Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

moh.jpg?139d23

  • Gra jest tworzona przez Danger Close
  • Silnik gry - Frostbite 2.0
  • Data premiery to październik 2012
  • Historia opowie ciąg dalszy operacji Tier1
  • Sama fabuła zostanie stworzona przez oficerów Tier1, opowiadając o ich akcjach i przeżyciach
  • Ekipa współpracuje z 24 operatorami wojennymi by uczynić grę jeszcze lepszą i bardziej realistyczną
  • W multi pojawią się 4 frakcje (Brytyjczycy, Australijczycy, Niemcy i Polacy [!!]), będzie także tryb hardcore - jedna kulka, jeden trup
  • Pojawi się tryb współpracy
  • Oprócz misji, fabuła skupi się także na interakcjach między ludźmi, jako przykład podano telefon żony do oficera
  • Bohaterowie z Medal of Honor wracają
  • Jedna z misji dzieje się w filipińskim mieście Isabela, które zostało zalane po tajfunie
  • Ponownie gra jest wzorowana na prawdziwych wydarzeniach, więc nie spodziewajcie się akcji jak u Michela Baya w stylu eksplodującej wieży Eiffla
  • Jednak, jako że używany będzie Frostbite 2, spodziewać się możemy ogromnych zniszczeń
  • W grze będzie obecny system decyzji. Jako przykład podano gdy w jednej misji docieramy do więzionych zakładników i otrzymujemy wybór w jaki sposób szturmować pomieszczenie
  • W dalszej części misji, jeden z naszych towarzyszy krwawi i musimy się spieszyć by przeżył
  • Gra, podobnie jak poprzedniczka, będzie różniła się od innych FPS-ów całym klimatem i otoczką gry. Będzie to znacznie ulepszony Medal of Honor.
  • Więcej informacji, wraz z materiałami już 6 marca

Źródło:ps3site.pl

Poniżej pierwsze skany

medal-of-honor-skan-2.jpg

medal-of-honor-skan-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być mocne. Ciekawe czy będą samolody itd. czy raczej rozrywka jak w pierwszej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciach widać jakieś pojazdy także miejmy nadzieję, że coś tam się pojawi ;) Szkoda, że w poprzedniej części miałam okazję zagrać tylko jednym pojazdem z racji braku innych (!?). Ale na tym "Rushu" mało grałam, bo camperów wszędzie pełno było, bo były ograniczone możliwości dotarcia do punktu... No cóż. Większość rozgrywki spędziłam na TDM i lubiłam te tryb. Niestety na hardcorze dali ciała, bo zrobili tak, że gdy wchodzisz do gry, to nie masz możliwości wyboru czy chcesz grać TDM HC, czy Rush HC... Szczerze mówiąc jedyną rzeczą, którą chciałabym zobaczyć w MoH: Warfighter z BF3 jest przeglądarka serwerów.

6 marca nowe materiały, także czekamy !!! (I poprawcie ktoś wygląd tytuły tego wątku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś oficjalne info odnośnie tego,ze Polacy bedą w grze? Ps3 site nie jest zbyt wiarygodne.Co do moha to nie napalam sie,ostatnia cześć była słaba,mało map,arsenał ubogi,najbardziej zbugowany fps jakingralem na ps3.Grafika i poruszanie sie w singlu to była porażka jak na 2010.Czekam na bete albo multiplayer gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniego MoH'a najlepsza była okładka...tyle w tym temacie :) Gra słabiutka, miejmy nadzieję że nie przespali tego okresu i teraz czymś zaatakują bo o ile ostatnio mogli przyciągnąć marką to teraz marka straciła na jakości i czas najwyższy pokazać swoje umiejętności programistyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zbugowany FPS? Chyba w BF3 nie grałeś ;)

Gram i mam bf3..zreszta każda gra od Ea jest zbugowana.Przeciesz ten moh wyglądał jak Dlc za 200zl.Bronię kompletnie bez rozrzutu,wybuchajace granaty po sekundzie,najlepsza była smierć przez nalot lub coś podobnego.Siedziałem Pod domem i nagle nie żyje:d.Żadnej animacji nalotu.Pamietam jak sie ludzi na spawnie rejpilo,oni ta grę chyba na kolanie robili.Największe wrażenie zrobiła na mnie ta crusader rakieta,zajebisty wybuch.Moh nie był zły,ale napewno nie warty 200zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma jakieś oficjalne info odnośnie tego,ze Polacy bedą w grze? Ps3 site nie jest zbyt wiarygodne.Co do moha to nie napalam sie,ostatnia cześć była słaba,mało map,arsenał ubogi,najbardziej zbugowany fps jakingralem na ps3.Grafika i poruszanie sie w singlu to była porażka jak na 2010.Czekam na bete albo multiplayer gameplay.

Otóż jeden z forumowiczów neogafu opublikował pierwsze szczegóły na temat Medal of Honor: Warfighter pochodzące z zapowiedzi, która znajdzie się w najnowszym numerzeOfficial Xbox Magazine.

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=464461

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram i mam bf3..zreszta każda gra od Ea jest zbugowana.

Nie wyczułeś sarkazmu? Przecież wiem, masz nawet sygnaturkę...

Przeciesz ten moh wyglądał jak Dlc za 200zl.Bronię kompletnie bez rozrzutu,wybuchajace granaty po sekundzie,najlepsza była smierć przez nalot lub coś podobnego.Siedziałem Pod domem i nagle nie żyje:d.Żadnej animacji nalotu.Pamietam jak sie ludzi na spawnie rejpilo,oni ta grę chyba na kolanie robili.Największe wrażenie zrobiła na mnie ta crusader rakieta,zajebisty wybuch.Moh nie był zły,ale napewno nie warty 200zl.

No i co z tego? Ja jakoś nie miałam problemu, żeby przy tym tytule świetnie się bawić. Co prawda przegrałam niecałe 100h, bo moja czarnulka na więcej mi nie pozwoliła ale jakoś nie żałuję tych 100h. I tak:

- fakt, że 200zł to za dużo, ale ogólnie wszystkie gry są teraz drogie... cóż

- nie lubię wielkiego rozrzutu, dlatego BF3 nie jest moim ulubionym tytułem, jestem n00bką i lubię łatwo celować (na ironię, nie przypadł mi COD)

- streaki są kosmiczne w tej grze i trzeba się postarać, żeby nie dopuścić do takiej sytuacji jak wspomniałeś, bo kończy się to przewagę deathów (w większości) i dostaniem kurwicy ;)

- SP imo zajebisty, choć nie jestem zwolenniczką SP... od razu na multi wbijam ale w MoHu był taki klimat, że wciągnęłam się i przeszłam do końca ;D

Tak czy owak, mam nadzieję, że teraz wpłynie coś świeżego do rozgrywki, skoro zarówno SP jak i MP robi Danger Close, a nie DICE. Może wreszcie ludzie przestaną porównywać tą grę do Battlefield czy COD. Dla mnie to jest kompletnie niezrozumiałe. Dla mnie te tytuł to był prawie idealny balans pomiędzy właśnie BF, a COD. Szybka rozgrywka jednak o rushowaniu jak w CODzie można było zapomnieć. Oczywiście, że MoH mnie też po części wkurzał. Mapy tak kosmicznie źle zaprojektowane, że jprdl! Hit detection no i lagi... Ale i tak uważam tytuł za bardzo udany i mam nadzieję, że nowy MoH będzie posiadał wszystko co najlepsze z poprzedniego MoHa, a to co dołoży EA... No zobaczymy. Oby nie wyszedł tytuł gorszy, nieklimatyczny, niegrywalny... Yooo ;))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałbym zobaczyć szybkiego shootera na frostbite2.Jak to będzie wyglądało,chodzi o mult..animacje,strzelanie,killstreaki.Boje sie gra pójdzie w ślady codowego community,wymyslanie durnych perkow aka zabij z noża z 20 m albo quit rejgowe perki(mw3) typu respie sie za plecami bo będę płakał i zrobię host Ended gamę:D:d.Czyli 6 marca będzie jakieś info,może gameplay?

Tak btw jeśli nie lubisz rozrzutu w broniach,to jest jakiś prostszy shooter od coda?:D tam bronię nie maja kompletnie recoila plus aim assist,który sam celuje.

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i pójdzie trochę w stronę CODa, bo w końcu killstreaki już w 2010 były, ciaśniejsze mapy itd. Ja 3mam kciuki bardzo za ten tytuł. Aaa co do odrzutu, czytaj wyżej i dokładnie ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pierwszym MoH MP robił DICE i to raczej z łapanki na szybko (taki bf1943), bo gra klimatyczna ale krótka i bez online'a sprzedaż byłaby kilka razy mniejsza, ludziki kupowałyby używki,... mp nie jest złe ale ograniczone, zaś sp z wojennych fps'ow najlepszy w jaki grałem, jakby go ucodowali to bylby strzał w stopę, multi niech sobie robią jakie chcą, tego z Bf3 na bank nie przebiją,...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ukrywam ,że również po cichu liczę na nowy MOH. W ostatniej odsłonie kampania była jak dla mnie najlepsza z fps'ów w jakie ostatnio grałem.(bf,cod,killzone,homefront)Najbardziej klimatyczna.Co dp multi, hmm,niezłe ale bez szału.Osobiście lubię realizm,dlatego killstreki nie bardzo mi przypadły do gustu.Słaby reciol również.(imo zbliżyło to tę pozycję do coda)Zaletą były małe nastawionę na walkę kontaktową mapy.Również mała ilość arsenału na minus.Plusem realia konfliktu (możliwość bycia po stonie "złych arabów" :biggrin: co wzbudziło sporo kontrowersji) Na minus również mój ulubiony tryb hc. Nestety.

Co do moich oczekiwań co do nowej odsłony ,to liczę na grafikę od frosbite2 , na wciągającą ,realistyczną, DŁUGĄ kampanię. Grywalne multi najlepiej bez głupich perków i killstreaków. Czym więcej realizmu tym lepiej. Przydałoby się wsparcie klanowe ,co przedłuża żywotność tytuom. Mapy w odróżnieniu od BF3 mogą zostać mniejsze , byle było ich więcej jak ostatnio.Bo to była jakaś tragedia. No to chyba tyle, Zołnierze TIER1 :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że MOH w multi powinien być takim polaczeniem Coda i BF. Dynamika z Coda,pojazdy z BF,system serii zabójstw z Coda,mapy wywazone. I wtedy dla każdego coś dobrego :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że nie pójdą w kierunku BF3, które na konsoli jest grywalne chyba tylko w trybie TDM, mniejsze mapy, więcej akcji. Jak będziemy się szukać po mapach jak w BF3, walczyć 1 VS 1 bo reszta lata, jeździ i kampi to będzie kicha. Chciałbym taką rozgrywkę jak w MW (dynamiczną) ale bardziej klimatyczną, mniej rushowania więcej akcji zespołowych, dużo map i oczywiście koniecznie killcama (nie cierpię kamperów siedzących w kiblu i strzelających przez serduszko w desce od sracza przez całą rozgrywkę).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że nie pójdą w kierunku BF3, które na konsoli jest grywalne chyba tylko w trybie TDM, mniejsze mapy, więcej akcji. Jak będziemy się szukać po mapach jak w BF3, walczyć 1 VS 1 bo reszta lata, jeździ i kampi to będzie kicha. Chciałbym taką rozgrywkę jak w MW (dynamiczną) ale bardziej klimatyczną, mniej rushowania więcej akcji zespołowych, dużo map i oczywiście koniecznie killcama (nie cierpię kamperów siedzących w kiblu i strzelających przez serduszko w desce od sracza przez całą rozgrywkę).

Haha koleś! Kocham Cię! <haha> xdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku , niech to nawet będzie lepsze od BF'a 3 , ogolnie niezgadzam sie co do niektórych wypowiedzi , że battlefield jest słaby jak co niektórzy wyżej mówią. Zobaczymy jak ten moh bedzie sie prezentować. . :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że nie pójdą w kierunku BF3, które na konsoli jest grywalne chyba tylko w trybie TDM, mniejsze mapy, więcej akcji. Jak będziemy się szukać po mapach jak w BF3, walczyć 1 VS 1 bo reszta lata, jeździ i kampi to będzie kicha. Chciałbym taką rozgrywkę jak w MW (dynamiczną) ale bardziej klimatyczną, mniej rushowania więcej akcji zespołowych, dużo map i oczywiście koniecznie killcama (nie cierpię kamperów siedzących w kiblu i strzelających przez serduszko w desce od sracza przez całą rozgrywkę).

Wszystkie tryby sa grywalne na konsoli oprocz CQ na wiekszych mapach.Ty grales kiedys w BF3 na Rush albo druzynowy dtm?

Jesli na tych trybach szukasz przeciwnikow,to chyba chodzic po respie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie tryby sa grywalne na konsoli oprocz CQ na wiekszych mapach.Ty grales kiedys w BF3 na Rush albo druzynowy dtm?

Jesli na tych trybach szukasz przeciwnikow,to chyba chodzic po respie.

No przecież napisałem, że BF3 jest grywalny w trybie TDM = drużynowy dtm. Rusha nie lubię bo zawsze znajdzie się jakiś zawodnik który obstawi mcoma C4 lub kamper który przez cały mecz będzie siedział w śmietniku ze snajperką (tudzież mortarem, rpg) i rozwalał wszystko co się zbliży próbując uzbroić.

Edytowane przez spike1314

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailerek bardzo ciekawy, widać że idą w stronę CODa i nasyceniem akcją, ciekawe jak to wyjdzie w praniu. Fabularnie poprzedni Medal bardzo mi się podobał, oby tylko multi poprawili i niech dadzą split screen, bo tego mi brakowało ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer fajny (z FPSów zawsze są świetne) ale o ile dobrze pamiętam to trailery w poprzednim MOHu były przede wszystkim z filmików z gry, które były moim zdaniem genialnie zrobione. Sama gra pomimo, że było moim zdaniem całkiem dobra to jednak nie dorównała wcześniejszym zapowiedziom (trailerom). Za mało pokazali, żeby cokolwiek wróżyć z kilku scen zwiastuna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O split screenie raczej możemy pomarzyć. A szkoda. Moim zdaniem bardzo klimatyczny ten trailer ale wiadomo, że EA to mistrzowie manipulacji, więc pokazują to co mają najlepsze i wmawiają, że tak samo będzie na konsolach. Zapewne screeny też pochodzą z wersji PC, dlatego lepiej nie jarać się już od pierwszych filmików, bo później efekt końcowy może okazać się rozczarowujący. Tak czy inaczej EA sami psują sobie opinię, bo po co wypuszczają tak wcześnie pierwsze wzmianki o nowym MoHu? Narobią hypu, ludzie to kupią, tytuł okaże się zapewne niedopracowany jak w kwestii BF3 i znowu zacznie się wielkie narzekanie... A EA będzie liczyć szmal i w doopie będzie miało patchowanie gry. No cóż. Nie popadajmy w hurraoptymizm ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki od EA zawsze są fajne, ahh te renderowane screeny, trailery :)

Osobiście nie narzekałem na MoH 2010 (biorąc pod uwagę cenę za jaką nabyłem swoją kopię). Zaciekawił mnie polski GROM i możliwość grania Polakami.

Nie radzę się hypować po pierwszych filmikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×