Skocz do zawartości
drk2

Tales Of Graces F

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko pamiętaj że w Future Arc Zhonecage jest niedostępny, musisz rozwalić ostatniego Boss'a wtedy robisz save'a i jesteś przed ostatnim bossem w Main Arc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga narażam się na hejt...ale Fabuła Future Arc była wg. mnie lepsza niż w podstawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że masz rację, naprawdę była lepsza.

 

Dla mnie to było świetne uzupełnienie wątku głównego i jako całość naprawdę daję radę fabularnie, tyle że ja uważam ten tytuł za najlepszą grę z jaką obcowałem na ps3 więc mogę być nie obiektywny  :whistling:

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Ni No Kuni [no, jeszcze dwa pucharki do platyny].

Muszę grać po nocach, bo żona dziwnie na mnie patrzy.

 

Zastanawiam się nad czymś z serii Tales of...

Dużo dobrego czytałem, ale w żadną część serii nie grałem.

 

Polecacie Graces f, a może Xillię ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Graces f lub Xillie 2, tyle żeby w pełni się rozkoszować Xillią 2 musiałbyś przejść jedynkę, a granie potem w dwójkę może wywołać odruch wymiotny, bo 70% lokacji to te same miejscówki.

 

Graces f ma najlepszy system walki według mnie, za to Xillia 2 fabułę, w sumie obie te gry to dla mnie ex aequo nr jeden na ps3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne za podpowiedzi.

Sytuacja się skomplikowała, bo na Vitę wyszło Tales of Hearts [po recenzjach wnioskuję, że bardzo dobra gra]... chyba na przenośnego jrpg'a się skuszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz jak już będziesz ogrywał co i jak z tym tytułem. bo dla tej gry chciałem zakupić vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi znajomy mówił to gra jest przednia. Coś między togf a tox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągnie mnie do tego tytułu, ale muszę Diablo skończyć, Modę na sukces Lightning ograć, a obecnie Suikoden 2 mnie na nowo pochłonął, chyba najznakomitszy jRPG  jaki powstał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie kupuje z racji posiadania Witch And Hundred Knight oraz ToX2...ale spokojnie po nowym roku kupię ToHR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest nawet taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj na trochę włączyłem Graces F.

Opening super - szkoda tylko że po angielsku, bo traci na tym dużo swojego uroku.

Po Xilli trochę nie mogę ogarnąć systemu walki - chyba jest tu trochę inaczej (albo jestem w błędzie). Mam do wyboru tylko Auto i Semi-auto tryb walki, a Manual?

Arte'sy same będą sie wykonywać czy co? :P

Z przyzwyczajenia szukałem jakiegoś Battle Booka, ale na początku nic tam nie ma, może później coś się pojawi.

Ogólnie oprawa graficzna bardzo mi się podoba, tak samo praca kamery - nie można nią tak obracać jak w Xilli ale jak dla mnie jest to in plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Później po walkach masz tutoriale, system walki masz nieco zmieniony podstawowe ataki możesz łączyć w combosy kierunkami każdy kierunek ma inne atrybuty fire, ice itd. w późniejszej fazie gry odblokujesz fajne sekwencję, kółkiem walisz arty które odblokowujesz w podobny sposób jak te z X, w temacie gdzieś jest to ładnie rozpisane, ale 20 stron to sporo przeglądania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dzięki Strife - akurat w pracy mam otwarty ten temat chyba na 8 stronie, czytam go od początku w wolnych chwilach więc nadrobię zaległości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszedł podszedł, teraz 5 dni mnie nie było bo urlop mały był, kończę MGS V i lece z Graces ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×