Skocz do zawartości
AGArtha

Dungeon Defenders

Rekomendowane odpowiedzi

alez tak :) zapraszam dzis na multi - zlotowo ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc ile w końcu kosztuje gra dla zwykłych zjadaczy chleba a nie " plusowiczów +"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 18.01 do (chyba) 25.01 ---> 26 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn, skoro tak mało, to może się skuszę. Choć słabo jakoś mi ta gra podchodziła ...przynajmniej w demku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn, skoro tak mało, to może się skuszę.

Kupuj, kupuj .... a potem odezwij się to za marne 500 000 manny pchnę CI Blastikusa lev 21 rozbudowny na maxa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, kupuj .... a potem odezwij się to za marne 500 000 manny pchnę CI Blastikusa lev 21 rozbudowny na maxa :biggrin:

Nie mam pojęcia co t oznaczy ...ale spoko.

Apropo, co można robić w tawernie w tej grze.... bo raz jak grałem online, to wpakowało mnie do tawerny z kimśtam i nie mogłem nic robić poza waleniem w te kukły. A jak sam grałem to sklep i ustawienia misji...coś jeszcze tam można robić..... aha i czy można handlować czy coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co t oznaczy ...ale spoko.

Apropo, co można robić w tawernie w tej grze.... bo raz jak grałem online, to wpakowało mnie do tawerny z kimśtam i nie mogłem nic robić poza waleniem w te kukły. A jak sam grałem to sklep i ustawienia misji...coś jeszcze tam można robić..... aha i czy można handlować czy coś takiego ?

W tawernie waląc w kukły chwalisz się sprzęcikiem jaki posiadasz a konkretnie jakie obrażenie na sekundę zadaje

Oglądasz co ma kupiec do sprzedaży oraz co masz w swojej skrzynce / możesz rozdzielać punkty exp i levelować itemy/

możesz handlować z innymi graczami

a jak przejdziesz część fabularną to , w twojej tawernie, otworzą ci się tajemnicze drzwi do tajemniczego pokoju ;)

a generalnie to jest poczekalnia gdy czekasz aż zbierze się drużyna złożona z samych asów

ps

Blastikus to najlepszy oręż dla łuczniczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć. Choć jak już wspominałem, słabo ogarniam co się działo w demku. Tylko skumałem, że itemki zielone ( z kciukiem w górę) są lepsze od tych co mam ...... i że jakoś tam można lvlować przedmioty za pomocą many w banku. Rozwój postaci to dla mnie czarna magia, zwłaszcza, że nie wiedziałem, czym / i jak chce grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bury z tym "najlepszy" to bym nie przesadzał, zależy to też od mapki, na niektórych planszach znacznie lepiej sprawia się broń o nazwie o ile dobrze pamiętam Crystal Tracker (robi duże bum, dobre na spore grupy)

Dragio co do tego kciuka to też niekoniecznie tak jest, istotne jest jakie bonusy daje przedmiot, jeśli masz postać na stawianie obrony to item z dużymi bonusami np. do dmg postaci nie jest Ci potrzebny, również istotne jest z jakiego materiału jest przedmiot, są leather, mail, pristine, plate i chyba jeszcze jakiś, jeśli założymy wszystkie cztery przedmioty (czapka, zbroja, rękawice, buty) tego samego rodzaju to mamy dodatkowe bonusy do statystyk przedmiotów, jest to całkiem przydatne, sam zakładając gorsze rękawice w sumie w statystykach wychodziłem na plus bo te słabsze były do kompletu i bonusy z nawiązką rekompensowały różnicę

A wczoraj natrafiłem w sklepiku u "karczmarza" na granatnik, który wyrzuca z wybuchowe granaty-kurczaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bury z tym "najlepszy" to bym nie przesadzał, zależy to też od mapki, na niektórych planszach znacznie lepiej sprawia się broń o nazwie o ile dobrze pamiętam Crystal Tracker (robi duże bum, dobre na spore grupy)

Dragio co do tego kciuka to też niekoniecznie tak jest, istotne jest jakie bonusy daje przedmiot, jeśli masz postać na stawianie obrony to item z dużymi bonusami np. do dmg postaci nie jest Ci potrzebny, również istotne jest z jakiego materiału jest przedmiot, są leather, mail, pristine, plate i chyba jeszcze jakiś, jeśli założymy wszystkie cztery przedmioty (czapka, zbroja, rękawice, buty) tego samego rodzaju to mamy dodatkowe bonusy do statystyk przedmiotów, jest to całkiem przydatne, sam zakładając gorsze rękawice w sumie w statystykach wychodziłem na plus bo te słabsze były do kompletu i bonusy z nawiązką rekompensowały różnicę

A wczoraj natrafiłem w sklepiku u "karczmarza" na granatnik, który wyrzuca z wybuchowe granaty-kurczaki

I tu pojawia się odwieczny problem co jest lepsze: słabszy ale szybkostrzelny pistolecik czy też zdające więcej obrażeń ale wolno strzelające działko a odpowiedzą jest ... co kto bardziej lubi :D

a granatnik z kurczakami nazywa się Incubator i można go dostać jak ukończy się chellenge Chicken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko co kto bardziej lubi ale i od planszy, np. na ogre crush lepszy jest blasticus bo dps na pojedynczy cel ma większy, ale już na monster fest lepszy jest CT, co do incubatora - no tak poczytałem o tym właśnie, bo ten co ja mam to jest taka wersja "sklepowa", w challengu dostaje się "unikat" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, jak żywotna jest ta gra..... czy ciągłe tłuczenie R2 i R1 zbytnio się nie nudzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka (przynajmniej dla mnie) jak na razie się nie nudzi, a grywam w nią już prawie miesiąc, jest fajna i z chęcią wbiję w niej platynę co jednak łatwe nie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedano już milion egzemplarzy Dungeon Defenders. Gratuluję! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem Dungeon defenders .... gram wariorem lvl obecnie jakoś 25. Też macie problemy z częstymi Dissconnectami podczas gry i "blokowaniem " trybu online mimo że jestem zalogowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"your connection to the host has been lost" czy jakoś tak pojawia się gdy host zamknie grę (co może być mylące, też na początku myślałem, że to zwykły disconnect), niektórzy często wykopują od razu jak tylko wejdziesz (wtedy jest informacja, że zostałeś siłą usunięty), aczkolwiek często zdarza się "failed to join game"; a nowe (darmowe na Europę) DLC spieprzyli - za pierwszym razem nowa mapa mi nie działała, pomogła reinstalka dlc, z kolei nikt z nikim onlajn nie może się połączyć żeby zagrać w dodatkowe mapy, a szkoda bo jest całkiem fajna i nieźle by się grało we 4, ciekawe kiedy wyjdzie patch...

jeśli chcesz sobie całkiem nieźle poexpić i nabić kasy to pisz PW na PSN, plansza z pierwszym bossem jest łatwa (więc bez trudu można robić solo z trzema postaciami na niskich lvlach) i niezły exp tam leci nawet za samo "stanie", oczywiście np. na mapce ze smokiem czy innych dalszych exp idzie lepszy (zwłaszcza summit i bonus), ale tam lepiej mieć "aktywnych" graczy, chociaż to też zależy od siły obrony i jej rozstawienia, endless spires jest też nietrudny, inne pewnie też jednakże nie wiem za bardzo jak tam stawiać obronę bo najzwyczajniej w świecie nie gram na nich, tylko alchemical, endless, summit, assault i warping core ;D

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to DD ma jakieś dlc ? :o

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak i to darmowe :) wczoraj zaciągnąłem ( 188 MB )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

tak, w USA wyszło w grudniu, w Europie/Australii/Nowej Zelandii w zamian za opóźnienie dali za darmo (w tę środę się pojawiło), ale biorąc pod uwagę, że nie jest to coś wielkiego, oraz, że spieprzyli onlajn to wątpię żebym chciał zapłacić za drugą część (nawet nieopóźnioną) tego (ogólnie będą cztery części tego dlc)

a patch ma wyjść razem z drugą częścią tego dlc, ciekawe tylko czy znowu będziemy mieli opóźnienie w Europie, oby nie...

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co daje to dlc i co tak naprawdę psuje >?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodaje jedną mapę z bossem oraz jeden challenge (na tejże mapie) a także nową mapkę do PvP, psuje to, że nie można grać online na tychże mapkach z dodatku, ja też zauważyłem że długo gra się wczytuje, ale to też może być wina firmware'u, a i na tejże mapce rzekomo lepsze itemki lecą, ale grałem tylko na medium raz, bo samemu zmuła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi ten dodatek całkowicie blokuje gre online. Jak usunąc to dlc z ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jedyna opcja to skasowanie całej gry i zainstalowanie od nowa bez dlc, czytałem jednak, że pomaga dołączenie do tawerny - wtedy można nawet mapkę z dlc grać, z kolei jeśli spróbuje się dołączyć do rozpoczętej gry to nic z tego...

dodane:

na forum DD jedna osoba napisała, że nawet wywalenie gry i zainstalowanie bez dlc nie pomogło

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, bo nawet jak jestem Hostem, to czasem mnie wywala z napisem, że straciłem połączenie z PSN ....mimo, że ciągle jestem zalogowany ..... ktoś ma podobne problemy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×