Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, jest nowy update już 1.20, ale gdzie są te nowe mapy? Nie trafiłem na nie jeszcze. Poza tym nie wiem co zmienił ten UP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A do tych co piszą i narzekają że na X'a będzie za punkty a unas trzeba płacić - MY MAMY ZA DARMO ONLIE... więc sony musi dorabiać jakoś...

A punkty na X360 (MS Points) to niby skąd się biorą? Trzeba je kupić - za pieniądze :)

Dobra, jest nowy update już 1.20, ale gdzie są te nowe mapy? Nie trafiłem na nie jeszcze. Poza tym nie wiem co zmienił ten UP...

Mapy się jeszcze nie ukazały. Prawdopodobnie (bo głowy nie dam) lista zmian jest taka sama, jak w przypadku patcha do wersji dla X360 - http://www.infinityward.com/community/foru...p?topic=20255.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No map nie ma niestety, ale opcja dania komuś mute'a jest extra rozwiązaniem dla śpiewających matołów. Są nowe KillCam'y!!! Zajebisty efekt jak ktoś rzuci do Ciebie granat i Cię zabije. Widzisz GRANAT który leci (dosłowienie - kamera jest zaraz za granatem) a nie kolesia który go rzuca!!! Tak samo jest z AirStrike - widzisz jak bomba spada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to jak Pawlos26 z żółtym krzyżem już śmigasz?

no a jak xD 55lvl 10 prestige

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yO ej wszystkim sie zrobił upek?? bo ja mam ciągle 1.475 Da sie jakos wywołas aktualizacje ?? Bo przez to chyba nie moge sie z kumplem połączyc....

update był na jaki region 1 czy 2 Bo on ma pierwszy region i wczesniej gralismy a teraz lipa....bo zrobił update Kiedy będzie update na 2 region??

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patch wyszedł tylko do wersji US.Europa musi czekać na swoją wersję patcha(oby nie tak długo jak przy okazji poprzedniego)

I do tego czasu niestety posiadacz wersji US nie pogra z Palową wersją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może mi ktoś powiedzieć czy cof 3 w online daje rade warto jeszcze wrócić do tego tytułu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś powiedzieć czy cof 3 w online daje rade warto jeszcze wrócić do tego tytułu ?

To trochę nie na temat. ;)

Niewiele osób gra jeszcze w CoD3, ale zawsze ktoś się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jest juz pacz 1.20 dla PAL'aczy .Tak szybko ? a to ci surprajs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest dla wersji PAL. I niestety miałem już ,,game lobby closed". Ale killcamy nowe są fajne :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Toszcze" zapytałem bo z togo co widziałem to ma rozbudowane mapy bardziej niż cof4 dynamika na online tez była niezła . Nie ma w co grac to trzeba wracać do tego co było kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Toszcze" zapytałem bo z togo co widziałem to ma rozbudowane mapy bardziej niż cof4 dynamika na online tez była niezła .

No tutaj się muszę zgodzić - multiplayer w CoD3 dawał radę. :) Sam spędziłem wiele godzin na graniu po sieci, tak więc (gdyby nie mała aktualnie liczba graczy) mogę z czystym sumieniem polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja dzis nabylem COD4. ale mam pytanie natury technicznej. na pudelku sa napisane ze gra obsluguje wszystkie rozdzielczosci? a dlaczego mi sie wyswietla w 720p? moj TV obsluguje wszystkie chociaz jest HD Ready i np menu PS3 odczytuje w 1080p tak samo jak i filmy z Blu-ray. pomocy .

co do gry. hmM wszyscy mowia ze wymiata etc. dla mnie to taka hmm no jak COD. dobra, ladna (ale nie sliczna) i na jeden raz. plus bardzo liniowa tyle ze ma mnostwo efektow aczkolwiek nie przeszedlem jeszcze calej zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

single jest krotki ale całkiem fajny i szybki i sie dużo dzieje ale najlepsze co w tej grze to multiplayer zagraj to jak Cię wciągnie to nie puści hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zagraj to jak Cię wciągnie to nie puści hehe

Zgadzam się z tobą.Ja też jak zagrałem w multiplayer to nie chciałem przestać grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie ja dzis nabylem COD4. ale mam pytanie natury technicznej. na pudelku sa napisane ze gra obsluguje wszystkie rozdzielczosci? a dlaczego mi sie wyswietla w 720p? moj TV obsluguje wszystkie chociaz jest HD Ready i np menu PS3 odczytuje w 1080p tak samo jak i filmy z Blu-ray. pomocy .

Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD4 obsługuje rozdzielczości do 720p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale gra obsługuje 720p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080i też obsługuje gra,bo w takiej rozdzielczości w nią gram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to czemu na pudelku jest napisane 720p>1080i>1080p???

żeby się lepiej sprzedawała. W konsoli można ustawić, że będzie skalować obraz z 720p np. do 1080i, jedynie podwyższając rozdzielczość jak robią to odtwarzacze DVD ze skalerami. Ale ładniej wygląda na pudełku, że obsługuje takie wysokie rozdzielczości niż np. tylko napis 720p.

Btw. tak piszę na okładce z X360 czy PS3 ? Bo na konsoli Sony raczej realne te rozdzielczości są podawane - U:DF, MS mają tylko 720p napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pudelko od wersji na PS3 dokladnie polskiego wydania. hm to jak ustawic by gra dzialala na 1080i? ladniej wtedy wyglada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na pudelko od wersji na PS3 dokladnie polskiego wydania. hm to jak ustawic by gra dzialala na 1080i? ladniej wtedy wyglada?

najlepiej ustawić na natywną rozdzielczość Twojego ekranu, bo wtedy skalowanie będzie najmniejsze. W przypadku gier, które zostały przygotowane w 720p skalowanie na 1080i raczej dużo nie zmieni, co najwyżej pogorszy płynność bo jest przeplot w tej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio ta gra jest bardzo słabo dostępna na allegro. Same używane albo nówki po 200zł. Mało ta gra staniała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×