. Prosze opierajcie swoje opinie na grywalnosci (nie grafice). Zalezy mi na opini ludzi, ktorzy maja pelna wersje, a nie opieraja sie na wrazeniach z dema. Demo tez mama i powiem szczerze, ze nawet przyjemnie mi sie w nie gralo. Chce kupic pelna wersje i dlatego pytam o opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ci, ktorym sie gra nie podoba - mozecie napisac jaki jest powod. To ze grafika jest na slabym poziomie kazdy widzi. Ale co z grywalnoscia , historia (wciaga - niewciaga). Vikingiem wszyscy sie zachwycaja, a to taka sama gra tyle, ze grafika podciagnieta, poza tym Viking ma irytujacy plastikowo-nieruchomy wyraz twarzy jak dla mnie. Prosze opierajcie swoje opinie na grywalnosci (nie grafice). Zalezy mi na opini ludzi, ktorzy maja pelna wersje, a nie opieraja sie na wrazeniach z dema. Demo tez mama i powiem szczerze, ze nawet przyjemnie mi sie w nie gralo. Chce kupic pelna wersje i dlatego pytam o opinie.

Nie chodziło mi o grafikę, ale ogólnie - czyli właśnie o grywalność. Dla mnie ta gra nie ma grywalności skoro po 30minutach od niej odszedłem i nie chcę już do niej wrócić. Nie mam pełnej wersji ale grałem w pełną u kumpla i dla mnie to dno i wodorosty. Ja bym jej na Twoim miejscu nie kupował. Ale nie sugeruj się tylko moją opinią Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aluzjonista - Problem tylko w tym, ze tych opinii nie ma za wiele. Widac nikt w to nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aluzjonista - Problem tylko w tym, ze tych opinii nie ma za wiele. Widac nikt w to nie gra.

Bo jest denna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pips - nie mowie nie, ale chcialbym 'uslyszec' jakies argumenty.

A nie - jest denna, bo ja X czy Y tak mowie.

Skoro twierdzicie, ze jest denna czy dobra czy jakakolwiek inna waszym zdaniem, to prosze napiszcie CZEMU. Co konkretnie wam sie w grze nie spodobalo lub spodobalo. Bo cos ewidentnie musialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się gra podoba.Ogólnie lubie takie gry, takie "mieczowe" .

Jak już piszę w temacie:Jak strzelac z kuszy?Jestem w misji gdzie pływają statki.Zabijam paru gości, podchodze do wielkiej kuszy i nie moge strzelać.(na dole jest wytrzymałość statku)Co zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Conan to taki ubozszy brat God of War grafa miejscami naprawde daje rade czas rozgryfki nie zachwyca z 6h przynajmniej mi tyle zajelo za pierwszym podejsciem ,jezeli ktos lubi chodzone bijatyki/rombanki to moze smialo qpic na allegro mozna juz to za mniej niz 100zl wyrwac,demem sie nie sugerowac tez mnie zniechecilo .A co do strzelania z kuszy to jak dobrze pamietam krecac lewym analogiem kierujesz kusza a r2 albo r1 strzelasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusze trzeba jeszcze naciagnac

Gra ogolnie do przyjecia, lekka i przyjemna. Zabawy jest na kilkanascie godzin.

Za obecna cene (75zl) warto kupic i przejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi gra jako tako nie podeszla... pogralem troche i sprzedalem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej pograć sobie w Heavenly Sword. Grałem sobie w demko tej gry. Już sama grafa mnie zniechęciła, ale przeszedłem. Średniawa pozycja, lepiej zainwestować w Nariko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HS bez porównania lepszy i stwierdzając to Ameryki nie odkryłem, ale Conan AŻ tak badziewny nie jest. IMO dość przyjemnie się gra, ale kupić, nie kupiłbym. Nawet za 70 uwzględniając, że za tyle można wyrwać genialnego Ratcheta lub Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej irytujaca gra w jaka gralem ! checkpointy laduja sie jak krew z nosa, grafika do niczego. wyglada jakby ruscy chcieli przerobic god of war na swoja sposob i im sie to nie udalo. szkoda kasy, chocby kosztowala 30 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się z przedmówcą ! kurde, wg, mnie gra na prawdę daje rade! sieczka jest cudowna jak się patrzy, grafika nie jest piękna ale też nie jest tragiczna, i nie wygląda jakby 'ruscy' ją robili, jest ok i w tej cenie 50-60zł na prawdę opłaca się kupić i pograć !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem tylko w demo, fakt sieka się na lewo i prawo ale grafika to jest jak dla mnie prawdziwa porażka. aż wstyd to komuś pokazywać jak mnie odwiedzi. to jest chyba gra, żeby fani xboxa mogli się nabijać z ps3 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta gra też jest beznadziejna... Praktycznie we wszystkim. Ale to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie ta gra też jest beznadziejna... Praktycznie we wszystkim. Ale to kwestia gustu.

Nie tylko dla ciebie ;d. Ja już wole poczekać na gowa 4 lata niż dostawać takie coś co roku ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×