Skocz do zawartości
DaraS

Call Of Duty: Black Ops 2

Rekomendowane odpowiedzi

są możesz mieć nawet 5 perków :P ale wtedy nie możesz na broń nic założyć i bez drugiej broni grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie moge to jeszcze teraz zobaczyć, wiem że to był livestram ale czy jest to gdzies nagrane np. archiwum czy yt.

Jak znajdziecie prosze abyscie mi podali link.!

Mam to nagrane wytnę dwa gamepley i wrzucę na yt - proszę śledzić kanał [już wrzucam ale to potrwa trochę]

Osobiście to mi się nie podoba odgrzewany kotlet w świeżej panierce jedyny plus to zaoszczędzone dwie stówy :laugh: no ale to jest moje zdanie,klimaty z II wojny światowej były ok. to był prawdziwy COD

pzdr

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo piąty z kolei CoD w ramach II WŚ to wcale nie byłby odgrzewany kotlet ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucą split-screena w dwójce? Po średnio udanym zakupie z Battlefieldem ponownie zamierzam wrócic do Call of Duty. Przy Black Opsie świetnie się bawiłem. Swoją drogą, pozdrawiam bejów :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, pozdrawiam bejów :happy:

Po wielkim zawodzie jakim okazało się MW3 beje się rozeszły. Ale mam nadzieję, że teraz odrodzą się jak feniks z popiołów i staną do walki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie bardzo byłem nastawiony na tę część COD-a...najbardziej "odstraszył" mnie klimat Black Ops'a 2.Pierwsze co pomyślałem po zobaczeniu screen'ów to "pewnie niedługo zobaczymy Call of Duty-Star Wars"... jednak po obejrzeniu trailer'a z rozgrywki multiplayer stwierdziłem,że pójście w takie klimaty ze strony twórców może okazać sie strzałem w dziesiątkę z tego względu,że po prostu będziemy mieli więcej możliwości w (na przykład) customizacji naszego wojaka czy też po prostu Treyarch ma większe pole do popisu w kwestii tworzenia trybów gry :) czekam na ten tytuł z niecierpliwością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wielkim zawodzie jakim okazało się MW3 beje się rozeszły. Ale mam nadzieję, że teraz odrodzą się jak feniks z popiołów i staną do walki :)

Mam nadzieje, po powrocie do PS3 doznałem szoku jak spojrzałem na daty ostatnich logowań starej dobrej ekipy. No, trzeba wrócic także liczę na Treyarch :)

To jak z tym splitem, jakieś założenia były ze strony twórców?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej na 100% będzie split-screen. Fajnie czasem pograć ze znajomym ;) Nawet jak nie będzie to nic się nie stanie złego :P

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezłe urozmaicenie rozrywki - także liczę,że i tym razem zostanie to wykorzystane. Obejrzałem stream z Gamescomu - tryb gry w którym są cztery drużyny na jednej mapie zachwycił mnie. Póki co najciekawszy tryb pod multi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zapowiedzi twórców znajdą swoje zastosowanie w praktyce, to Call of Duty: Black Ops znajdzie się na drugim miejscu mojej listy najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Mam głównie namyśl o tryb zombie ----> http://www.ppe.pl/news-17396-Pierwsze_info_o_Zombie_Mode_w_Black_Ops_2.html

Trochę się zdziwiłem, gdy pierwszy raz usłyszałem o sequelu Black Ops'a, sądziłem wcześniej, że deweloperzy poczekają na nową generacje lub po prostu stworzą nowy silnik, do kolejnej produkcji. Na pewno grafika nas nie zaskoczy to jest pewne, wszystko to co widzieliśmy w poprzednich częściach, zobaczymy w Black Ops 2 (efekty wizualne, oprawa graficzna itp.)

Twórcy coraz bardziej poruszają się do przodu jeśli chodzi o fabułę, za rok Call of Duty będzie dorównywał po tym, względem serii Killzone, co według mnie byłoby przesadą. Na 3 wojnie światowej mogli skończyć, a kolejnych części przenieść gracza na fronty II wojny światowej, to było by coś (ot, taki powrót do korzeni).

Call of Duty: Black Ops kiedyś na pewno kupię (jeszcze nie jestem pewien czy premierowe, lecz podejrzewam jak cena spadnie). Jak wcześniej wspomniałem głównym czynnikiem, abym w ogóle kupił Black Opsa jest tryb zombie. Trzeba czekać na więcej informacji pod tym aspektem.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb zombie jest taki sobie po tym co widziałem w Black Ops nie zbyt oczekuję tego trybu. Ale po trailerze z multiplayer'a jestem pozytywnie zaskoczony, jednak że nie zamówię pre-ordera dla jednej dodatkowej mapki (chodzi o nuketown 2025). Są też inne gry, które chcę kupić więc jednak poczekam :). Jak dla mnie trochę dziwne są te granaty specjalne pokazane w trailerze MP nie bardzo mi się to podoba :/

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb zombie jest taki sobie po tym co widziałem w Black Ops nie zbyt oczekuję tego trybu. Ale po trailerze z multiplayer'a jestem pozytywnie zaskoczony, jednak że nie zamówię pre-ordera dla jednej dodatkowej mapki (chodzi o nuketown 2025). Są też inne gry, które chcę kupić więc jednak poczekam :). Jak dla mnie trochę dziwne są te granaty specjalne pokazane w trailerze MP nie bardzo mi się to podoba :/

Jestem samotnym graczem (gram bez neta), więc zależy mi na tym trybie, żeby chociaż z kimś pograć na splint screenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up czemu grasz bez neta ?

Jak zobaczyłem trailer to jakoś dużo bardziej się nie różni od poprzednich odsłon serii COD i to mnie martwi oczekiwałem czegoś więcej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up czemu grasz bez neta ?

Jak zobaczyłem trailer to jakoś dużo bardziej się nie różni od poprzednich odsłon serii COD i to mnie martwi oczekiwałem czegoś więcej

W sumie masz rację, ale opcja widzenia przez ściany (chyba sniperka) jak to było w trailerze trochę mi się nie podoba :pinch:

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up czemu grasz bez neta ?

Bo mam zbyt słabego. Kiedyś zainwestuje w lepszego.

Jak zobaczyłem trailer to jakoś dużo bardziej się nie różni od poprzednich odsłon serii COD i to mnie martwi oczekiwałem czegoś więcej :(

Pewnie, że się nie różni, a czego oczekiwałeś skoro twórcy stworzyli grę na tym samym silniku graficznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś... mówię ci zrób co możesz żeby mieć tego neta MW3 bez neta w końcu ci sie znudzi i nie będzie już co robic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście kolekcjonerkę? Całkiem fajna, szkoda tylko że nie dodają jeszcze Elite na rok do niej, ale jeśli zmieści się w 500 zł, to może się skuszę :D

Sama gra zapowiada się na najlepszą część, pokładam w niej spore nadzieje bo poprzedniczka, miała najlepsze multi na PS3 i w ogóle, była chyba najlepszą częścią CoDów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Black Opsa i nie wiem też czego się spodziewać po Black Ops II ale podobno ma być super... no mam nadzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He w Black Ops'a grałem długo na xboxie, na ps3 też kupiłem i nie żałuje gra wciągała. Black Ops II będzie podobny, trochę rzeczy pozmieniają ale i tak gra będzie moim zdaniem ŚWIETNA. :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartez tak też się zapowiada :D Ostatnio grałem u kolegi w black opsa i strasznie mnie wciagnelo ... ale ta grafika :/ Oby bylo lepiej w BO II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika raczej nie będzie powalać ale będzie grywalny jak Black Ops. Czekam na nowego Black Ops'a z niecierpliwością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×