Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Valentijn Overeem za Le Bannera. Nazwisko głośne, ale nie ten brat whistling.gif

Co do KSW to jest moim skromnym zdaniem totalna amatorka jak można było pozwolić alby Le Banner tydzień przed KSW walczył w jakiś zawodach w Japonii. Pomijając nawet kontuzję, przyjechałby totalnie wyczerpany. Przecież normą w sportach walki jest walczyć co kilka miesięcy. O kłopotach Brancha też można było się dowiedzieć wcześniej, przecież zakazu opuszczenia kraju nie dostał tydzień temu tylko dużo wcześniej. Nic nie chcę ujmować zastępom, ale można mieć wątpliwości co do stopnia ich przygotowania, skoro zmiana jest tak krótko przed walka.

Śmierdzi to takimi podrzędnymi galami bokserskimi, a już mówi się o wycofaniu Bazelaka i Olivii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KSW to zabawna federacja, zostaliśmy juz przyzwyczajeni do dziwnych sytuacji związanych własnie z nią. Co jak co, ale Overeem byłby dla Rozala o wiele trudniejszym przeciwnikiem niz Lebanner jeżeli miałby odpowiedni okres przygotowawczy pod kątem tej walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gina Canaro też się nie pojawi. Nie będę już tego komentował, bo to kopanie leżącego. Będzie można w spokoju obejrzeć Huck - Povietkin, a główne danie weekendu to i tak UFC 144.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gina Canaro też się nie pojawi. Nie będę już tego komentował, bo to kopanie leżącego. Będzie można w spokoju obejrzeć Huck - Povietkin, a główne danie weekendu to i tak UFC 144.

O fajnie że mówisz o UFC, bo szukałem i nie znalazłem gdzie można obejrzeć walki, a co do przeciwnika Main Eventu to moim zdaniem nie chciało mu się przyjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce transmituje Orange Sport, jak się nie ma trzeba szukać jakiegoś streama w necie. Gala mimo że w Japonii będzie rozgrywana wg czasu amerykańskiego 04:00 nad ranem w niedziele, ale prawdziwi fani wtedy nie śpią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale palą jana ostatnio z tymi zawodnikami. Straszna lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bodajże w kwietniu Robert Burneika znany jako Hardkorowy Koksu zmierzy sie z Marcinem Najmanem oto cząstka tego co Koksu z nim zrobi :

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co to będzie, ale uważam, że nawet jeśli jakimś cudem Najman wygra, to i tak nie zmienię zdania o nim, bo to że pokona kulturystę, który debiutuje w MMA to wielkiej chwały mu nie przyniesie. Z drugiej strony przegrana Najmana wcale mnie nie zdziwi, bo ten koleś mocny jest tylko w gębie a pokonać jest w stanie tylko przeciwnika, który ma kilka razy więcej porażek, niż zwycięst i wygląda jakby był w ciąży(walka z Cirokiem). Najmanowi brakuje chyba najważniejszej cechy dobrego zawodnika czyli jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najman potrafi jeszcze pokonać samego siebie, a to nie jest takie łatwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moje typy na dzisiaj :biggrin:

Dana vs Azhiev - submission

Bazelak vs Waluś - TKO

Amasinger vs Jewtuszko - TKO

Oliva vs Bedorf - Decyzja

Warburton vs Sowiński - decyzja

Miranda vs Błachowicz - Submission/Decyzja z naciskiem na to drugie

Overeem vs Różalski - Albo Overeem przez submission albo KO/TKO dla różala. Ciężko wytypować ;D

Edytowane przez DaraS
§ II - 4. Pisać nie na temat (offtopic). Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi oraz dopisywanie kilku odpowiedzi pod rząd. Użytkownicy zobowiązani są do edycji własnych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby znów tylko sędziowie nie dali plamy bo wtedy KSW będzie skończone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni czytać punktacje przy ogłaszaniu decyzji, wtedy moglibyśmy uniknąć takich sytuacji bo gdyby coś było nie tak to od razu było by to słychać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja :) jak to wygląda ze sprawą transmisji widziałem że na polsat sport jest od 20:30 a na normalnym od 22:30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20;30 Polsat sport - cała gala

22;30 Polsat zwykły - Sowiński, Błachowicz i różal.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odp szkoda że dekoder jest w drugim pokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz poszukać jakiejś internetowej transmisji, pewnie by się coś znalazło albo obejrzeć na Ipli za 7zł jeśli dobrze kojarzę :P

Trochę się zaczynam napalać na to KSW :D Bardzo mnie ciekawi walka różala z tak doświadczonym zawodnikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też i udało mi się dogadać co do pudła i od 20:30 siedzę z popcornem i oglądam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat jadłem obiad jak to leciało to se popatrzałem :D

Mnie akurat w takim KSW właśnie brakuje trochę brutalności :) Ring zamiast klatki jestem w stanie wybaczyć bo od początku właściciele ksw mówią że dla nich wzorem jest Pride. Natomiast wkurza mnie jak komuś krewka poleci ze skroni i sędzia przerywa walkę. A takie akcje już się działy. Ktoś kojarzy walkę Bonnara i Griffina? To jest właśnie MMA. Walka do upadłego, tak długo jak tylko zawodnik jest w stanie utrzymać się na nogach. O ile brak takich zasad jak w Pride tzn kolana na głowę, soccer kicki itp jestem w stanie zrozumieć, ale brak łokci to już z leksza lipton. Najgorsze jest jak sędzia zachowuje się jak pielęgniarka i byle draśnięcie tamuje. Od tego jest przerwa między rundami a jak jest fest ciężko to trener zawsze może rzucić ręcznik na matę ;>

Trochę się rozpisałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozpisałeś ale jeśli ma być nawiązanie do PRIDE to tak powinno być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×