Skocz do zawartości
Patricko

Deus Ex: Human Revolution

Rekomendowane odpowiedzi

Misja jest dostępna przy drugiej wizycie w Dolnej Hengshy...

Staje się widoczna przy przechodzeniu wątku głównego - przy włamie na teren Żniwiarzy...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o Explosive Mission a tactical enhancement pack to dodatkowe wyposażenie które z tego co wiem dostaje się na początku pierwszej misji kiedy Sarif daje nam do wyboru broń w czasie lotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, ale wg opisu umieszczonego na PSN dla dlc tactical enhancement pack: to dlc daje oprócz wspomnianych broni i pkt także misję dostępną w dlc explosive mission

Potwierdziło się to zresztą gdy zaczynałem ponowną rozgrywkę uzyskałem wspomniane dodatki oraz drugą planszę z informacją, że w późniejszym etapie gry odblokuje mi się dodatkowa misja, a teraz już wiem od kloose, że nastąpi to dopiero w 2 Hengshy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, myślałem, że te dodatki oddzielnie sprzedają, tzn. dodatkową misje i dodatkowe wyposażenie. Tak czy siak wiesz już wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie kończy mi się pobieranie DeusEx'a, poradnik to wg mnie esencja poradników :D. Rewelka, czytałem go jak dobra książkę. Ale mam małe spostrzeżenie.

Otóż przy opisie pucharków: Unforeseen Consequence, The Desk Job, Yes Boss, Darker Shades, The Throwdown, The Last Straw, ze spoilerów zniknęły filmy. Nie wiem jak były wstawiane ale jeśli mozna Patricko to wstaw ponownie jako linki ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie aby mieć 100% pewności, rozłożyłem grę na 2 przejścia. 1-sze na normalu w którym celuję we wszystkie trofea a w 2-gim przejściu na hardzie tylko trofik za najwyższy poziom trudności i platynę.

Czy w prologu (to że nie mogę zabić żołnierzy to wiem, jeżeli celuję w pacyfistę) przeciwnicy mogą mnie zobaczyć? Bo przemykając się obok nich słyszałem strzały w moim kierunku jak przemykałem.

I kolejne pytanie, praxis punkty przeznaczamy na ulepszenia, a oprócz tego otrzymujemy również punkty XP, na co je można o ile można wykorzystać?

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od razu na hardzie, jak celujesz w Pacyfiste i Ninja Kontra System to poziom trudności nie ma za bardzo znaczenia, tzn. i na hardzie i na normalu czy easy poziom trudności w praktyce będzie taki sam. W prologu mogą Cie zobaczyć, w niczym to nie przeszkadza a co do punktów XP to każde 5000 zamienia się automatycznie w 1 praxis poczym licznik się zeruje i zbierasz kolejne 5000.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie było tak że za te 5000 xp można było kupić 1 praxis w klinice LIMB ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każde 5000 xp dostajesz 1 praxis'a, natomiast w klinice LIMB można kupić 1 praxis'a za 5000 kredytów.

PS. Właśnie ukończyłem grą z pomocą powyższego poradnika, niestety ze wszystkich trofeów nie udało mi się zdobyć pacyfisty (pewnie któryś przeciwnik popełnił samobójstwo ;p ). Dla autora podziękowania za poradnik.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uważać jak strzelacie z Tranqulizera (ten broni z lunetą usypiającą), bo przy strzałach w głowę lubią umrzeć.

Trzeba sprawdzać po uśpieniu czy jest obok nich ikonka "ZZZ" czy Trupia czaszka. Jak czaszka to trzeba zrobić load.

Mi umarł w ten sposób jeden w apartamencie, gdzie szukamy tego hakera. Na szczęście zorientowałem się, że umarł a nie śpi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stun gun też potrafi uśmiercić. Ja jeszcze miałem taką akcje w blokowisku, że jak łapałem na chwile uśpionych to po puszczeniu ikonka ZZZ zamieniała się na czaszke. Od tamtej pory 2 razy sprawdzałem wszystkich leżących zanim zasejwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem każdego obezwładnionego przeciwnika (robot przy misji z ratowaniem Malik jest istotnym momentem, oczywiście jeśli zdecydujemy się na ratowanie jej), ale możliwe, że ktoś wszedł we własną minę (tu trzeba uważać pod koniec gry, gdy mamy do czynienia z oszalałymi przeciwnikami), albo przez przeoczenie obezwładniając kogoś pozwoliłem mu spaść. Na szczęście gra jest świetna, więc na pewno przejdę ją jeszcze raz :) Teraz jednak po zaliczeniu "Przytomność jest przereklamowana", będę starał się więcej omijać, niż usypiać.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejne pytanie, czy zabicie działka wybuchem zdalnie detonowanej miny (chodzi mi o tego w fabryce '3-cia misja' przy kamerze) jest równoznaczne z zabiciem czy mogę grać spokojnie dalej w nadziei na pacyfistę??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieżyczki i roboty się nie liczą, więc możesz być spokojny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale uważaj na kamery. Zniszczenie kamery włącza chyba natychmiastowo alarm z tego co pamiętam.

Możesz je PEPSem wyłączyć na chwilę, ale nigdy nie rozwal kamery.

Co do robotów i wieżyczek, to tak jak Lars mówi. Możesz kosić czym tylko chcesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex ukończony:) niestety zabrakło 4 trofeów do platynki,poradnik bardzo dobry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, co ważniejsze info poukrywałem w spoilerach aby nikomu nie psuć zabawy.

@Patricko w opisie pucharku Shanghai Justice jest chyba mała nieścisłość, bo jest napisane, że można tego questa rozpocząć zaraz po pojawieniu się w Hengsha.

Otóż zaraz po wylądowaniu zrobiłem tylko questa Rotten Busines bez dodatkowego kręcenia się po mieście i po jego wykonaniu od razu udałem się do Alice Garden Pods ale nie natknąłęm się na Malik?

Znalazłem info, że najpierw należy porozmawiać z Tongiem w klubie Hive, czy to prawda?

Czy mam się tam udać od razu czy należy odrobinę pójść do przodu z główną fabułą

Tzn. czy najpierw mam się udać do tego mieszkania o którym wspominał Barrett

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malik pojawia się gdy wejdziesz po schodach na pierwsze piętro hotelu kapsułowego (gdzieś za recepcją było wejście o ile dobrze pamiętam), czy to zrobiłeś? Jeśli nadal się nie pojawi, to prawdopodobnie musisz polecieć trochę do przodu z main questem, do momentu w którym wymusi on na Tobie udanie się do Alice Garden Pods.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, poszedłem tam, i 'węszyłem' po okolicy ale bez rezultatu, jak wrócę z pracy to spróbuję troszkę główną fabułę podciągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, poszedłem tam, i 'węszyłem' po okolicy ale bez rezultatu, jak wrócę z pracy to spróbuję troszkę główną fabułę podciągnąć.

Miałem ten sam problem z odnalezieniem Malik bo od razu zacząłem robić misje poboczne a główny wątek pominąłem ( na szukaniu jej straciłem dobre 2 godziny ) , co do poradnika to powinien być pokazywany jako wzór !!!! niestety albo też stety :) muszę przejść grę po raz trzeci bo ominąłem ( nie wiem jakim cudem bo zaznaczałem na kartce ) 1 e-book . Ale zrobię to z przyjemnością. Dodam też że dawno nie grałem w tak dobrą grę gdzie w końcu można było się skradać. MGS pod tym względem zawiódł mnie.

Dodam jeszcze jedną poradę odnośnie omijania wieżyczek. Zachodziłem je od tyłu podnosiłem i przenosiłem w miejsce do którego juz nie wrócę albo rzucałem ją gdzieś daleko :) trzeba mieć tylko wykupione podnoszenie cięzkich ciężarów. Jeszcze raz dzięki :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do głowy mi nie wpadło dotykać wieżyczkę, a co dopiero ją podnosić. Dobra rada - na pewno wykorzystam przy drugim przejściu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupcie wszystko na niewidzialność i cichy bieg i całą drugą grę można przejść praktycznie nie ruszając nikogo. Bardzo przydatna taktyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×