Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dla Kity to wcale nie głupi pomysł na przeciwnika. Jeśli przegra nikt złego słowa nie powie na porażkę z jednym z najlepszych(jeśli nie najlepszym) zawodnikiem MMA z wagi ciężkiej w historii, nawet, jeśli ostatnio miał/ma kryzys. Natomiast jeśli wygra to jego akcje bardzo podskoczą a walka, tak jak Selo napisał wcale nie musi być masakrą Polaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rashad z Jonem, strasznie nudna walka z wynikiem do przewidzenia ;)

A Sapp dzisiaj przegrał kolejną walkę z jakimś typem o którym nikt nigdy nie słyszał, jutro poszukam jakiegoś filmiku i wkleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gala 145 UFC zawiodła.

Walka wieczoru wiała nudą, Jones walczył na 70%, bez podejmowania ryzyka zdecydowanie zwyciężył na punkty.

Jedyne co mnie zachwyciło to uderzenia frontalne z łokcia, ale do tego trzeba mieć niesamowicie długie łapska.

Jeszcze 1-2 walki m.in. z Hendo i Jones musi iść do HW. W LH nie widzę w ciągu najbliższych kilku lat przeciwnika który, mógłby z nim toczyć wyrównaną walkę.

Na szczęście UFC to nie boks i pewnie w pogoni za rekordowym PPV Danka zestawi JDS z Jonesem.

Pozostałe walki, mimo braku głośnych nazwisk były przyzwoite, ale bez rewelacji mogącej uratować galę.

Yagin - Hominick bardzo krwawa jatka :P

Sapp kompromitacja.

http://cohones.mmaro...e-sappa-petycja

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem wyczyn Sapp'a na Słowacji i stwierdzam, że po porażce z Burneiką Najman powinien z nim walczyć. Zwycięstwo ma w kieszeni, bo to co zaprezentował Sapp w tej walce z zapewne jakimś słoweńskim ogórkiem to nawet nie komedia, jak krzyczą kibice, tylko jakaś surrealistyczna fantastyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże co za beznadzieja. Sapp się obalił i leżał na ziemi bo mu się wstać nie chciało. Wielkie zero z niego bez kitu zobaczcie sami. On nawet nie stara się wygrać. Czarny najman ;D Walka Pudziana nie potrwa więcej niż 30 sekund

http://www.youtube.com/watch?v=NJEZ2e0MZS8

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach odświeżenia

Trochę lipny przeciwnik dla Mameda, liczyłem na kogoś lepszego, typ wygląda na twardego ale rekord zbyt imponujący nie jest a mimo walk w UFC to nic takiego nie zaprezentował.

A co o tym myślicie?

http://www.youtube.com/watch?v=QB5QQJWMplk&feature=player_embedded

Ja zamawiam bilety na UFC bez względu na którym końcu Polski odbędzie się gala :biggrin: Kumpel jechał na WWE do Gdańska to i ja mogę :)

26.04

Haha dzisiaj przybiłem sztamę z kosem ;) Mam fociaka i autograf :biggrin: Koksu jutro musi zaj*ać najmana za to co ta frajerzyna odwaliła dziś na ważeniu

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś walka tysiąclecia Hardkorowy Koksu vs Najman :biggrin:

- z jednej strony kulturysta, który otwarcie przyznaje się że nie trenował do walki, porozbijał kilka arbuzów a w jego narożniku będą jedynie koledzy z siłki

- z drugiej totalne beztalencie jeżeli chodzi o sztuki walki, za to po solidnych przygotowaniach z najbardziej doświadczonym trenerem w Polsce, który będzie stał w jego narożniku

Jedno jest pewne będzie śmiesznie

Obstawiam zwycięstwo Najmana w ciągu 1,5 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patriotyzm powinien mnie przeciągnąć na stronę Najmana, ale mam nadzieję, że tą walką skończy się jego "kariera", bo jeśli przegra, to szansa na to, że zamiast na gale MMA będzie zapraszany do cyrku w roli clown'a znacząco wzrośnie. Problem w tym, że faktycznie przygotowania Najmana szły pełną parą, w przeciwieństwie do Burneiki, który podobno(mam nadzieję, że to tylko asekuracja) specjalnie się nie przygotowywał. Z drugiej strony Saleta do obu walk też specjalnie się nie sprężał i na Estrogena wystarczyło. Liczę, że Koksu wykorzysta przewagę masy i podobnie jak Pudzianowski szybko nawet jeśli nie skończy, to mocno obije Najmana, co da mu przewagę.

PS. Oby Nain-man sam się znowu nie okaleczył.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz polsatu sport?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie... Platformę N posiadam.

Edit: Dobra już coś mam.. Na kiedy jest mniej więcej zaplanowana walka Koksu Najman ?

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś o 23, bo to przedostania walka, a gala kończy się o 24 ;)

jak ktoś chce stream

http://atomowe.tv/live2/

@EDIT

HAHA I KOKSU WIN :D

Edytowane przez amigo
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW. Brawo Robert. Jest siła. Mam nadzieje że jeszcze zawalczy.

Najman tragedia. Jak można być taką ciotą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawna walka. Nejman pobiegał i tak zgarnął baty. Zrobił z siebie po raz kolejny pośmiewisko. A Koksu zabawny gość, fajnie, że go sklepał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując słowa Kazika - "stało się, stało się co miało się stać, cóż to była za walka nosz k...a mać" :biggrin:. Najman udowodnił, że nadaje się do MMA, tak jak ja do baletu. Do swoich osiągnięć po porażkach z emerytem bez nerki może dopisać sobie porażkę z totalnym amatorem, który pierwszy raz w życiu wszedł na ring.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha najman tak cwaniakowal na wazeniu nawet reki nie podal robertowi ;D a w ringu pokazal to czym jest czyli 0 ciekaw jestem min ludzi ktorzy na niego postawili kase ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem min ludzi ktorzy na niego postawili kase ;>

haha, są tacy? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gala. Ciekawi przeciwnicy zagraniczni, super efektowne poddania. Żadna walka nie była nudna.

MMAA realną konkurencją dla KSW. Jak na trójeczce będzie jeszcze Drwal i z 2 pojedynki polsko-polskie to przebiją KSW.

No i koniecznie trzeba szukać kolejnego freaka dla Burnejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i koniecznie trzeba szukać kolejnego freaka dla Burnejki.

Saap sie nada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma lipy! Nia.

Może z wagą jest lipa trochę ale siła jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tej gali i było warto choćby tylko dla tej walki :biggrin: Zajebiste emocje przed/w trakcie/po walce :P A po gali nie szło mówić od darcia japy :) Potem wrzucę jakąś fote

http://www.iv.pl/images/63224845431389126821.jpg

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku poszanowaniu tej dyscypliny sportu nie obejrzałem żadnej walki Pudziana, Najmana itd. Mamy tylu świetnych zawodników, zamiast ich oglądać to robione jest ogromne show, które zaśmieca później np taki wątek jak ten.

Zainteresowała mnie wypowiedź Selo, są może jakieś nowe informacje na temat UFC w Polsce ?

We Wrocławiu odbywały się czasem walki w klatkach na dość wysokim poziomie, ktoś słyszał może coś na ten temat?

No i przybliżę może postać prawdziwego Fightera, żeby skończyć już te nudy o Najmanie.

Rickson Gracie - nie zwyciężony w prawdziwy MMA (nie tym Polsatowym :) ). Na necie można znaleźć półtoragodzinny dokument o nim. Współtwórca Brazylijskiego jiu-jitsu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wierzę że nie obejrzałeś żadnej walki Pudziana ;> Myślę że ciekawość by cię zżarła ;P

Dla mnie ciekawą postacią jest Dan Severn, sami zobaczcie na jego rekord i wiek to zrozumiecie :biggrin:

http://www.sherdog.c...r/Dan-Severn-52

Co do sobotniego KSW to Sapp straszną szopkę robi, a najgorsze że szaleje a potem nic nie pokazuje. Jak ktoś ciekawy ważenia to

Mamed w wywiadzie po ważeniu powiedział, że ma w planach walczenie w UFC, a nie jak wcześniej że chce tylko tu w KSW. Mamed powiedział że coraz bardziej go kusi i zamierza zrobić sobie 3-4 walki przerwy w Polsce i walczyć w UFC, ale wszystko w rękach jego menadżerów czy załatwią mu kontrakt. Dla mnie zajebista wiadomość bo chłopak troszkę się w tym KSW męczy, oby się udało ;)

Edytowane przez Selo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×