Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z komentarzy na YT głosi, że w tle słychać Deimosa, który chce, żeby wydostać go z Hadesu i coś o Feniksie (a przypominam, że tam, gdzie SPOILER Kratos nabił się na Blade of Olympus był na ziemi Feniks). Co pasowałoby do teorii sprzed paru tygodni. + co-op i łączone QTE.Poczekajmy na oficjalną zapowiedź,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to się czekało. =)

[Fanboy mode OFF]Dokładnie, seria God of War to moim zdaniem jedna z najlepszych serii w historii gier jeżeli weźmiemy pod uwagę slashery.

Jako Fanboy uważam, że jest to najlepsza gra na świecie ale to już tak na marginesie ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Must have w dniu premiery, dla takich gier warto wydać 200 zł =)

Ja odkładam już grubsze pieniądze na kolejną super-mega-wypas kolekcjonerską edycje :rolleyes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie trochę co-opa w takiej grze - Ale dlaczego nie spróbować? Chociaż będą musieli się trochę pogłowić jak stworzyć tu sensowną fabułe po zakończeniu trzeciej części, wątpie że przerzuciliby się na inną mitologię niż Grecką, a jak

fani wiedzą, duch Sparty wybił wszystko i skazał świat na zagładę

. Poczekamy, zobaczymy. Nie napalam się na to bo wiele razy się w taki sposób zawiodłem, ale sądze że niedługo po premierze będzie trzeba kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edycje kolek. miałem brać już przy gow 3, ale bałem się jakości gry, zupełnie bez powodu. Teraz będe brał taką kolekcjonerke na 100% jeśli będzie =)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam słyszę jednak wyraźne "leave me in hell". Czyżby nasi bohaterowie trafili do piekła ? Czy może to jednak jakiś rytuał voodoo ma na celu wskrzeszenie Kratosa ?

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno gow 4 to będzie jeden wielki MORDOR przez wielkie M! Już nie mogę się doczekać kolejnych godzin soczystego rozpierdolu :D Sony dawać zapowiadać w końcu tego gow 4. Czuje że na gdc sony w końcu puści parę z ust

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GoW najlepsza seria na świecie, między innymi dla tej gry kupiłem ps3 ale mam wrażenie, że ten teaser to fake. Przecież Kratos odebrał sobie życie. Co wymyślą? Nie chciałbym, żeby wychodziła kolejna część bo III była dla mnie znakomitym zwieńczeniem przygód spartiaty aczkolwiek jakby się potwierdziły plotki to trzeba byłoby zamówić pre-order :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie, to mitologia więc mogą kombinować ile chcą, np: skoro umierający ludzie trafiają do hadesu, a w hadesie był "żywy" Hades to skoro Hades został zabity to może trafi do hadesu w jakiejś duchowej formie(zresztą tak jak pozostała część bogów) i dzięki temu Kratos będzie mógł ich zabić drugi raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fake.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność ? =) SM pisała coś na ten temat, sam szukałem czy może coś odpowiedzieli, ale narazie tylko znalazłem pare dyskusji zwykłych osób nt. prawdziwości tego filmiku..

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ONE to może napisz po czym wnosisz, że to fake ? Tak powiedzieć sobie to może każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie, to mitologia więc mogą kombinować ile chcą, np: skoro umierający ludzie trafiają do hadesu, a w hadesie był "żywy" Hades to skoro Hades został zabity to może trafi do hadesu w jakiejś duchowej formie(zresztą tak jak pozostała część bogów) i dzięki temu Kratos będzie mógł ich zabić drugi raz :)

Ciekawa koncepcja powodu samobójstwa Kratosa i nawet niezłe załatanie dziury powstałej po jego śmierci.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak SM wybrnie z zakończenia III , bo w dwójce Atena powiedziała iż po zabiciu Zeusa "nie będzie niczego hehe" - tzn po jego śmierci inni bogowie też giną - tak to zrozumiałem... Ale nawet jeśli nie to... Heh Kratos to stały bywalec Hadesu, ale hmm po co ma stamtąd uciekać skoro Hades nie żyje, Tanatos z resztą też - w sumie wszyscy ważni bogowie zostali wybici! A wracając do fabuły to hmm nikt sie nie zastanawiał jak po zabiciu Tanatosa ktokolwiek mógł umrzeć ?:D - trochę to sprzeczne z sensem mitologii, ale hmm.. Druga sprawa to zastanawiam się do dziś dlaczego w GoW 2 Kratos zamiast cofnąć się do czasów gdy zabił rodzinę - cofnął się tylko do momentu walki z Zeusem... A IV - hmm wolałbym żeby to był fake... III powinna być ostatnia, lepiej żeby SM zrobiła nowy slasher np z Herkulesem w roli głównej :D - HErkules to postać która nadawała by się idealnie do tego rodzaju gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak SM wybrnie z zakończenia III , bo w dwójce Atena powiedziała iż po zabiciu Zeusa "nie będzie niczego hehe" - tzn po jego śmierci inni bogowie też giną - tak to zrozumiałem... Ale nawet jeśli nie to... Heh Kratos to stały bywalec Hadesu, ale hmm po co ma stamtąd uciekać skoro Hades nie żyje, Tanatos z resztą też - w sumie wszyscy ważni bogowie zostali wybici! A wracając do fabuły to hmm nikt sie nie zastanawiał jak po zabiciu Tanatosa ktokolwiek mógł umrzeć ? :biggrin: - trochę to sprzeczne z sensem mitologii, ale hmm.. Druga sprawa to zastanawiam się do dziś dlaczego w GoW 2 Kratos zamiast cofnąć się do czasów gdy zabił rodzinę - cofnął się tylko do momentu walki z Zeusem... A IV - hmm wolałbym żeby to był fake... III powinna być ostatnia, lepiej żeby SM zrobiła nowy slasher np z Herkulesem w roli głównej :biggrin: - HErkules to postać która nadawała by się idealnie do tego rodzaju gry :)

Ale Herkules został zabity przez Kratosa ;) Oczywiscie nie musiałyby być powiązane te gry ale na pewnoi wiele osób od razu by się doszukiwało różnych powiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście że nie było by sensu wiązać tych gier... Poza tym Herkules trochę inaczej umarł w mitologii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się pytam Kratos był pare razy w piekle zabił Hadesa może czas poszukać swojej rodziny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej chyba będzie iść drogą eliminacji kto już ubity a kto jeszcze czeka na soczysty łomot :).

Mają takie pole do popisu, że szkoda gadać. Podróże w czasie (w tył i w przód), Bogowie z innych mitologii, prequel wszystkich części, kolejne wyjście z Hadesu lub rzeź w otchłaniach piekieł.

Za poprzednie części i tak się należy pozycja "must have" nawet jeśli mielibyśmy lepić babki z piasku za pomocą ostrzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Czy będziemy chodzić Kratosem : O. Bo jak nie nim , to kim? xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×