Skocz do zawartości
RagMan

Fifa Street

Rekomendowane odpowiedzi

nie moge sie doczekac, ale na pewo nie kupie w dniu premiery , poczekam na gameplaye. po ostatnich " wielkoludach " z fifa street 3 to ....:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że będzie bardzo dobra hehe i raczej na pewno zróbię do 20 lutego pre order... W sumie seria street skończyła z tą komiksową grafiką jak w 3 części no i swoje 3 grosze dorzucają twórcy fify więc czekam z niecierpliwością :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno to będzie dobry tytuł:) 1 i 2 była bardzo dobra,a 3 wg mnie beznadzejna mam nadzieję że teraz panowie z Ea Sports się postarają. A nie wiadomo kiedy będzie jakiś gameplay z tej gry???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno to będzie dobry tytuł:) 1 i 2 była bardzo dobra,a 3 wg mnie beznadzejna mam nadzieję że teraz panowie z Ea Sports się postarają. A nie wiadomo kiedy będzie jakiś gameplay z tej gry???

Właśnie trójkę strasznie schrzanili ;/ W 1 i 2 dużo grałem na PS2. Wspaniałe części. Teraz czwórka zapowiada się elegancko i mam nadzieję, że będzie warta uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tyle że kupię w dniu premiery :)

Jak chcecie jakieś info to http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-street-playtest/ na twitterach autorów były zadawane pytania na które odpowiadali (ciekawe się zapowiada tryb panna gdzie gole i triki będą się łączyć), więcej info będzie w piątek, wtedy też ma być pokazany pierwszy gameplay...chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tylko tyle że kupię w dniu premiery :)

Jak chcecie jakieś info to http://fifasoccerblo...treet-playtest/ na twitterach autorów były zadawane pytania na które odpowiadali (ciekawe się zapowiada tryb panna gdzie gole i triki będą się łączyć), więcej info będzie w piątek, wtedy też ma być pokazany pierwszy gameplay...chyba ;)

na ich twiterze pisze,że już grali w Fife street ale żadnego linku do gameplaya nie ma... może macie jakieś nowe informacje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ich twiterze pisze,że już grali w Fife street ale żadnego linku do gameplaya nie ma... może macie jakieś nowe informacje???

Pisałem że w piątek ma być prawdopodobnie ;) Tak więc czekamy do jutra... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby jutro zapodali jakiś gameplay :) ale też czekam na gierkę , ciekawe czy zrobią Fifa Euro Poland and Ukraine heheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angielska zapowiedź portalu fifasoccerblog, po angielsku oczywiście, ale jak ktoś chce jakieś info to proszę bardzo:

http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-street-preview-world-tour/

http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-street-preview-match-types/

http://fifasoccerblog.com/blog/fifa-street-preview-gameplay/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby jutro zapodali jakiś gameplay :) ale też czekam na gierkę , ciekawe czy zrobią Fifa Euro Poland and Ukraine heheheh

Będzie UEFA EURO 2012...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisali grę całą czyli gameplay,tryby itd. ale szkoda, że nie ukazali nam żadnego filmiku z rozgrywki:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej na pewno nie będzie języka polskiego ale może otrzymamy miłą niespodziankę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie UEFA EURO 2012...

To ciekawe, bo żadnych oficjalnych informacji na temat Euro 2012 nie ma. Ktoś sie orientuje kiedy EA zapowiadało EU2008?

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo żadnych oficjalnych informacji na temat Euro 2012 nie ma. Ktoś sie orientuje kiedy EA zapowiadało EU2008?

Na pewno będzie, jestem tego pewien. Zapowiedzą pewnie za niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie, jestem tego pewien. Zapowiedzą pewnie za niedługo.

I oby było sprzedawane jako DLC do fify 12 bo pełnoprawnego tytułu za normalną cenę nie kupie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oby było sprzedawane jako DLC do fify 12 bo pełnoprawnego tytułu za normalną cenę nie kupie ;)

Od 2000 roku były to pełnoprawne tytuły, dlaczego? Już ci pisze, większość nabywców Euro 2012 (jeżeli w ogóle będzie), nie będzie miała kontaktu z FIFA, ale że jest fajna piłkarska impreza i wszyscy się tym ekscytują to kupie by przeżyć te emocje. Ja kupie na 100%, dlatego międzyinnymi podarowałem sobie w tym roku FIFA 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o streeta to będą musieli się napracować po kiepskiej trójeczce

co do erło2k12 - nie kupię, odpuściłem sobie F12 z zamiarem poczekania na F13 i takiego półproduktu nie zamierzam kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifo-maniacy kto będzie posiadał grę w premierę ? ja na pewno :> moje psn_id: kedzik jak coś dodawajcie do znajomych !

Pogramy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zadaje takie dziwne pytanie, ale interesuje mnie czy ta gierka jak wyjdzie będzie nazywała się "FIFA Street 4" czy po prostu "FIFA Street"? Bo coś tu mi jakoś nie pasuje... :/ Widziałem jeszcze okładkę tej gry, która ma być najprawdopodobniej i czwórki na niej nie dostrzegłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że zadaje takie dziwne pytanie, ale interesuje mnie czy ta gierka jak wyjdzie będzie nazywała się "FIFA Street 4" czy po prostu "FIFA Street"? Bo coś tu mi jakoś nie pasuje... :/ Widziałem jeszcze okładkę tej gry, która ma być najprawdopodobniej i czwórki na niej nie dostrzegłem.

Będzie się nazywała FIFA STREET bez czwórki, jako swoisty restart serii ;) Ja też biorę w dniu premiery, od pierwszej zapowiedzi gra stała się moim MUST HAVE ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na screeny tej fify to jestem mile zaskoczony ;) Grafika wystarczająco ładna, jest to ważne ale... Wiadomo najważniejsza jest rozgrywka, ale coś czuję w kościach, że się nie zawiodę :>

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×