Skocz do zawartości
Patricko

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to niewykonalne. Tutaj nie da się jednocześnie nikogo nie zabić i być niezauważonym. Puki nie zobaczę filmiku jak koleś rozkłada wszystkich bez zabijania, Malik odlatuje, a w windzie jest bonus "Ghost" to nie uwierzę. Włączam stealth i włażę do windy, bo już chyba z 4 godziny próbuję to zaliczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po kiego grzyba robisz tutaj Ghost? Przecież ten pucharek możesz zrobić na dowolnym chapterze, a akurat wybrałeś sobie miejsce niewykonalne do tego.

Może nie niewykonalne, no ale po co sobie tak życie utrudniać?

Już na pierwszej misji w fabryce Sarifa możesz to zrobić bez problemu. Aż dziw, że do tej pory nie masz tego pucharku.

Albo myślisz o jakimś innym pucharze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o pucharek, bo ten już na początku zdobyłem. Chodzi o wyświetlenie bonusu po przejściu fragmentu gry bez wykrycia przez przeciwnika. Przecież jeśli ktoś mnie tu zauważy to nie dostanę "Ninja kontra system" na końcu gry, a do tej pory byłem niezauważony jak również nikogo nie zabiłem.

W sumie masz rację, po co utrudniać sobie życie ? Skoro "Hangar 18" można zrobić bez Malik to uratuje ją za drugim podejściem, bo spieprzyłem sprawę z dostaniem się do biura Tonga. Nie było ani rozmowy z nim, ani możliwości wejścia do jego biura po e-book.

BTW. Świetna gierka. Ponad pół roku temu przechodziłem bez pośpiechu na PC więc teraz nic nie tracę robiąc same pucharki. Przy okazji dowiedziałem się jak w alternatywny sposób przejść niektóre misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym wyświetlaniem statusu "Ghost" to różnie jest. Mi się to prawie nigdy nie pojawiało, a pucharek dostałem po przejściu gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost nie jest wymagany do pucharku Ninja kontra system, niepotrzebnie się męczysz. A na robota wystarcza jeden granat EMP, po co kombinować z jakimiś beczkami czy strzelaniem do niego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go właśnie granatem rozwalam, poza tym jeszcze odciągam dwóch ogłuszonych strażników, żeby ich wybuch nie zabił. Cholera, myślałem, że to przymus i muszę mieć "ghost" w windzie. Jak tak to spoko, już kilka razy mi się to udało, ale nie dostawałem tego bonusu w windzie i ładowałem grę od nowa. Dzięki wielkie za pomoc, działam dalej :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko: grę chcę sobie rozłożyć na dwa przejścia , żeby chociaż raz pograć bronią palną, więc wstępnie na najwyższym bez zauważeń chcę przejść , a potem na najniższym bez killów. I tutaj pytanko : czy przejście da się jakoś przyspieszyć , czy za każdym razem trzeba robić mniej więcej tyle samo misji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz opuścić poboczne przy kolejnym podejściu i chociażby zbieranie ebooków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej misji pobocznych - mniej Praxisów, mniej umiejętności - Twój wybór. Ja muszę jeszcze raz przechodzić, bo przegapiłem e-book w biurze u Tonga i rozmowę z nim. Ale nie ma problemu, jak dla mnie. Gierka super, wspaniały klimat i OST tak, że będę przechodził trzeci raz z przyjemnością :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moment z uratowaniem Malik na najtrudniejszym poziomie trudności przeszedłem po prostu omijając przeciwników, chyba jest to najprostszy sposób. @Tw_DoomMachine radziłbym Ci przejść odwrotnie. Na średnim z zabijaniem , a na najtrudniejszym bez zabijania i alarmów. Paradoksalnie tym drugim sposobem jest dużo prościej, szczególnie na koniec gry gdy jesteśmy dopakowani. Możemy omijać przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie do misji gdzie mamy dac matce morgan bransoletke corki. Nie bylo zadnego tekstu podczas rozmowy znia i tej bransoletki nie oddalem. Czy jest jakas szansa ze jeszcze bedde mial okazje to zrobic ,bo narazie ona ciagle siedzi w moim hotelu ale nie chce ze mna rozmawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale dobrze że ją zatrzymałeś, powinieneś dostać za to pucharek dodatkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To maM jeszcze jedno pytanie, robie teraz zadanie z o' malleyem ijestem w budynku gangu Mcb . Dodam ze prechodze gre bez wszczynania alarmu oraz pacyfiste. I terax pytanie jak mam zalatwic na raz wszystkich kolecibez wszczyniania alarmu skoro sa obok siebie i na pewno mnie wykryja tak wiec trofeum za niewszczynanie alparmow nie wpadnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak Cię zobaczą to alarmu nie włączą bo tam go nie ma, w ogóle we wszystkich misjach pobocznych nie ma się co martwić o alarmy, są tylko w niektórych misjach głównych. A dobrym sposobem na wywabienie jednego przeciwnika jak stoi ich kilku obok siebie jest strzelanie z pistoletu z tłumikiem gdzieś w ściane w pobliżu nich, któryś usłyszy uderzenie kuli w ściane i idzie sprawdzić, i tak go można odciągnąć na bezpieczną odległość żeby reszta nie usłyszała jak dostaje po ryju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam pytanie odnosnie misji jak musimy wyjsc z hangaru , ( malik po mnie ma przyleciec ) sa tam dwa roboty i musze je dezaktywowac zeby drzwi sie otworzyly ale jak je zabije rakietami lub czym tam innym to dostane pacyfiste? Dodam ze nie mam agumentu do przejmowania robotow tak wiec nie moge ich po prostu wylaczyc musze je zniszczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może byś raczył przejrzeć poradnik z pierwszej strony jak już jesteś w tym temacie? Patricko tyle się naprodukował żeby każdy znalazł gotową odpowiedz w razie jakichś niejasności ze zdobywaniem trophy w tej grze...

@Patricko jak będziesz miał zamiar napisać jakiś poradnik to się zastanów czy nie lepiej by było otworzyć płatną infolinie, ludzie są leniwi, nie chce im się czytać, szukają szybkiej odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik przeczytalem caly ale , nie znalazlem nic o takiej sytucaji a chcialem byc pewny ze nie zrobilem bledu i bede musial robic ten pucharek podczas nastepnego przechodzenia gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak grasz bez żadnych augementów, itd.

Po prostu pierwsza misja w grze i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, udało się - wpadło zarówno Ninja kontra System jak i Pacyfizm. Tutaj po flaszce należy się zarówno Patricko jak i drk2. I pomyśleć, że uratowałem Malik za drugim podejściem, a męczyłem się dalej przez cały wieczór :fool: Teraz biorę się za Doktorat i gadkę z Tongiem, a potem Missing Link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za profesjonalny poradnik :) praktycznie 90 % trofeów wpadło za pierwszym przejściem, zostało mi tylko przejście na hardzie oraz zebranie e-booków . Nie żałuję że nie zrobiłem platyny za pierwszym razem bo gierka jest zaje- fajna :) Właśnie takiego skradania brakowało mi w mgs 4 bo niestety pod tym względem to zawiodłem się na produkcji Kojimy. Jeszcze raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry poradnik, ukierunkowany na zrobienie platynki, plusik,

czy ktoś coś wie o trofkach z dlc i samym dlc?

Ja jestem już po DLC Missing Link. Na prawdę polecam, całkiem sporo grania, tyle co jeden epizod w pełnej grze. Postawiono tutaj na stealth, bo po alarmie robi się trochę trudniej, np pojawiają się miny w pewnym miejscu, a gdy przemykamy po cichu min nie ma. Zmieniają się też dialogi strażników i kwestie ludzi "dzwoniących" do Jensena. Trochę przeszkadza backtracking i checkpointy skanujące przechodzących, które po prostu zastępują ekran ładowania, a przez ww backtrackin kilka razy musimy przez nie przechodzić. Poza tym fabuła ujawnia trochę faktów związanych z Projektem Hyron, a także dodaje tajemniczego sprzymierzeńca. Nawet go polubiłem i mam nadzieję, że pojawi się w ewentualnej kontynuacji jednej z najlepszych gier tej generacji, jak dla mnie.

A trofea raczej proste, u mnie wszystko wpadło za pierwszym razem. No i nie musimy się martwić alarmami i zabijaniem, ale lepiej unikać wykrycia, bo, jak pisałem wyżej, dostajemy niemiłe niespodzianki w dalszej części misji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×