Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wie dokładnie ile GB wolnego miejsca jest wymagane do przeprowadzenia procesu instalacji? Mam wersje PS3 80GB co równa się maksymalnie 74GB wolnego miejsca do uzyskania i nie wiem czy w ogóle jest sens czyścić dysk. Jak nie to wracam do Wiedźmina.  :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dokładnie ile GB wolnego miejsca jest wymagane do przeprowadzenia procesu instalacji? Mam wersje PS3 80GB co równa się maksymalnie 74GB wolnego miejsca do uzyskania i nie wiem czy w ogóle jest sens czyścić dysk. Jak nie to wracam do Wiedźmina.  :P  

 

Raptem 6 postów wyżej:

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/69934-god-of-war-ascension/?p=1197581

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dokładnie ile GB wolnego miejsca jest wymagane do przeprowadzenia procesu instalacji? Mam wersje PS3 80GB co równa się maksymalnie 74GB wolnego miejsca do uzyskania i nie wiem czy w ogóle jest sens czyścić dysk. Jak nie to wracam do Wiedźmina.  :P

 

Kolego, takie informacje sa na stronie produktu w PSS:

 

Ważne uwagi

• DO POBRANIA GRY POTRZEBNE JEST 75 GB WOLNEGO MIEJSCA NA DYSKU TWARDYM. POBIERANIE DANYCH MOŻE ZAJĄĆ DUŻO CZASU. Pobrane dane zajmą 37 GB przestrzeni dyskowej.

Po prawej w Szczegolach masz:

Rozmiar pliku 34,8GB

Obawiam sie ze przy 80GB mozesz niestety miec klopot i nie pograc....

Nie zastanawiales sie na zmiana dysku te nie sa teraz jakos szczegolnie drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chodziło mi o to że 34,8GB*2 = 69,6GB (37GB*2 = 74GB). Dwa, konsola informuje mnie, że mogę mieć maksymalnie 74GB wolnego miejsca, ale nie jest to dokładna wartość. Chciałem po prostu wiedzieć czy ktoś próbował już przeprowadzić proces instalacji na FAT 80GB. ;) Co do zakupu dysku, swoje inwestycje w ps3 zakończyłem w momencie przesiadki na ps4 i to się raczej nie zmieni bo od tego momentu praktycznie ps3 mi się kurzy. Pojawiło się coś ciekawego w PS Plus i chciałem to po prostu wypróbować.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, chodziło mi o to że 34,8GB*2 = 69,6GB (37GB*2 = 74GB). Dwa, konsola informuje mnie, że mogę mieć maksymalnie 74GB wolnego miejsca, ale nie jest to dokładna wartość. Chciałem po prostu wiedzieć czy ktoś próbował już przeprowadzić proces instalacji na FAT 80GB. ;) Co do zakupu dysku, swoje inwestycje w ps3 zakończyłem w momencie przesiadki na ps4 i to się raczej nie zmieni bo od tego momentu praktycznie ps3 mi się kurzy. Pojawiło się coś ciekawego w PS Plus i chciałem to po prostu wypróbować.  :)

 

Wartosci sa przyblizone z racji przelicznika 1024... wiec naprawde ciezko jest powiedziec czy sie Tobie uda. 

Co do inwestycji, pamietaj ze dysk to nie inwestycja w konsole bo zawsze mozesz go uzyc do innych celow, moj plan jest taki ze jak kupie PS4 to dysk z tej (500GB) pojdzie do PS3 a do PS4 wrzuce cos wiekszego. Moze taka operacja i inwestycja w PS4 i wykorzystanie z niej dysku do PS3 miala by sens. A potem zawsze mozesz go w jakas obudowe wrzucic i miec przenosny. 

 

Decyzja nalezy do Ciebie :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem tutaj licząc, że ktoś miał/ma prawie czysty dysk w modelu FAT 80GB i spróbował. :)  Zobaczę, może natchnie mnie coś i sam spróbuję, ale jak na razie nie mam ochoty wszystkiego z ps3 usuwać tylko po to, aby się dowiedzieć, że nie mam wystarczająco miejsca na dysku. Skoro mogę przełożyć dysk z ps4 do ps3 to zmienia sprawę(w ogóle się nie interesowałem tematem), przemyśle sobie to, dzięki za info.  ;)  Btw. PS4 możesz sobie teraz kupić od razu z dyskiem 1TB, chyba, że taniej Ci wychodzi rozbicie tego na 2 operacje(zakup oddzielnie konsoli i dysku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadła 40-platinum.png

Najwięcej czasu i nerwów straciłem w rozdziale 28 (Trial of Archimedes) - reszta gry nie przysparza większych problemów. Nawet walki z bossami (w tym finałowa) są banalnie proste.

Mimo, że dobrze się bawiłem jest to dla mnie to najsłabsza część serii (a grałem we wszystkie).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobał mi się etap z wężami. Walki z bossami efektowne. 

Edytowane przez pack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej najniższej cenie była ta gra w sklepie?

Zastanawiam się czy można liczyć na coś lepszego niż obecne -33% (39zł).

Wysłano z Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej najniższej cenie była ta gra w sklepie?

Zastanawiam się czy można liczyć na coś lepszego niż obecne -33% (39zł).

Wysłano z Lumia 920

Ta jest chyba najniższa. Jak nie grałeś to kup. Warto. Bardzo fajna gierka. Miło ją wspominam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bylo w PS+ zabralem sie opoznieniem, slashery nie sa moim ulubionym gatunkiem, mechanika zawsze jakos srednio mi lezy, ale przyznam ze ten GoW naprawde jest kawalkiem swietnej gry.

Jestem  gdzies w 24 rozdziale z 30.

Mamy tutaj dosc zroznicowanych przeciwnikow, elementy platformowe, elementy gdzie trzeba pokombinowac co dalej. Calosc podlana sosem bardzo fajnej grafiki, a takze fajnie ukazuje jacy to jestesmy w tym swiecie nieraz mali.

 

Najbardziej na plus chyba zagadki, nie sa skomplikowane ale nie sa tez banalne na pewno  wypadaja lepiej niz nieszczesne grobowce w TR z 2013r.

 

Jak ktos ma plusa a nie gral wczesniej to warto zwolnic te nieco ponad 70GB na dysku zeby pobrac i ograc.

 

O dubbingu sie nie wypowiem bo zaraz po intrze przelaczylem sie na ang, moze jesli najdzie mnie na drugie podejscie zrobie je po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu powtarzałem, że ten GOW jest bardzo dobrą grą. Kilka zmian w mechanice wyszło na dobre. Sporo odświeżono. Dodano nowych przeciwników i nowe moce. Mi grało się w tą grę świetnie. W multi też spędziłem sporo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dodam jeszcze nie gralem wczesniej w zadnego God of War co moze miec wplyw  na moja  ocene.

No to wracam do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko czy ma ktoś może do odstąpienia/sprzedania klucz sieciowy do Wstąpienia? Kupiłem używkę i do platyny brakuje mi tylko jednej trofki związanej z multi :P
Proszę o jakiś kontakt jeśli ktoś ma kluczyk na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×