Skocz do zawartości
AGArtha

Dungeon Defenders

Rekomendowane odpowiedzi

od pt. (15) do pon. mogę pomóc z challengami, pisz na psnid, co do MMF - na konsolach nie warto stawiać wieżyczek maga, patch ma je wzmocnić, ale obecnie są znacznie słabsze od wież wojaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby racja z tymi wieżami maga. Porobiłem dziś .... ins assault ...bardziej jako "bagaż" niż faktyczna pomoc .... i zdobyłem 3 blastikusy... ale jakoś wszystkie miały podstawowy dmg jakoś 50-70. więc wziąłem ten z co wyglądał najlepiej w statach .... i miał chyba 24-27 ^ i mam obecnie go rozwinięte tak, że jest 800-900dmg, 10 shoots/s i ammo clip jakoś chyba 60. Nadal daleki od ideału ale lepsze to niż nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz clip ammo wg mnie istotny jest reload speed, czasami lepiej mieć mniejszy magazynek, ale szybciej zmieniać ;)

a co do broni to po dłuższej grze z crystal trackerem sądze, że jest on ogólnie lepszy, na większości map lepiej mi się z nim biega, a dps na jeden cel ma niewiele mniejszy niż blasticus, a nawet na mapkach z bossami potwory jednak trochę trzeba bić ;) za blasticusem z kolei przemawia to, że assault robi się znacznie szybciej więc łatwiej można uzyskać z dobrymi statami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście z moim Crystal trackerem .... ani z moim blastikusem jakoś nie za bardzo mi idzie ten assaolt wychodzi. Blastikusem wyciągałem około 23k dmg na kukłach w tawernie ...a CT około 9k a z kolei mój tower squire z High Five wyciągał jakoś 40k

Teraz pytanko z innej beczki ..... jakiego Peta najlepiej jako pierwszego zdobyć ? Animi ... a może Dżina ? Dla hunterki to raczej dżin .... a dla tower squire imp albo animi ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale z high five trzeba podejść to raz, a dwa, że to jest dmg z żywiołu zapewne, polecam używanie piercing shot, zwłaszcza na assault

jeśli chodzi o pety to dla mnie hunterką najlepiej biegało się z fairy, to właśnie z nią udało mi się zrobić monster festa solo a na innych mapach również szło nieźle - ot stałem w miejscu i nawalałem, teraz biegam z ptakiem, ale jeszcze muszę co nieco zarobić żeby go ulepszyć na maxa ;) (na assaulcie pet nie działa), a dla wojaka raczej mało istotny jest rodzaj peta, najważniejsza jest ilość apgrejdów i to jak wysoki bonus do życia/dmg wieżyczek możemy osiągnąć tak więc im więcej upgradeów i bazowych stat w towery tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli w zasadzie dla towera to niby ta żyrafa najlepsza by była.

Aha, z tego co słyszałem, że za 100% gry się dostaje unikalnego ptaka peta ...ale jest on podobno słaby...bo dopiero po patchu i dlc2 ma być bardziej koksiasty....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

animusy będą bardziej koksiaste (poprawiony attack rate), u kurczaka ten attack rate wygląda lepiej (strzela szybciej niż animus), ale chyba też będzie poprawiony bo to co jest teraz nie wygląda mi na te 5 strzałów na sekundę, aczkolwiek mogę się mylić, w nim dobre jest to, że można wyciągnąć naprawdę spory dmg a dodatkowo ma dwa ataki - z daleka strzela jajkiem, a jak podejdą to odpycha tak jak ten z F&F co przy wyższym attack rate jest naprawdę dobre, a jeśli jego dmg będzie liczony tak jak animusa - tj. będzie miał bonus od statystyk postaci to w ogóle będzie koks :)

a dla towera owszem żyrafa jest najlepsza, gdyby nie battlefield i demko fify street w łikend bym zdobył, a tak to nie wiem, może...

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn... żyrafa to survival wave lvl 30 ..... i z tego co czytałem najlepiej to robić na MMF zamiast na innych mapkach ....bo tam niby jest wave cap na poziomie 1300-1500 przy ostatnich falach. No i tutaj napotkałem rozbierne informacje ....(pewnie ze względu na wersji PC, konsola, android itp) więc podobno na MMF na survi nie ma pająków (a może to dotyczyło pure strategy) ...... trzeba by się przekonać

Ale przeraża mnie czas jaki potrzeba do zdobycia żyrafy .... wg różnych źródeł .... zajmuje to około 29-30h ..... nic tylko poczekać na patch który zmieni to na 25 falę survi zamiast 30

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, na MMF na pure strategy nie ma pająków oraz jest mało potworów, jednakże mimo to na medium poległem na 28 :P bo mimo, że medium to potem i tak wszystkie stwory mają podwójny ^ znaczek ulepszenia, mają sporo hp a także dmg, jednakże z mojej strony błędem było rozstawienie obrony z dołu tuż przy wyjściu bo nie zdążyłem tam pobiec ulepszyć żeby naprawić i rozwalili :/

a 29-30h to trzeba jeśli się robi na normalnej mapie i jutro chyba zacznę robić na foundries and forges na hardzie survival, bardziej czasochłonne niż pure na MMF, ale za to na hardzie wpada lepsza żyrafa+ w razie kłopotów jako iż to survival mogę sam co nieco ubić :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci zaproszenie do friendsów na psn.

Brakuje mi challengów i insane summit ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z insane summit to nie wiem czy się uda, niby stawiam nieźle, parę razy udało się na takim ustawieniu skończyć, ale ogólnie nie wychodzi coś mi ta plansza (chociaż tutaj zależy to też w dużej mierze jak szybko ubije się smoka), teraz robię survival na foundries and forges na medium, jeśli będzie ok to jutro powinienem zdobyć dwie albo trzy żyrafki, może dzięki temu uda się dobrze wzmocnić wieżyczki :> a challenge jakie?

dodane: niestety pomysł upadł, mimo braku licznika i tak się zacięło (ale parę fal później)

Edytowane przez MichuL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmn..... z challengy ... wizardy, zippy terror - te na pewno. no insane summit nadal nie pokonany.

Jeszcze nie robiłem trofików na survival, bo po prostu nie mam czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zippy terror trzeba robić w minimum 3, a najlepiej we 4 (dwie osoby z crystal trackerami z "przodu", jedna albo dwie z soul focuserem z tyłu), wizardry też lepiej we 3, we 2 jest więcej biegania i czasami można nie zdążyć, ale w łikend będzie można spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku, że najpierw wyleveluję Tower maga i tower monka na 70 .... potem zapoluję na jakieś mega itemki dla tower squire .... i potem będę próbował robić insane summit. Na hardzie to jeszcze jakoś idzie .... ale insane przeważnie nie wytrzymuję dłużej niż dosłownie kilka chwil pod ostrzałem smoka i nalotami Wariorów nad obroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o tower maga to na razie nie warto go robić, a jeśli chodzi o smoka to dobrze jest hunterką odpalić invisibility (i stać trochę z boku, żeby zionięciem nie ubił), no i nie wiem czy w końcu lepiej jest tam grać np. solo/we dwóch żeby smok miał mniej życia, czy we 4 żeby smoka grzać, możesz też próbować dołączyć do czyjejś gry, ja tak jak pisałem - w łikend pogram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co się naoglądałem na youtube .... to wszystkie te "łatwe" zwycięstwa na summit insane są z PC .... gdzie hunterką można 'manualnie' celować w latającego smoka ..... a jak już są jakieś vid z konsoli ...to z bronią z jakiegoś eventu .... i z tą bronią widziałem gościa co ubił smoka w jakieś mniej niż minutę od jego pojawienia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na PC w ogóle nie ma co patrzeć, tam można mieć znacznie silniejsze itemy etc. oraz jest inna liczba DU, a jeśli chodzi o celowanie to movem też można, co do broni z eventu wiem, że jakaś dla hunterki wyciąga nawet 140k dps, no ale tu wystarczy zgranie, kilka razy spotkałem się z taką sytuacją, że np. zamiast jeden na prawy mur, drugi na lewy do balisty to dwóch lezie na prawo, a smok na lewo i tak każdy biega sobie, 0 zgrania, jak już smok wyląduje to go jeden bije, drugi sobie biega po mapie, w taki sposób trochę ciężko go ubić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja próbowałem moją hunterką z blastikusem ( około 22-24k dmp) online zagrać i z jakimś wariorem + hunterką ( z crystal trackerem) ..... no i 2 hunterki biegały po mapie ....a warior latał naprawiać obronę. Ale później jakoś się już tak posypało, że warior nie był w stanie utrzymać obrony .... a smok jakimś cudem nie był zbyt chętny do przelatywania koło balistów i długo krążył przy południowej bramie (z której ogry wychodzą).

No niestety nie mam mova żeby manualnie celować heh, ale może kiedyś się uda.

A co co tych challengów, to brakuje mi chyba zippy terror, wizardy, gold rush (czy jakoś tak) i chyba Chicken i coś tam jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dlatego właśnie trzeba zgranie grać i dwie hunterki na smoka powinny wystarczyć, na start jedna idzie na prawo, druga na lewo do balisty, strzelają, potem jeśli smok jest na środku to czasami lepiej jest go olać i ustawiać się bardziej do balist, a jeśli jest przy bocznej to jedna staje przy jednej baliście, druga przy drugiej, strzelają i nie ważne w którą stronę ucieknie - i tak oberwie, problemem jest też to, że szybko lata i wiele osób nie trafia bo za późno strzelają z balisty, a potem jak ucieknie na dół to jest przerąbane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hip hip hurra insanse summit upada!

Czyli dziś pierwszy raz udało mi się zrobić summit online z 2-3 osobami. Ja hunter, do tego (dość słaby) tower squire do rozstawienia obrony, potem zamieniony na hunterkę ..... czyli w sumie 3 hunterki i 1 dmp warior. Strategia dość dziwna jak dla mnie, bo 3 bowlingi przy każdej ze stron przy górnym krysztale.... a przy 2 dolnych jakoś tak 1 bowling, 1 S'n'D i 1 Bouncing blokadka ..... no i po 2 harpuny osłaniające kryształy, ale jakoś tak dziwnie ustawione. No i wszystko fajnie, bo ja biegałem cały czas do balistów, squire bronił kryształów..... no a 2 pozostałe hunterki broniły i leciały do smoka jak go trafiłem harpunem heh. Strategia dziwna ale na szczęście udana.

I wszystko byłoby super, gdyby mój animus nie miał dość słabych statów ....jak np -14 do życia herosa ..... i wydałem całe 15mln many na kupienie z tawerny animusa do hunterki z lepszymi statami...... i tak oto, zostałem bez many haha.... będzie trzeba pofarmić High5 i trochę many na Bonusowej mapce teraz żeby sobie troszkę zarobić.

No to teraz tylko Bonusowa mapka na insane (ale to będzie raczej proste) no i challenge + survivale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i dupa ...robiłem survi na 2giej mapce i pod koniec 18 fali ..... freezzzz ps3 i restart. Szkoda, bo brakowało 2 fal do trofika ....a dojście do tej 18 fali zajęło mi 7h ... od godziny 9 do 16 jak nastąpiłfreez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są dwie opcje (wg mnie):

1. robić to z kimś i razem naparzać w potwory (robiłem tak na alchemicalu i nie czekaliśmy pomiędzy falami, dotrwaliśmy do 20 bo licznik szybciej leciał)

2. zacząć grę we dwóch, drugim graczem postawić obronę a następnie wyjść z gry - próbowałem tak zdobyć żyrafę (nie było licznika ;D) na foundries and forges (grając solo i czekając między falami freez łapał na 18 fali), żyrafy nie zdobyłem ale (bez czekania pomiędzy falami) freeze dopadł mnie na 20 fali

ogólnie najbardziej polecaną mapką jest alchemical, druga opcja jest o tyle dobra, że odpalamy grę z ograniczonym czasem pomiędzy falami na medium, budujemy z drugiego pada obronę, parę fal gramy i ulepszamy a potem możemy to zostawić - samo się powinno zrobić ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja słyszałem jeszcze opcję 3, że na Mistmire forest survi pure strategy do fali 30 dotrwać ..... niby nie freezuje ale boję się próbować heh bo szkoda mi kolejnych 7-8h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pure strategy freeze'a nie złapiesz bo tam jest 1200-1300 potworów na falach 25+, jednakże trofeum jest za survival a tam potworów z tego co widziałem jest więcej ale mimo wszystko chyba i tak mniej niż na innych mapach, no a sam pure strategy nie jest aż tak prosty jakby się mogło wydawać, o ile zrobienie trofeum za 10 falę na każdej planszy to pikuś, o tyle dotrwanie do 30 na MMF jest już całkiem trudne, zacząłem na medium, po wielu falach wszystkie stwory miały ^^ podwójny, czerwony znaczek ulepszenia, od groma hp i przyzwoity dmg, błędem z mojej strony było obstawienie południowej bramy daleko od środka mapy przez co nie zdążyłem pobiec i ulepszyć przez co padłem na 27 czy 28 fali :/ może wkrótce znowu spróbuję, a może wkrótce wyjdzie patch i wystarczy 25 fala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za double post - 10/11 kwietnia wyjdzie drugi part DLC oraz wyczekiwany patch :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×