Skocz do zawartości
monobloss

God of War: Ascension

Rekomendowane odpowiedzi

Brak daty premiery wiec raczej nie 2012.

Skoro następny GoW będzie nadal na PS3 to zbyt szybko konsoli następnej generacji nie ujrzymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje że konkretne zapowiedzi takich gier na GOW4 czy RDR2 będą pod koniec roku, albo wtedy kiedy Sony określi się co do kolejnej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydarzenia sprzed jedynki.... Osobiście uważam że SM powinna zostawić historię Kratosa w spokoju, pięć części to i tak dużo.... No, ale cóż, już za późno.... Coś mi się wydaję że będzie to najgorsza część.... mój ranking to:

Duch Sparty,

GoW 2,

GoW 3,

GoW,

Chains of Olympus.

Co do premiery to raczej będzie w tym roku, już dawno były informacje o tym, iż amerykańscy aktorzy i kompozytorzy pracują przy GoW 4 - więc gra zapewne od dawna jest tworzona i premiera będzie pod koniec tego roku, historia lubi się powtarzać - znowu GoW na pogrzeb generacji (GoW 2 przy premierze Ps3).... Tegoroczne E3 będzie bardzo ciekawe :)

Wracając do samego Kratosa, kurcze niby 5 poprzednich części trzymało poziom, ale jakoś nie wyobrażam sobie służby u Aresa, którego zabiłem już na ps2 :biggrin:

Zwiastun PL :

Edytowane przez Mac88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu prequel? Niedługo to będziemy sterować zwykłym wojakiem Kratosem (jeśli tak nie będzie w tej części) i będziemy walczyć pod wodzą Leonidasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6ty gow sam nie wiem (po maratonie 5 części pod koniec 2011 mam troszke dość)... bardziej jednak liczyłem na np. heavenly sword 2...

czy tylko mi zaczyna wiać starym mielonym z maca?? :/ No ale cóż jest brutalnie/dalej się sprzedaje to co?? napieramy kolejne CZĘŚCI!! i tak się sprzedadzą... już 2 części z psp fabularnie były baaaaaardzo naciągane to wolę nie myśleć jak to będzie...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zdun, ogarnij się z tymi japońskimi ciachaczami. :D Wiemy, że jesteś fanem takich gier. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a chcesz 6-ty raz "to samo", mogliby się wysilić, wymyślić nowe uniwersum, bohatera itp. (Skandynawia, Rzym, Egipt, Shintowska jap. czy nawet czas "młotu na czarownice" no w mordę w cholerę tego jest )

Zostawić poziom oprawy i mechanikę ale cała reszta wypaliła się na 3ce dla mnie.

No i co że lubie dżapońskie ciachacze :P ale nie tylko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun1983 - jak dla mnie Duch Sparty był najlepszą częścią....

Skandynawia odpada - mało kto zna mitologię nordycką... Z naciąganiem fabuły nie do końca się zgodzę, jedyne co wydaje się być lipne to to iż Kratos w każdej części ma swoją "tradycyjną" broń - wiadomo, każdy lubi nią walczyć, ale hmm skoro dostał ją od Aresa to hmm dlaczego w wersji z PSP nagle dostaję identyczną od Ateny... - to jest lekko drażniące, ale to tylko szczegół.... Ogólnie uważam że te 5 części to najrówniejsza seria w historii....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, ale teraz wejdź w buty SM i pomyśl o wynikach sprzedaży. Bez Kratosa, sprzedaż zmalałaby o jakieś 25%. Trzeba wycisnąć z tej gry ostatnie soki.

A jak SM zdecyduje się na inne klimaty, to zapewne już pod innym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby jak najszybciej gdyż nie chciałbym zobaczyć na ps5 gow12 z kratosem walącym QTE w pieluchy :P (ale by się nazywało gow - i tak by się sprzedało :P )... Po prostu dla mnie główny hiroł jak i jego stylistyka się wypaliła. Pożyjemy zobaczymy...

tak seria jest bardzo równa i bdb ale czy 6ty raz chcę tego samego chociaż bdb?? Osobiście chyba nie... Może nie ten gatunek który w założeniach jest prosty jak przysłowiowa konstrukcja cepa, do tego dochodzi ten sam bohater i SM niczym Kojima: kolejny ostatni raz spotkamy się z "naszą flagową serią" (jak mnie pamięć nie myli obiecali 3kę jako koniec i basta)...

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oby jak najszybciej gdyż nie chciałbym zobaczyć na ps5 gow12 z kratosem walącym QTE w pieluchy :P (ale by się nazywało gow - i tak by się sprzedało :P )... Po prostu dla mnie główny hiroł jak i jego stylistyka się wypaliła. Pożyjemy zobaczymy...

tak seria jest bardzo równa i bdb ale czy 6ty raz chcę tego samego chociaż bdb?? Osobiście chyba nie... Może nie ten gatunek który w założeniach jest prosty jak przysłowiowa konstrukcja cepa, do tego dochodzi ten sam bohater i SM niczym Kojima: kolejny ostatni raz spotkamy się z "naszą flagową serią" (jak mnie pamięć nie myli obiecali 3kę jako koniec i basta)...

Zgodzę się z Tobą poniekąd, też uważam że seria powinna się zakończyć, ale na szczęście w najnowszej części nie będzie wydarzeń po III, tylko zlepek informacji o Kratosie jakiego nie znamy... Duch Sparty fajnie wszystko łączył - i wyszła z tego genialna cześć... Osobiście uważam, że najnowsza część może być tym dla serii GoW czym był Animatrix dla Matrixa :) . I mam również nadzieję że będzie to ostatnia część przygód wiecznie rozwścieczonego Spartanina...

A co do porównania z MSG - nie przypominam sobie by SM zaprzeczała kiedykolwiek że pojawi się kolejna część GoW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos tam mi świta że po premierze 3ki było głośno i SM głosiło coś o "zakończeniu sagi" ale mogłem być pijany :P

w każdym razie przeciwnikiem serii nie jestem, ba każdą część 2x skończyłem(1x na platformach docelowych i 1x w odświeżonych wersjach) i na półce te z ps3 mam cały czas. Po prostu miałem nadzieję na coś nowego a dostaję znów to co się na bank sprzeda. Jestem pewien że będzie to przynajmniej bardzo dobre ale czy nie można stworzyć czegoś jeszcze lepszego: vide naughty dog (z generacji na generację pokazuje że jest numero uno i że sony zawsze może na nich liczyć) czyli widać jak się chce to można :P .

kupie, ba kupię w dzień premiery, jak będę przechodził na bank ujaram się strasznie ale kiedy emocje opadają widzi się TO SAMO tyle że w polepszonej oprawie...

Oj lenistwa i braku pomysłów nie lubię ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ale gdyby wziąć pod uwagę wszystkie gry spod godła SM to Ready at Down i thatgamecompany stworzyło parę genialnych produkcji :) . PS znalazłem informację iż Ready at Down tworzy grę na nextgena :D a wspomnieć należy że to oni są odpowiedzialni za 2 części GoW z psp, Okami i Dexter (psp) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak seria jest bardzo równa i bdb ale czy 6ty raz chcę tego samego chociaż bdb??

TAAAAK!! Blood thirsty!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabularnie Santa Monica zaprezentuje wydarzenia, które miały miejsca przed pierwszą częścią. Ogólnie twórcy mają duże pole do popisu, bo jest kilka sytuacji, które w jedynce były przedstawione w formie filmików lub było o nich powiedziane kilka zdań. Ogólnie jaram się, szkoda, że premiera dopiero na wiosnę 2013 (na bank marzec, jak przy każdej części).

PS. Ciekawe czemu zrezygnowali z liczby IV, pewnie zarezerwowali ją na grę, która wyjdzie na PS4. :)

PS2. Może tam zmienić tytuł na God od War: Wstąpienie?

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Ciekawe czemu zrezygnowali z liczby IV, pewnie zarezerwowali ją na grę, która wyjdzie na PS4. :)

PS2. Może tam zmienić tytuł na God od War: Wstąpienie?

Czemu? Mi się to wydaje proste i logiczne bo cała trylogia to ciąg wydarzeń następujących po sobie. Po tym co mówili, że przygoda Kratosa się kończy

ciężko było liczyć na to, że jakoś go wskrzeszą po tym jak wbił sobie miecz w brzuch, a tak

mogą zrobić co chcą w czasach gdy Kratos był człowiekiem, a nie Bogiem.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u góry spoiler uwaga ludzie w gow 3 jeszcze nie grający

;) stary nie zdradzaj zakończenia 3ki albo dawaj go w spoilery :biggrin: , sporo na tym forum użytkowników jeszcze w 3kę nie grających.

ciekawe czy w najnowszej odsłonie będzie czuć moc (Kratos siłą rzeczy będzie słabszy aniżeli w podstawowej trylogii ), jak tego dokonają nie wiem ale dla mnie gra będzie odgrzewanym kotletem jeżeli nie przebiją czymś pierwsze 30 minut trzeciej części ;)

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy w najnowszej odsłonie będzie czuć moc (Kratos siłą rzeczy będzie słabszy aniżeli w podstawowej trylogii ), jak tego dokonają nie wiem ale dla mnie gra będzie odgrzewanym kotletem jeżeli nie przebiją czymś pierwsze 30 minut trzeciej części ;)

Na pewno Kratos będzie musiał być słabszy. Poza tym już nie pamiętam jak to w fabule było, ale jak kojarzę, to hie bedzie mógł używać swoich mieczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Kratos będzie musiał być słabszy. Poza tym już nie pamiętam jak to w fabule było, ale jak kojarzę, to hie bedzie mógł używać swoich mieczy.

Będzie, będzie - patrz GoW Chains of Olympus....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery u mnie!

Graficzny potwór będzie!

Dawać mi w 3D, jak Collection Vol 2!

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×