Skocz do zawartości
Tomo

Różne Poglądy Graczy

Rekomendowane odpowiedzi

dawn of war to nie była strategia??

heroes zapewne might and magic też a nawet turową

to ostatnie pierwsze slysze..

piszesz o nich?? toś to strategie pełną gębą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał Dark Messiaha na PS3... Xboxowcy dostali remake a o nas zapomnieli a szkoda, bo to bardzo fajny hack and slash (z elementami RPG ofc) z klimatyczną fabułą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał Dark Messiaha na PS3... Xboxowcy dostali remake a o nas zapomnieli a szkoda, bo to bardzo fajny hack and slash (z elementami RPG ofc) z klimatyczną fabułą.

Z takich hack'n'slash'ów z elementami rpg to najmilej widziałbym jakiś remake/remaster Severance: Blade of Darkness - świetna choć w pierony zabugowana gra.

A pamiętacie Panowie jeden z ostatnich "klasycznych" RPGów - króciutkie, ale świetne "Temple of Elemental Evil" z 2003 roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tylko wnerwiał mnie limit bodajże do 10 lvl. I nazwa knajpy była prze ch.......j:karczma pod chętną dziewką:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trochę się wtrącę tak z rzutu ale potrzebuję info. na temat gry. Mianowicie Dark Souls, zamierzam zakupić w najbliższym czasie i moje pytanie brzmi czy polecacie mi ten tytuł - proszę o szczere wypowiedzi z uzasadnieniem :happy: oraz info czy jak zakupię używaną kopie gry to czy da radę wykupić online pass na SEN czy też w jakis inny legalny sposób + jaki to koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specem od Dark Souls nie jestem(sam nie grałem) ale z tego co widzę w temacie "Co kupić" gra jest polecana na forum jako naprawdę dobra, choć trudna produkcja(co zależy od prefenracji może być wadą, lub zaletą). Natomiast co do online pass'a to chyba go w tej grze nie ma, tak przynajmniej wynika z pobierznego na szybko wyszukania inforamcji na ten temat w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specem od Dark Souls nie jestem(sam nie grałem) ale z tego co widzę w temacie "Co kupić" gra jest polecana na forum jako naprawdę dobra, choć trudna produkcja(co zależy od prefenracji może być wadą, lub zaletą). Natomiast co do online pass'a to chyba go w tej grze nie ma, tak przynajmniej wynika z pobierznego na szybko wyszukania inforamcji na ten temat w internecie.

Co do online passa to zgadzam się, po wpisaniu posta zacząłem googlować i znalazlem właśnie taką informację. Dzięki, czekam na więcej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skyrim dynamiczny system walki? Już nie będę nawet pisał, że ta gra nudzi po pewnym czasie, ale dynamicznym systemem walki to ja bym naciskania :r1: na przemian z :l1: i bieganiem dookoła przeciwnika (jak jest silniejszy) albo po prostu stania (jak jest słabszy)i walenia nie nazwał.

Przegrałem w Skyrim około 200 godzin, i to było naprawdę miłe 200 godzin.... Ale teraz już mnie nuży. Czekałem na patch 1.04, doczekałem się, pograłem 10 godzin i od dwóch miesięcy katuję Dark Souls (ponownie). Teraz czekam na patch 1.05, który doda killcam do strzał i ataków magicznych (łał..), zrobię sobie nowego arcymago-złodziejo-zabójco-łuczniko-masakratora ( tak jakoś samo wychodzi w tej grze :P) pogram trochę i znowu odstawię.

Amalur , ściągnąłem demko jak tylko się pojawiło i jeszcze go nie odpaliłem...strasznie cukierkowe mi się wydaje, po tych screenach co widziałem.

Star Ocean:the last hope, ta gra broni się systemem walki. Jest naprawdę przyjemny, samo bieganie po planetach też do najgorszych nie należy. Za to dialogi, postacie, przerywniki i fabuła sama w sobie.... Mogę szczerze powiedzieć, że takiego gówna i dna to ja w życiu nie widziałem. Płakałem w niektórych cutscenkach z powodu niewyobrażalnego gwałtu popełnianego na moim mózgu napieprzając przycisk do omijania cutscenek (nie zawsze mi działał....)

W tym roku nawet za bardzo nie wiem, na co czekam. Hitmana kupię, bo bardzo lubię serię ( i ostatecznie można go podciągnąć po action-rpg ;), poczekam na recenzję dragons dogma, może się skuszę na to ( z kolei to wydaje crapcom...a ich nie trawię od dłuższego czasu).

Risen 2 to jakaś hybryda piracka-rpg? Czy tylko mi się wydaje? Na to też czekam. Kto nie grał w pierwszych piratów z karaibów na xboxie, niech żałuje. Grafika była cudowna, walki na morzu wspaniałe i ten handel i budowanie floty, mmmm. Co śmieszniejsze, to była gra spod szyldu Disney'a.

Diabolo 3 też bym bardzo chętnie ograł we wszystkie strony.... niestety, trzy szóstki padły ale żadna moja :laugh:

Na zakończenie tego chaosu dodam, że baldursy, tormenty, nvnightsy, stare fajnale i inne rpgi którym dużo czasu poświęciliśmy, to nie przykra przeszłość, tylko bardzo przyjemna i barwna (no, jeśli chodzi o gry przynajmniej :biggrin: )

Dobrze się to czytało i nie ma się do czego pryczepić. Wszyscy piszecie, że gry takie jak NWN to przeszłość. A przecież najlepszy świat online w NWN ma się świetnie. Chodzi mi o Higher Ground. Spędziłem tam...albo nie, nie przyznam się. Więc jak ktoś chce trochę oldschoolu w formir multiplayera to niech się nie zastanawa. Klimat i dojrzała otwarta społeczność sprawia, że HG wciąga jak ruchome piaski.

Czekam z niecierpliwością na Guild Wars 2 i szykuję wniosek urlopowy na pierwszy tydzień po premierze. Diablo 3 na horyzoncie... szkoda, że moja karta graficzna nagle przestała być wspierana, a beta zasuwała na niej w wysokich detalach. Liczę, że Blizz to naprawi. Era prawdziwych RPG dobiegła chyba końca, to samo ma się z jRPG. Zawsze można łyknąć Gameboya (za śmieszną kasę) i odpalić FFIV-VI, jeśli ktoś chce poczuć powiew klasyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chetnie ogral Diablo 3, ale od pewnego czasu mam taka awersje do PieCa, ze ograniczam sie do FB+forum, ewentualnie sprawdzenie wiadomosci. Dlatego tez pominalem takie tytuly jak chociazby Wiedzmin, a ze posiadam tylko plejke to w najblizszym czasie nie dane mi bedzie tej gry zobaczyc (dodam, ze w pierwsza czesc sie zagrywalem, oj zagrywalem) Takze ciagle mam nadzieje, ze jednak Diablo wyjdzie na konsole, a jesli wyjdzie, to chyba mnie z roboty zwolnia/bedzie rozwod/i pewnie umre z glodu:) Mimo, ze jeszcze gra nie wyszla to juz wiadomo, ze po prostu nie moze byc slaba:) W koncu to gra od Blizza. Takze podziwiam wszystkich co sa w stanie grac na kompie:) ja nie potrafie.

A co do Dark Souls. Podoba mi sie giera na yt i w ogole, ale naczytalem sie tyle postow co do poziomu trudnosci, ze az mnie to odrzuca od kupna tej gry. Ciekawi mnie tylko, czy o tym poziomie trudnosci pisza zwykli zjadacze chleba, czy ludzie, ktorzy wszystkie gry jada na v.hardzie (tak jak ja) i mimo to w Dark Souls maja mega problemy?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj DS i nie obawiaj się o poziom trudności chyba, że jesteś niedzielnym graczem. Ale chyba nie jesteś. DS nie tyle jest stresująco trudny co wymagający skupienia i świadomego działania w świecie gry bo każdy błąd bezlitośnie wykorzystują moby. Przy obecnym trendzie, że gry prawie same się przechodzą z coraz mniejszm udziałem gracza DS to perełka, stąd też tyle postów o poziomie trudności. Gra jest wymagająca ale i odpłaca hektolitrami miodu, dla mnie GOTD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedziec, bo tyle sie nasluchalem, ze naprawde mnie to przerazilo:) Ale jak splatynowalem Batmana bez najmniejszego problemu, gdzie skupienie i swiadomosc tego co sie robi, przy robieniu challenge to podstawa, i nie sprawilo mi to zadnego problemu, to podejrzewam ze w DS tez sobie dam rade. A po filmikach widze, ze klimat jest mega.

A jesli juz tutaj o DS rozmawiamy, to moze mi ktos powiedziec, czy niezaleznie od klasy, ktora zagramy, poziom trudnosci bedzie mniej wiecej podobny? Bo z tego co pamietam w poprzedniczce, lucznikiem sie duzooooooo latwiej gralo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ważne którą klasę wybierzesz, tak naprawę ona liczy się tylko do czasu pokonania pierwszego bossa, potem z knighta możesz zrobić sobie maga nic nie stoi na przeszkodzie.

ps. ja osobiście tylko odradzam na początek jakiegoś ciężko uzbrojonego gdyż jego przewroty pozostawiają (dla mnie to podstawa w walce z bossami) wiele do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie znacie RPG/gry podobne do RPG z najlepszą fabułą, klimatem, czy "uniwersum" ? Nie koniecznie na konsole, tylko ogólnie. Coś na miare seri TES, Gothic, czy Deus Ex ?

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RE Raccon city

Długi zróżnicowany single świetna fabuła i extra klimacik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie chciałbym z kumplem pograć w jakiegoś zajebistego rpg-a. To znaczy z genialnym multi. Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

demons souls tylko mi do głowy przychodzi, w następcy ciężej o ustawkę z vzego mi wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę trudniej, ale problemów nie ma zbyt wielkich. Ot, czasem trzeba poczekać 5 minut żeby kogoś przyzwać.

Najczęściej to góra 2 minuty. I to tylko za pierwszym razem. Potem, jak już się zagra z tą osobą, to znaki od razu się pojawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie chciałbym z kumplem pograć w jakiegoś zajebistego rpg-a. To znaczy z genialnym multi. Możecie coś polecić?

WoW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ma być tylko na ps3, czy inne platformy też ? Jeśli 2 opcja, to mamy długą liste =)

Tylko PS3. Kompa mam za słabego niestety.

W WoW-a grałem 5 lat wiec odpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×