Skocz do zawartości
Patricko

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dumny z tego że mogę ci dac pierwszego plusa.Świetna robota aż zachęciła mnie do kupna znowu tej gry i próbie odblokowanej platyny..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dziękuje za docenienie pracy :) GTA grą małą nie jest, a pewnie i tak pominąłem sporo rzeczy.

Poradnik do dodatków również napiszę na dniach, także wyczekujcie :)

Akurat je przechodzę, więc będzie na świeżo wszystko pisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę drugą osobą, która pogratuluje bardzo udanego poradnika - opisy nie są męczące tj . krótko i na temat wraz z pomocnymi poradami ( i mediami) .  

Szczególnie cenię sobie opisy dotyczące pucharków z trybów on-line. Może skończy się moja męczarnia. :pardon:

Pozdrawiam i czekam na opis dodatków.

( o plusie nie wspominam, bo to rzecz oczywista)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie słów mi zabrakło... Wspaniała robotawub.gif. Kiedy Ty miałeś czas to robić? tongue.gif Dopowiem jeszcze tylko, że jeżeli robicie wyścigi bez udziału przyjaciół - to jak skończy się wyścig i ktoś wyjdzie w tym momencie z sesji(jak jest tablica wyników) możliwe jest, że Wam tego wyścigu nie zapisze. Zawsze trzeba wychodzić jak jest się w lobby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu po trochę się napisało, a dzisiaj nie miałem co robić to postanowiłem dokończyć już ten poradnik bo zaczynał się kurzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik wręcz kapitalny ,wielkie brawka bo wielu ludziom sie przyda.Sam posiadam platyne w GTA IV i naprawdę powiem że Wanted wbijało sie bardzo bardzo bardzo długo :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawał świetnej roboty. Chyba będę musiał znowu kupić GTA :biggrin: Wielki plus wędruje, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby trochę kumatych forumowiczów kupiło GTA IV.Z tym poradnikiem możemy pokusić się o platynę ;). Aż przypomniały mi się czasy jak miałem X360 i grałem w IV.Wtedy byłem bardzo blisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ekipę do NOOSE do nabijania kasy, to nie ma tutaj aż takiego problemu.

Kilka prób i zawsze znajdziesz tą dwójkę kumatych. Jak już się znajdzie to się gra ile tylko można :)

Jeśli chodzi o Fly the Coop to wystarczy Ci jakaś jedna osoba do zrobienia tego, tak samo z AWP, poza kilkoma trybami zespołowymi.

W dziale online jest temat i ostatnio robiliśmy ustawkę na tryby zespołowe do AWP i poszło bez problemu.

Także możecie tam zajrzeć sobie jak szukacie pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam

Mam mam od niedawna konsolę i zakupiłem parę dni temu GTA IV, problem mam taki że nie wiem gdzie wrzucić swoje mp3 żeby radio w grze je odczytywało.

Edytowane przez spark13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mam od niedawna konsolę i zakupiłem parę dni temu GTA IV, problem mam taki że nie wiem gdzie wrzucić swoje mp3 żeby radio w grze je odczytywało.

Nie ma takiej możliwości. Nie posłuchasz swoich utworów w GTA IV. Przynajmniej nie na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ,ale dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle dobra robota(+ poleciał :wub: ), sam dwa tygodnie temu wbiłem platynę w GTA 4 :tongue:

Dodam od siebie, że w razie problemów z gołębiami looknijcie tutaj (numery mogą się diametralnie różnić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do trofika Sightseer.

Przeleciałem się chyba po 2 razy każdym helikopterem i trofik mi nie wpadł :(

Dużo razy tak trzeba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy raz. Ale pewnie omijasz jakiś heli.

Na pewno zrobiłeś z wszystkich lotnisk? Ja pamiętam, że musiałem zrobić kilka save'ów (przyśpieszyć czas), żeby mi się pojawiły heli w innych miejscach tam.

Może w tym sęk?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam jest jakoś tak że jest 5 stanowisk i 3 helikoptery ;)

Po ukończeniu każdej wycieczki one lądują w tym samym miejscu.

Chyba że faktycznie z tymi save coś pokombinuje :) - thanks :)

Edit:

Opanowane Twoją metodą ;)

Dzięki :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym spytać czy jak się przejdzie grę to są wszystkie trofea lub przynajmniej 80% odblokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wiem czy będziesz miał nawet 50% z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym spytać czy jak się przejdzie grę to są wszystkie trofea lub przynajmniej 80% odblokowane?

Po zwyczajnym przejściu trybu fabularnego chyba nawet 50% nie będzie odblokowane, ale można zaliczać niektóre trofea po drodze (wygrana w bilard, jazda na tylnim kole itd.) Ja po przejściu gry miałem jakoś 40% i zaliczyłem wtedy przynajmniej połowę pucharów nie związanych z trybem fabularnym. Mówie tutaj o procentach w kolekcji trofeów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam takie pytanko , napisałeś ze przy robieniu AWP , łatwiej by było sprawdzać to co sie zrobiło w social clubie , możesz mi wytłumaczyć jak to sie sprawdza , bo nie wiem czy dobrze robie.

Klikam tam na GTA 4 żeby zobaczyć co mam zrobione a co nie i wyskakuje mi to:

"We're sorry. Based on the information you have submitted to us, you are not eligible to view the requested content."

"Przepraszamy. Na podstawie informacji które zostały nam podane , nie jesteś uprawniony do wyświetlenia żądanej treści."

Prosze , pomocy. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach/settings dodajesz swoje konto PSN, musisz je tam połączyć z tym kontem podając dane do konta PSN.

Potem przechodzisz na zakładkę Games i do GTA IV i powinno Ci zczytać informacje z Twojego GTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak zrobiłem i nie działa. :S

I jeszcze zrobiłem wszystkie wyścigi z trybu Race , i nie zaliczyło mi trofea. Przyznaje że wychodziłem z multiplayera , ale nie z gry czy to znaczy że bede mysiał robić te wszystkie wyscigi jeszcze raz ? :S

Edytowane przez Firka Pirka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tak późno przeczytałem ten poradnik, a szczególnie punkt odnośnie trofki "Wanted". Gdybym zrobił to wcześniej nie straciłbym rangi z 3 na 1...potwierdzam nie można wychodzić z gry bezpośrednio z multi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×