Skocz do zawartości
DarkShadowPL

Uncharted 3: Drake's Deception

Rekomendowane odpowiedzi

Zaplątał nam się poradnik w gąszczu postów, ale już jest na swoim miejscu :)

Prosimy wszystkich autorów poradników o czytanie przyklejonych tematów!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Zastanawia mnie jedna rzecz. Czy niektóre trofea, np. Strzelec wyborowy, da się zdobyć również w trybie Multiplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierajac drugie przejscie na miazdzacym, pyta sie czy zaladowac stan gry (skarby etc) z poprzedniego przejscia, swobodnie mozna zaakceptowac czy jakims dziwnym trafem wtedy trophy nie wpadnie? Zastanawia mnie bo na sejwie nawet czasu nie zresetowalo, sa z tego jakies korzysci w ogole? tak jak w poprzednich czesciach mozna bylo sobie na nizszych poziomach cos tam odblokowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzyści są jedynie takie, że jeżeli nie zebrałeś wszystkich skarbów w poprzednim przejściu to na Miażdzącym będziesz już miał zebrane te z poprzedniej gry więc zostanie Ci do zebrania ewentualnie te ominięte/przeoczone. Ja tak zrobiłem i żadnego buga nie miałem, a platynka jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super poradnik, akurat przechodzę U3, więc bardzo się przydaje. Tylko byłoby super, gdybyś czcionkę trochę powiększył ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Lars06, czcionka poprawiona + dodałem zagubione linki do filmów z YT. To chyba po przenosinach forum się musiało stać, ale nie wykluczam mojej winy. Dodatkowo poprawiłem literówki i czytelność myślę, że wzrosła.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmy to nie Twoja wina, to ten upośledzony edytor. Za każdym razem podczas pisania poradnika też miałem ten problem, dopóki nie zacząłem ich dawać między [ media ] [/ media ].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pewnie dziwne, ale gdzie dokładnie w menu gry znajdują się zdobyte medale/trofea? Nie widzę ich w zakładce, w której są skarby i statystyki. No chyba, że lista zdobytych trofików jest dopiero widoczna po pierwszym ukończeniu singla?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem w niecałe 12,5h na poziomie wymagający, którego nie ma na liście (pierwsze przejście :biggrin:).

ps. Wam też odpala się kiedy chce??

Edytowane przez OstryRed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem niecałe 12,5h na poziomie wymagający, którego nie ma na liście (pierwsze przejście :biggrin:).

ps. Wam też odpala się kiedy chce??

A tak po Polsku jakbyś mógł ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak po Polsku jakbyś mógł ....

Nie wiem co jest nie zrozumiałem...

Ale ok.

Ukończyłem pierwsze podejście gry w około 12.5h na poziomie wymagający.

Brakuje na liście tego trofeum

52S0cbc76.png Charted! - Hard

Finish the game in Hard Mode

2 days ago in Uncharted 3: Drake's Deception

Czy wam też gra odpala się, kiedy chce?(Ja czasem muszę wyjąć i włożyć płytkę z 3-4 razy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz kumam :)

Usuń dane gry (tylko nie usuwaj plików "Save").

Zainstaluj na nowo, pobierz update, przejdź od nowa ostatni rozdział na HARD i powinno być OK ;)

Jeśli trofik nie wpadnie, to jest jeszcze jeden ratunek, przejść na Crushing :biggrin: wtedy wpadną Ci oba :)

Aha - nie masz porysowanej płytki ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynka wjechala az milo :) poradnik super :D

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty musisz wbic tylko te 2 ktore sa orginalnie aby wbic platyne. Ja zamiast miec przy obrazku platyny 100% mam 51%.

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum reloaded master zaczynam robic ten trofik w misji chyba 12 jak dobrze pamietam to jest osada. Otoz chodzi o to ze juz pare razy probowałem i nie chce wejsc. Po zlikwidowaniu paru gosci jeden trafia w kolumne my spadamy, zeby dostac sie wyzej musimy rozwalic kolumne i pytanie czym ja rozwalic by trofik nie przepadł robiłem to boczna jak i głowna i nic, granat tez nic nie dał czy w samej osadzie jest ponad 50 wrogow?

Wie ktos a moze ktos mi powie kto jak to zrobił

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to pamiętać o ręcznym przeładowywaniu broni :r2: , czyli nie wystrzeliwać całego magazynku. Po drugie unikać broni takich jak RPG, obrzyn (ten dwustrzałowy) granaty itp.

Możesz zastosować technikę z wczytywaniem stanu gry, czyli rozwalasz kilku gości przeładowując ręcznie broń a następnie wczytujesz checkpoint i tak aż do uzyskania trofeum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to pamiętać o ręcznym przeładowywaniu broni :r2: , czyli nie wystrzeliwać całego magazynku. Po drugie unikać broni takich jak RPG, obrzyn (ten dwustrzałowy) granaty itp.

Możesz zastosować technikę z wczytywaniem stanu gry, czyli rozwalasz kilku gości przeładowując ręcznie broń a następnie wczytujesz checkpoint i tak aż do uzyskania trofeum.

A co jesli mamy mało amo i po zabiciu nie mozemy przeładowac ale zostało 1-2 szt naboi? i co z kolumna? mozemy ja zburzyc przy pomocy karabinu nie dopuszczajac auto reloading?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podnieść inną broń lub przełączyć się na inną a z kolumna jak mawia wiesz "wal śmiało" byle z broni o większym magazynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok trofik wpadł za 1 razem i ostatnie pytanie przed platyna. Autor podał ze musimy przejsc na łatwy, normal i crushing a co o Hardzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×