Skocz do zawartości
Emir

Call Of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Coś ostatnio ta gra jest bardzo słabo dostępna na allegro. Same używane albo nówki po 200zł. Mało ta gra staniała.

Mało staniała bo jak dla mnie i dla wielu osób cały czas gierka po prostu jest najlepszym FPP na konsole Wciąga niemiłosiernie a miód wylewa się zewsząd Raczej nie licz na zbyt duże obniżki cen chyba, że wyjdzie 5 część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie , mam ja 2 dzien i nie moge sie oderwac jest 4 30 rano gram od 22 , i zrobilem sobie lekka przerwe bo myslalem ze sie zsikam w majtki!

On line jest po prostu WSPANIALY!! nie zaluje ani centa! zapomnialem dodac ze nie gram w singla wcale , zaczelem na on line i nie wyjde z niego!

Polecam zaczac od singla bo pozniej sie nie wroci do niego:)

Co do pytania o rozdzielczosc , u mnie smiga na 1080p , i nie mialem zadnej zwiechy czy spowolnienia ! Wyglada oblednie!

- jak mozna zagrac z chlopakami z polski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- jak mozna zagrac z chlopakami z polski ?

Jak chcesz się umówić z ludźmi z Polski na granie to zapraszam do tego tematu:

Cod4 Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1080i też obsługuje gra,bo w takiej rozdzielczości w nią gram

hmm a ja gram w 1080p

tylko musze w opcjach konsoli wylaczyc inne tryby, bo jak jest na auto to wlacza sie w 720p

wyglada wg mnie duzo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę głupie pytanie ale interesuje mnie jak się w to gra na padzie? bo ja zawsze unikałem strzelanek na konsoli. gra ktoś na DS3 ? Jeśli tak to jak wrażenia i jakie możliwości sterowania? Dzięki i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na DS3. Powiem tak. Różnica między DS3 a Sixaxisem jest dośc spora. Ale CoD4 nadal nie obsługuje wibracji. Szkoda, bo chciałbym poczuc wybuchające granaty koło mnie. Czekam z niecierpliwością na nowe mapki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje ?! Wysłałem raz posta a pokazuje dwa razy! Proszę o usunięcie i zrobienie coś z tym gdyż nie jest to pierwszy raz. Już pare osób miało ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może trochę głupie pytanie ale interesuje mnie jak się w to gra na padzie? bo ja zawsze unikałem strzelanek na konsoli. gra ktoś na DS3 ? Jeśli tak to jak wrażenia i jakie możliwości sterowania? Dzięki i pozdro

Moim zdaniem jest to kwestia przyzwyczajenia , do tej pory zawsze gralem w strzelanki na kompie, czyli dobra myszka, klawiatura to byla podstawa. Ciezko sie troche celuje na poczatku na padzie ale po kilku godzinkach gry w CoD4 mozna dojsc do calkiem niezlej wprawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki MrX a czy gra wykorzystuje możliwości pada (czujniki ruchu) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy gra wykorzystuje możliwości pada (czujniki ruchu) ?

Niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tej pory gralem w fpp na PC, zakupilem cod4 na ps3 i dostalem takie manto grajac padem ze szkoda gadac. Czy jest szansa na dobra zabawe na publicznych serwerach grajac na padzie (tzn zloic innym dupsko)? bo nie wiem czy inwestowac we fragfx?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tej pory gralem w fpp na PC, zakupilem cod4 na ps3 i dostalem takie manto grajac padem ze szkoda gadac. Czy jest szansa na dobra zabawe na publicznych serwerach grajac na padzie (tzn zloic innym dupsko)? bo nie wiem czy inwestowac we fragfx?

Też kilka razy o to pytałem i zawsze padała odpowiedź, że to kwestia przyzwyczajenia. Wiadomo, że na początku mistrzem nie bedziesz ale po kilku godzinach grania już można podobno dojść do wprawy. Ja bym się wstrzymał, zresztą jestem w tej samej sytuacji i narazie nie bede inwestowal w fragfxa. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tej pory gralem w fpp na PC, zakupilem cod4 na ps3 i dostalem takie manto grajac padem ze szkoda gadac. Czy jest szansa na dobra zabawe na publicznych serwerach grajac na padzie (tzn zloic innym dupsko)? bo nie wiem czy inwestowac we fragfx?

Proste ze tak. Musisz sie przyzwyczaic tylko. Mi sie przyjemniej gra w FPP padem odkad loje w CoD4..

Wiadomo ze myszka jest precyzyjniejsza ale padem zloisz niejednego. Jakos tak realistyczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na padzie mozna wymiatac az milo. I jesli goscie z frag-x-ami sa spotykani na necie to tez dostaja bo przewaznie jstm pierwszy. Trening trening i jeszcze raz trening + "to cos" i nawet frag-x nie podskoczy .

Do zobaczenia w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko na padzie! I bardzo często jestem pierwszy! (szczególnie Old School Free For All, Hardcore Team Deathmach i Cage Mach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

ja pierdziale ..zaraz sie okaze ze kazdy jak gra jest pierwszy...Ostatnio wogole nie gram w COda ...zawiewa nuda...moze jak dadza mapki nowe to wroce...bede gral dopoki nie zrobia sie schematy i ludzie zaczna kampic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak każdy zapewne wie, Call of Duty 4 zostało okrzyknięte 'Najlepszym shooterem roku', każdy szanujący się serwis internetowy czy czasopismo przyznało mu za coś nagrodę. Niestety dzisiaj, 5 długich miesięcy po premierze, branża wciąż gloryfikuje ów twór, uważając go za wielkie dzieło, kamień milowy w historii gier. Boli mnie to, że prawie wszystkie recenzje są pisane na podstawie singla (którego na upartego można przejść w 2 godziny). Jeśli już ktoś zahaczy o multi, to pisze tylko, że jest świetne; intensywne i satysfakcjonujące, czyli takie, jak powinno być... Niestety, nie jest. Zacznijmy od notorycznego nienaliczania punktów za rundę. Co z tego, że grasz przez 10 minut, jesteś najlepszy na serwerze, robisz masę challenge'y? Kiedy wyjdziesz do lobby, widzisz tylko 'Downloading Game Settings' i koniec. Wszystkie twoje punkty przepadają. Activision oczywiście tłumaczy, że 'robi wszystko, co w ich mocy, aby usprawnić granie w sieci'. I rzeczywiście, dostaliśmy już kilka patchy, z czego jeden dodał 'zachwycające' killcamy i inne pierdoły. Ale czy po ich cudownych łatkach gra działa lepiej? Chyba nie muszę odpowadać... Co ciekawe, problem ten nie występuje na xklockach ani na PC. Ciekawe, czyż nie? Po tych rozważaniach nasuwa się więc wniosek, że Activision sobie z nas bimba! Chcecie więcej dowodów? A pamiętacie może, kiedy dostaniemy dodatek? Tak, 3 tygodnie po premierze na xpudło. Jak zapewniał nas Grant Collier, grę tworzyły 3 zespoły, każdy na inna platformę. Ten tępy hamburgerożerca wcisnął nam jeszcze kit, że wersja PS3 będzie najlepsza. No, rzeczywiście, najlepiej ze wszystkich wersji potrafi wkurzyć graczy. Do tego dochodzi jeszcze żałosne AI w singlu, skrypty, zła optymalizacja (10fps na widok dymu? WTF?), skrypty, tłumiki, które w ogóle nie wyciszają broni, tylko zmieniają jej dźwięk, skrypty i zapewnienia o częściowo zniszczalnych mapach. I jeszcze wszechobecne skrypty. Podsumowując, Activision to żałosna firma, nastawiona tylko na zysk, która nie dość, że nie potrafi zmusić IW do poprawienia gry, to jeszcze oszukuje graczy, czyli swoich klientów. Ci debile po prostu robią sobie z nas jaja.

P.S.

Informacje o CoD4 w sygnaturce zostawiam, bo wierzę, że kiedyś będę mógł pograć i dostać swoje punkty. A na razie, oby do GTA IV...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tobą w 50%. Dlatego zamieniłem CoD4 na HAZE . I teraz czekam na HAZE do 20 maja. CoD4 juz mi sie przejadl. A czekajac na paczke ... nie doczekam sie jej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodze sie w 50 % z wyzej wymienionymi wadami tlumik na broni wycisza tylko ty slyszysz po to abys wiedzial kiedy strzelasz ale jak ktos obok strzela z tlumikiem to nie slyszysz.

btw najwieksze frajerstwo jakie moglo sie komus przytrafic to strata statsow :/ niektorzy na IW forum pisali ze np grali 3 dni a dostawali statsy tych co graja po 20 ale ja mialem inaczej

nie wieze spotkalo mnie w koncu cos bardzo nie przyjemnego :/

gram wczoraj z kolegami HS&D i skonczyl sie mecz, wczytuje nastepna runde HS&D na Strike, pojawiam sie z niebieska m4 i red dot, mimo ze nie mialem takiej klasy :/ i w rankingu nie mam mnie tylko podswietlony jest nick kolesia z ktorym gralem mecz wczesniej i np jak zabilem kogos to wyswietlal sie ten nick i ze zabil kogos ;/ na poczatku troszke zabawne to bylo ale po chwili nacisnalem start i zobaczylem ze mam invite od kumpli wiec polazlem do nich do lobby i patrze z powrotem moj nick uradowany... do chwili, jak zawsze w lobby to zagladam do statystyk i patrze co sie poprawia co spada i zagladam do score:

mialem 712 000 a tu zonk mam 153 000 :/

patrze do killsow:

13000/13000 a mialem 29 000 / 20 000 :/

to samo wins loses

800 / 2400 a mialem 5800 / 5400

i jeszcze accuracy

14.30% a mialem 15.41 % ;/

zresetowalem konsole, staty dalej te same, oczywiscie ratio tez mi wszedzie pomalalo :/ usunalem save i dalej to samo mial ktos taki przypadek ze podmienilo mu statsy?? dodam ze mam 55lvl 10 prstg i glupio teraz wyglada ze w 6 dni doszedlem do ostatniego PRSTG a mialem 14 dni gry :/ i czy komus to wrocilo ?

edit:

jeszcze proboje dodac tamtego kolesia do znajomych na PSN i sprawdze czy on tez ma moje statsy tylko ze kolo mial 55lvl 1 PRESTIGE

na forum IW napisali ze nikt mi nie moze pomoc :/ jedyna szansa to napisac do PM 402 czyli do jakiegos tam moda ktory pracuje w IW. coz napisalem ale czekam 2 dni i brak odpowiedzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie w 50 % z wyzej wymienionymi wadami tlumik na broni wycisza tylko ty slyszysz po to abys wiedzial kiedy strzelasz ale jak ktos obok strzela z tlumikiem to nie slyszysz.

Na głośnikach 5.1 słychać dokładnie każdą wytłumioną broń, nie jest ani trochę cichsza, tylko ma zmieniony dźwięk. A co do frajerskich sytuacji: razu pewnego, po zrobieniu PM cofnęło mi go do poprzedniego, więc kilka dni grania poszło się bujać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 2 miesiase grania poszly sie je*** ale chociaz mam Zloty krzyz :/ ale statsy pewnie widziales jaki ZAL.RUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie 2 miesiase grania poszly sie je*** ale chociaz mam Zloty krzyz :/ ale statsy pewnie widziales jaki ZAL.RUS

No, muszę przyznać, że sytuacja do dupy...

EDIT

Od jutra ruszają zapisy do Rockstar Social Club. Czekamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×