Skocz do zawartości
LionelPL

Medal Of Honor: Warfighter

Rekomendowane odpowiedzi

Poraz kolejny EA Polska udowodniło swój debilizm w kwestii lokalizacji. Nowy MOHa ma być w pełnej polskiej wersji jezykowej. OK fajnie ze jest PL ale źeby dać dubbing do głupiutkiej strzelanki(no,dialogów tam nie jest dużo i starsznie banalnie i mogli dac tylko napisy) a olać pełnokrwistego RPG z masą dialogów jakim jest Amalur. Masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poraz kolejny EA Polska udowodniło swój debilizm w kwestii lokalizacji. Nowy MOHa ma być w pełnej polskiej wersji jezykowej. OK fajnie ze jest PL ale źeby dać dubbing do głupiutkiej strzelanki(no,dialogów tam nie jest dużo i starsznie banalnie i mogli dac tylko napisy) a olać pełnokrwistego RPG z masą dialogów jakim jest Amalur. Masakra...

wlasnie dlatego dub, bo wyjdzie szybko i tanio, chyba lepiej miec dub'owanego fps i ang rpg, niz obie gry po ang,..

Filmiki od EA zawsze są fajne, ahh te renderowane screeny, trailery :)

Osobiście nie narzekałem na MoH 2010 (biorąc pod uwagę cenę za jaką nabyłem swoją kopię). Zaciekawił mnie polski GROM i możliwość grania Polakami.

Nie radzę się hypować po pierwszych filmikach.

ta mozliwosc moze (ale nie musi) wygladac jak w bf3, zmieniasz mundur i juz jestes z grom/seals/rangers etc.

EA są mistrzami w hypie i itp. szkoda ,że do końca nie orzekłada się to na finalny produkt. Najlepszym przykładem BF3

oczywiscie ze sa, a co maja robic wydac gre bez promocji? co bedzie to bedzie, jak zrobia kiepska gre to jej nie kupie, albo kupie a jak skoncze to odsprzedam,

jak komuś fps'y od ea nie pasują to zawsze może sobie grać w te od activision, ubisoftu lub innych mniejszych wydawców,...

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie robili hypeu to na rynku byłoby w cholerę takich Syndykatów (ironia - ten sam wydawca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie kupie nastepnego MOHA jakoś ta seria mnie nie kręci wole cody czy bf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej nie kupie nastepnego MOHA jakoś ta seria mnie nie kręci wole cody czy bf

Daj chociaż szansę MoH'owi ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozycja obowiązkowa dla fanów także BC2

ciekawe czy zrobią lepszego multi niz DICE

tamten był w miarę relaksujący :)

oczywiście w mirę rozsądku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytalem ze bedzie frostbite 2.0 to juz czuje laga vel bf3 ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O split screenie raczej możemy pomarzyć. A szkoda. Moim zdaniem bardzo klimatyczny ten trailer ale wiadomo, że EA to mistrzowie manipulacji, więc pokazują to co mają najlepsze i wmawiają, że tak samo będzie na konsolach. Zapewne screeny też pochodzą z wersji PC, dlatego lepiej nie jarać się już od pierwszych filmików, bo później efekt końcowy może okazać się rozczarowujący. Tak czy inaczej EA sami psują sobie opinię, bo po co wypuszczają tak wcześnie pierwsze wzmianki o nowym MoHu? Narobią hypu, ludzie to kupią, tytuł okaże się zapewne niedopracowany jak w kwestii BF3 i znowu zacznie się wielkie narzekanie... A EA będzie liczyć szmal i w doopie będzie miało patchowanie gry. No cóż. Nie popadajmy w hurraoptymizm ;))

wg mnie po narzekaniu na jedynkę MOH (nie był taki znowu zły moim zdaniem, przecież to nie miał być kolejny BF) zrobią grę lepszą, marka MOH się powoli odradza

i sobie nie mogą pozwolić na minę kompletną, zbyt duża kasa w tym siedzi.. chodziaz jak wspomne niektóre NFS-y to łapu opadają.... jak można coś skopać mając taki budżet

Sprzedaż tych tytułow idzie w miliony wiec i produkt powinien byc lepiej dopracowany niz powiedzmy BF3

Zresztą.... Ludzie i tak wszystko kupią, kwestia sprawnej reklamy... :)

pozdrawiam tutaj zarząd MCDonald's, wiedzą jak wcisnąc całemu światu tekturkę mieloną....jako przyklad i bez urazy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytalem ze bedzie frostbite 2.0 to juz czuje laga vel bf3 ... :(

tak naprawdę co do FB 2.0 mamy tutaj do czynienia z "upgreadem" wstecznym... w wielu aspektach, lecz nie do końca

ostatnio kilka razy "pomęczyłem się" się W BF3, fakt zjawiska atmosferyczne i oświetlenie dopracowali, pojawił się deszcz (na bazarze) wow...

szczegółowość doznań akustycznych też poraża...

FB to jednak rozwalanie otoczenia a tutaj lekka lipa, chyba jednak w DICE zmieniła się ekipa bo wygląda na to jakby ewolucję nr 2 robili inni ludzie...

A może tak miało właśnie być... pomimo szacunku i obecności stałej na BC2, Vietnamie i MOH niestety stwierdzam, że przyszłość naszych ulubionych gier rysuje się w techno klimacie BF3 i nie ma od tego chyba ucieczki (sterowanie, odrzut broni, pokonywanie przeszkód etc). konczy się inteligentna taktyka i sprytne rozwalanie aby osiągnąć cele założone, zaczyna się rzeźnia, po co rozwalać budynki skoro należy graczy, tak zapewne rozumują twórcy FB2!

na szczęście zawsze można wrzucić starsze płytki i odpalić np DM w MOH (początki FB przed BC2 chyba gdzie został dopieszczony). Pograłem z przyjemnością po walce na BF3 i ruch był jak zawsze 12 na 12 :). Więc chyba ludzie to lubią skoro cały czas grają....

tutaj przy okazji mała dygresja, jak daje się zauważyć jak różnią się mapy z trybu DM i kontroli sektora. Niby te same a jednak inne :) i nie piszę o porze dnia i chmurkach...

trochę odgrzewam kotleta, bo i warto moim zdaniem

co do singla natomiast, bo jestem fanem DICE a jego lepili stety inni, to klimatem (choć innym oczywiście, ale jednak) może sie tylko równać z nim BC2, inne typu BF3 czy COD wszelakie to niestety drewno zdaniem mym... co do singla oczywiście

no to na tyle w today

pozdro i do zobaczenia na polu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie rozwinięty gameplay, który ostatnio opublikowało EA oraz wywiad przeprowadzony w GTTV:

Powiem Wam szczerze, że jak się przypatrzyłam to sądząc po ruchach celownika jest to gameplay z konsoli. Jakiej? Haha nie mam pojęcia ale musicie przyznać, że prezentuje się genialnie. I chyba panowie posłuchali graczy, bo wydaje mi się, że nie zrobili takiego odrzutu broni jak w BF3 i to na plus oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z tym jakby to nazwać .... pontonem szturmowym przypomina misję z CODa co odpalaliśmy rakiety z okrętu podwodnego. Jest bardzo widowiskowo jak w MW3... mnie się to osobiście podoba. Dobrze jakby w multiku destrukcja otoczenia była bliższa BF BC2 niż BF3. Czyli mniejsze budowle ale bardziej zniszczalne, a nie żelbetonowe budynki bunkry z BF3. Jeżeli akcja będzie w "krajach 3 świata" to jest szansa, że właśnie tak będzie a nie jakiś przeciwatomowy schron w stylu metro w BFie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby wyglądało lepiej niż ta poprzednia kupa bo fabuła i rozgrywka i tak jest taka sama we wszystkich FPS'ach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze na dobre multi bo single w grach fps traktuje tylko jako dodatek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gdzie mogę zamówić najkorzystniejszy pre-order ( jeśli chodzi o cene i zawartość)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z singla:

Trailer z multi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się fantastyczna gra, pozostaję tylko czekać z niecierpliwością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem znowu te fragmenty z gry i jednak przychodzi mi do głowy że to właśnie nowy moh zrzuci z tronu coda, a nie bf. prezentuje się naprawde zacnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, gdzie zamawialiście pre-order nowego MoH'a? Jestem ciekaw jak oceniacie sklepy pokroju gram.pl albo gry-online. Ja zamówiłem na gram, mam nadzieje, że się nie zawiodę niestety BF3 przyszedł już dzień po premierze.... czekam na wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×