Skocz do zawartości
Patricko

GRID 2

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, widzę że na PS Store gra widnieje w zapowiedziach za 199zł więc w przypadku zakupu "z przyjacielem" nie jest tak źle.

Ciekawi mnie jednak jedna z dodatkowych rzeczy które otrzymujemy bonusowo z zakupem przedpremierowym a mianowicie "Pakiet przewagi na starcie" - wtf?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak w wersji na psstore do gry są 3 dlc ,też jestem ciekaw ale dziwi mnie jedno ,narazie nie moge pobrać gry ,dodatki się pobrały a gra piszę że się pobierze automatycznie najwcześniej 27 a dziś już 28 i dalej nic

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam "Demo"   :pirate: na PC, zaraz sam obadam czy warto kupić na czarnulę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągam "Demo"   :pirate: na PC, zaraz sam obadam czy warto kupić na czarnulę. :biggrin:

 

Kolego zapodaj proszę link gdzie można demo na PC ściągnąć, też sprawdzę :) 

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zapodaj proszę link gdzie można demo na PC ściągnąć, też sprawdzę :)

pzdr.

Kolega chyba nie umie czytać między wierszami. :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie sprawdziłem.   :sweat: Gra nie chodzi na Win XP (DirectX 11) a nie chce mi się systemu przeinstalowywać dla sprawdzenia jednej gry. Poczekam na opinię innych.

ps. Dlatego właśnie wolę grać na konsoli  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na TVGry.pl dostępny jest gameplay z komentarzem. Z minusów gostek wymienia m.in. fakt, że torów jest mało. Tzn. ogólnie lokacji jest sporo, ale gra podzielona jest na rozdziały, a w każdym z nich zróżnicowanie torów i lokacji jest niewielkie i nieraz trzeba przejeżdżać dany tor po kilka razy, co jest dość monotonne. A co do reszty, to chyba zgodnie z przewidywaniami, czyli ok. Szału nie ma, ale nie ma też porażki. Szkoda, że nie ma demka, by poczuć jak bardzo zręcznościowy jest model jazdy. Cudów się nie spodziewam, ale pamiętam, że jedynka miała model jazdy fantastyczny. 

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie sprawdziłem.   :sweat: Gra nie chodzi na Win XP (DirectX 11) a nie chce mi się systemu przeinstalowywać dla sprawdzenia jednej gry. Poczekam na opinię innych.

ps. Dlatego właśnie wolę grać na konsoli  :thumbsup:

Windows XP to 12 letni system. Wiesz, wielu uważa, że PS2 to najlepsza konsola, ale trzeba iść z duchem czasu :biggrin:

Grę sprawdzę pojutrze jak działa na kierownicy i to będzie wyznacznik czy kupić grę czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows XP to 12 letni system. Wiesz, wielu uważa, że PS2 to najlepsza konsola, ale trzeba iść z duchem czasu :biggrin:

Grę sprawdzę pojutrze jak działa na kierownicy i to będzie wyznacznik czy kupić grę czy nie.

 

O zbawco :) Jaka masz kiere? Przyznam ze jak dla mnie z tego co widze gra moglabys dobra tuz przed kupnem PS3 spedzilem wiele godzin w zeszlym grudniu nad GRID1 na lapciaku. Niestety (co opisywalem w tym watku) po podlaczeniu do niego DFP i spedzeniu okolo 20 minut probojac dojsc jak i co poustawiac nie udalo mi sie na mojej DFP przejechac ni jednego okrazenia. Wrocilem do klawiatury i bez problemu sobie radziem. To mnie zasmucilo jesli chodzi o GRID1.

Tak wiec jak bedziesz spiwywal wrazenia nie zapomnij dodac na jakim kolku jezdzisz.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows XP to 12 letni system. Wiesz, wielu uważa, że PS2 to najlepsza konsola, ale trzeba iść z duchem czasu :biggrin:

Grę sprawdzę pojutrze jak działa na kierownicy i to będzie wyznacznik czy kupić grę czy nie.

Użytkowanie Windows XP nie jest podyktowane moim zamiłowaniem do tego systemu lecz jedyną opcją. Mam Win 7- x64 na laptopie ale na dość mocnej stacjonarce coś mi się wysypuje podczas instalacji. Próbowałem już różne wersje siódemki z różnych nośników i za każdym razem to samo. Przeczytałem sporo forów i jedni stawiają że problemem może być RAID złożony z dwóch Raptorów pracujących w trybie Stripping, inni że wina tkwi w dwóch kartach pracujących w SLI.  Prawdę mówiąc nie zagłębiałem się nawet zbytnio w temat, w każdym bądź razie WinXP śmiga a ja gram i tak głownie na konsoli.

Co by nie było offtopu. Ciekawi mnie również jak gra się na kierownicy w tą skądinąd grę arcade, bo na przykład w ostatniego NFSa Most Wanted nie dało się grać na kierze i całą grę objeździłem na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem to pecetowe demko (XD), i powiem tak, o ile graficznie jest świetnie, to model jazdy już nie. Zagrałem tylko te 2 pierwszy eventy z kariery, i co mnie drażni to to, że każde hamowanie to dym z opon, a zakręty ciężko pokonać bez driftu... Boli brak żadnych ustawień asyst ; / Jutro sprawdzę jak się gra na kierze. Jednak kupie jak statnieje, do póki nie stanieje pomłuce jeszce w jedynke :) Jak chcecie coś wiedzieć to mówcie, sprawdze jutro. Tylko nie pytać o nie wiadomo co, bo obczaje jeszce jak sie gra na kierze i usuwam :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

premiera jeszcze gorąca a już wypuszczają całe stada płatnych DLC ehhh

 

GRID 2 GTR Racing Pack ($4.99)

GRID 2 Headstart Pack ($4.99)
GRID 2 IndyCar Pack ($6.99)
GRID 2 McLaren Racing Pack ($7.99)
GRID 2 VIP Pass ($6.99)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też na lapku wczoraj parę wyścigów zrobiłem, brak ustawiania asyst fakt, graficznie ładnie, grałem na padzie Logitech RumblePad2.

Typowy arcade to pogrania z kolegami przy piwku/jakiejś domówce. Taka odskocznia od poważnych tytułów.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za duzo driftu. Juz lepszy model jazdy jest w Most Wanted. Kierownicy nawet nie podpinam, bo rece sobie polamie przy kontrowaniu caly czas... Grafiki tez sie spodziewałem troche lepszej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile na dualshocku grało się przeciętnie to na DFGT według mnie jest zajebiśćie! Kontr wcale dużo nie trzeba zakładać, na kierownicy to jest zupełnie inna gra. Zanim ją skreślicie, sprawdźcie jak się gra na kierze :) Oj musze przyznać że teraz mam dylemat czy aby nie kupić już teraz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie gameplay na tvgry skutecznie zniechęcił do tytułu, na filmiku widać niestety, że jest to 100% arcade, a szkoda, liczyłem na balans między symulatorem a arcade, jak to było w jedynce. No i jeszcze gra nie miała dobrze premiery, a żeby mieć nieokrojony produkt, trzeba jeszcze 100 zł dołożyć na dlc wycięte bezczelnie z gry, ech, Codemasters to moje top 3 developerów, którzy najbardziej się stoczyli w tej generacji.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie podlaczylem kierownice i jest troche lepiej. Trzeba przywyknac do tego modelu jazdy poprostu. Troche boli brak obslugi sprzegla, ale w tak hardcore'owej arcade'owce jednak chyba wole smigac na manetkach :P Mozna pograc w oczekiwaniu na GT6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam DFGT i chętnie bym ją wypróbował z Grid 2.

Jest szansa na demo PS3 czy ściągać demo PC i instalować na moim słabym sprzęcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O demie nic nie wiadomo i raczej go w najbliższej pzryszłośći nie będzie. PC'towe ''demo'' jest dość dobrze zoptymalizowane, na 3 letnim kompie śmiga na wysokich w 1920x1080, także nie wiem co masz ale na low powinno ruszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać wypaśnego laptopa i zagrałem w nowego Grida (detale na high).

Nie.. to nie dla mnie..

Nie mówię, że gra jest zła czy jestem fanem super-realnych symulatorów, ale czułem się jakbym grał na smartfonie: zarówno pod względem sterowania jak i efektów.

Szybciutko wróciłem do mojego GT5 żeby zabić ten niesmak po Gridzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kto grał w 1 niech ta czesc sobie odpusci jak zakładał sie na lepszy dopracowany model jazdy. Strasznie Serie Dirt przypomina. Arcade 100 % a tras mało i wyscigi trwajace 1 minute... ech

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy co kto od gry oczekuje :) Arcade, nie arcade, mi osobiście podchodzi bardziej niż do bólu nudne GT :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdzę na Ps3 to dam znac co i jak  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×