Skocz do zawartości
Siriondel

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy poradnik, któremu dałem plusa. Jeszcze nie grałem w Skyrima, ale widać że każda trofa jest porządnie opisana, gratulacje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdobyć trofeum Oblivion Walker ? o co w nim chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och....

A ja myślałem, że na górze jest napisane, co trzeba zrobić...

"Łopatologicznie" - musisz zdobyć, jak sam opis wskazuje, 15 daedrycznych artefaktów (czyli takich magicznych przedmiotów z ciekawymi właściwościami), które zdobywasz w daedrycznych questach, których spis znajduje się w opisie trofeum. Ukończ wszystkie wypisane w opisie trofeum 15 questów, mając na uwadze wskazówki wypisane na zielono. Wtedy w każdym zdobędziesz jeden artefakt, co w piętnastu questach da Ci ich... cóż, piętnaście. I masz trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny poradnik - bardzo przejrzyście przedstawione opisy trofeów i różne dodatkowe porady. Bez poradnika gra jest naprawdę bardzo czasochłonna. Szkoda, że dopiero teraz, gdy zostały mi dwa banalne trofiki do Platyny.

Dodam tylko od siebie, że bez filmów z YouTube szukanie wszystkich lokacji to niekończąca się historia - tym bardziej wtedy, gdy większość lokacji jest "ukryta". :unsure:

Czy artefaktów nie jest 16?

Edytowane przez alien666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoło. Ale czasu musiałeś w to wsadzić... Mistrzostwo! Skyrim jak najbardziej w planach jest, więc pewnie nie raz się tu zjawię ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki ;) Starałem się. Przez pięć dni siedziałem po jakieś 8 godzin dziennie, gromadząc materiał i pisząc. To był ciężki tydzień dla mojego PC i konsoli. Byłem na zwolnieniu lekarskim i musiałem jakoś wypełnić sobie godziny, które normalnie spędzam w pracy. Nie wiem, czy poradnik powstałby, gdyby nie to. Duża gra, więc dużo zawartości, ale trofea to i tak tylko ułamek całego Skyrim.

@alien666

Ano jest 16, ale jeden się nie liczy; jest o tym napisane w poradniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję umieszczenie tego filmiku pod trofeum za 50lvl

Sposób sprawdzony osobiście, w min wbiłem z 44 na 51lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest exploit. Na górze napisałem, że poradnik nie będzie zawierał żadnych exploitów ani wykorzystywania bugów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Siriondel kawał roboty wykonałeś gratulację stary za wytrwałość szkoda że mnie ten poradnik się do niczego nie przyda bo nie jestem łowcą trofików ale dobra robata.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do jednego questa Dedrycznego Ill Met By Moonlight

Tam w zależności co się zrobi to mozna dostać Ring of Hircine

lub Savior's Hide i które mam mieć aby zaliczylo Oblivion Walker?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam w zależności co się zrobi to mozna dostać Ring of Hircine

lub Savior's Hide i które mam mieć aby zaliczylo Oblivion Walker?

Obojętnie. Niezależnie, które zdobędziesz, zaliczy to +1 do wymaganej 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mam pytanie co do jeszcze jednego pucharka mianowicie Reader

Mam parę umiejętnosci zrobionych na 100 więc jeśli przeczytam książkę która powinna dać mi skilla do umiejętnosci którą mam na 100 a mi nie da tego skilla bo mam to umiejętnosc na 100 to mi zaliczy jako przeczytana Skill Books?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak, ale dla pewności zapisz grę przed przeczytaniem książki, zobacz statystykę, przeczytaj i zobacz statystykę jeszcze raz. Jak jest o jedną więcej, to jest okej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótce opiszę moją historię i pytanie, na które może Wam uda się odpowiedzieć i jakimś cudem znaleźć rozwiązanie.

Miałem postać 50~ lvl, którą zdobyłem dużą część trofeów. Przez błąd w grze straciłem możliwość wykonania wszystkich quest'ów dla Gildii Złodziei, nie będę zanudzał szczegółami. Więc na chłopski rozum, stworzyłem drugą postać, którą chciałem zdobyć resztę trofeów.

Po zdobyciu wszystkich trofeów (z pominięciem Oblivion Walker) Platynka się nie pojawiła... Zdziwiony zajrzałem do Twojego Poradnika i co ukazało się moim oczom?

"Ponadto, wszystkie pucharki można zrobić jedną tylko postacią."

Powyższy cytat naprawdę mówi o tym, że Platynkę można zdobyć TYLKO JEDNĄ POSTACIĄ? :( Może zdobycie Oblivion Walker coś da?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy taking care of Business da się jeszcze wykonać jeżeli nie udało mi się ukraść pierścienia i trafiłem do więzienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tego co pamiętam wystarczy że wrócisz do tego co Ci dał questa.

Powie Ci coś w stylu, że dałeś ciała ale i tak dołączysz do gildii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×