Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

f12012.jpg

Nowa wersja F1 będzie okraszona tekstem "Feel it", tak jak w przypadku poprzednich "Live the life" oraz "Go Compete", tutaj również coś będzie się kryło pod tym tekstem.

Na forum CM już są spekulacje, że poczujemy porażkę podczas grania w kolejną odsłonę.

Jak widać fani F1 w końcu zaczynają realnie patrzeć na twory Shitmasters, a nie udają, że wszystko jest ok.

No nic...czekamy na więcej info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo nie widzę, albo nie ma opcji wstawienia wideo więc wkleje zwykły link:

Chyba nie grali w grę :P Albo grali na 11 xD

Edytowane przez Patricko
Poprawiłem Ci to :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wypowiedzi ludzi to nigdy nie są sensowne, szczególnie jak gadają bezpośrednio z ludźmi z CM.

Raz, że goście pewnie nie mają bladego pojęcia o grze, a dwa to i tak pewnie im powiedzieli co mają mówić, bo za darmo też tego nie robią.

Pewnie jakby im kazali, to by powiedzieli, że Hana Montana to świetna gra wyścigowa ^^

PS.

Co do filmików to jak najbardziej się da :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie ze nie bedzie dobrze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, właśnie dobrze pisze (tak nasz error :D ). Jeśli CM nie weźmie się w garść to wypuszczą kolejnego crap' a.

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i mam nadzieję, że zrobią w końcu porządną grę o tematyce F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie kupie jej w dniu premiery, jak poprzednie czesci. Poczekam spokojnie, poczytam opinie i forum CM i sie zastanowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licz się z tym, że do pierwszego ligowego wyścigu to ona za bardzo nie stanieje, także jak nie kupisz w dniu premiery to masz po sezonie, ewentualnie jak będzie miejsce to się gdzieś wciśniesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może póki nie mamy kolejnych informacji na temat odsłony nowej edycji, napiszemy jakie mamy oczekiwania wobec nowej gry?

Ode mnie:

  • Model jazdy

Na tym polu w mojej opinii CM poczyniło i tak spore postępy względem F1 2010. Są różne opinie na ten temat, ale jeśli przypomnimy sobie, że nadsterowność w F1 2010 dało się opanować tylko wciskając hamulec w podłogę, a w F1 2011 już można było kontrą się ratować no to postęp jest zauważalny. Jeśli rozwiną jeszcze dalej fizykę to może się jeździć jeszcze fajniej. Mam tutaj na myśli np. różnicę w przyczepnościach na optymalnej linii jazdy i po brudnej stronie toru, lub nieunikniony spin w przypadku hamowania jedną stroną bolidu po trawie (vide Alonso w Q2).

  • Płynność

Nie ma co się rozpisywać. Wypuszczenie gry, która nie trzyma wymaganej liczby klatek na sekundę nie może mieć miejsca. F1 2011 pod tym względem rozczarowało, mam nadzieję, że nie popełnią drugi raz takiej gafy.

  • System kar

Absolutnie elementarna sprawa. W obydwu wersjach był fatalny. Wydaje się, że już teraz muszą coś z tym zrobić. W samej lidze dostałem 2 razy karę za rzekome wyprzedzanie poza torem. Raz w Walencji, gdzie akurat nie dało się wyprzedzać poza torem bo są bandy, drugi raz w Brazylii gdzie ominąłem połową bolidu po trawie spinującego mateo. Corner cutting-kolejna sprawa. W niektórych miejscach można sobie było bezkarnie omijać zakręty. W tym elemencie dużo pracy przed nimi.

  • Lobby multiplayer

Dlaczego nie ma możliwości zrobienia treningu online? Nie mam pojęcia. Może nie chcieli implementować wszystkiego na raz, aby potem mieć co dodać. Mi takie treningi, gdzie trzeba jechać od razu qual 15 minut i potem koniecznie wyścig się nie podobały. Chciałbym mieć możliwość stworzenia pokoju z treningiem 1,5h, żeby ludzie mogli się w czasie jazdy dołączać i walczyć o jak najlepszy czas.

  • Powtórki

Żenada. Już lepiej chyba jakby nie było ich w ogóle. Co nam daje kilka sekund z ostatniej akcji? Chyba tylko to, żeby drugi raz zobaczyć sobie jakąś głupotę AI. Tutaj chciałbym mieć możliwość zapisania sobie całego wyścigu na dysku i obejrzenia sobie go potem. Nie musielibyśmy już na żywo walczyć z aparatami i kamerami, żeby nagrać coś co nie jest potrzebne. Czy to takie trudne? W Gran Turismo jakoś dało radę to zrobić.

To wszystko, co mi w tym momencie przychodzi do głowy...

EDIT:

Z informacji o samej grze, widzę że nie pisał nikt o trybie kariery. Podobno ma się ona rozpoczynać od bycia kierowcą testowym.

http://www.videogamer.com/xbox360/f1_2012/news/interview_with_f1_2012s_steve_hood_part_1.html

Wywiad z Hood'em. Dowiadujemy się z niego między innymi, że zrobili F1 2011 bez programisty od fizyki jazdy :) Podobno teraz jednego już mają i kładą duży nacisk na pracę aerodynamiki i zawieszenia. Rychło w czas :)

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwsze screeny wrzucone dziś na fejsa:

09607968646164389304_thumb.jpg33136164175044664813_thumb.jpg24715606039531402887_thumb.jpg

Więcej info na E3 ma zostać podane, jak komuś się uda nagrać to zobaczymy F1 w akcji, bo ma być wystawiony kod, z możliwością jazdy po torze w Austin.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh...nie wiem czy się cieszyć czy nie z tego :P

Swoją drogą czeka mnie przeprowadzka i budowa nowego domu, więc dostęp do neta jak i udział w sezonie 5 stoi pod wielkim znakiem zapytania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Ja wiem... Screeny screenami, ale widać, że jest ładniej :)

Czekamy na E3 i więcej screenów, może gameplayów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krymam prawde powiedziawszy to wolalbym zeby nie kombinowali nic z grafika, tylko poprawili plynnosc. Z tym byl najwiekszy problem jezeli chodzi o graficzne sprawy.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, ale nie zmienia to faktu, że jeśliby się postarali to na ps3 mogłoby być ładniej i płynniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten dzwięk trochę dziwny :P jeśli chodzi o interfejs, chyba to samo co w 2011 ale podejrzewam że do czasu premiery zostanie zastąpiony nowym. Fizyka jazdy też jakoś dziwnie wygląda, po za tym gra ładnie wygląda, ale jak każda przed premierą, a jak będzie naprawdę chodziła na PS3 to aż boje się pomyśleć bo jeśli mają być takie same spadki FPS co w 2011 to pozdro dla CM... Ogólnie mieszane odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za wiele na tym torze nie widać, mało reklam itd. Grafika wygląda trochę sztucznie...

Na plus to to, że bolid nie jest tak rozciągnięty jak w 2011 i tarki bardzo ładnie się prezentują :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że po dwóch latach w końcu można zmieniać balans hamulców podczas jazdy. Brawo CM :thumbsup: Płynnością to ta gra jak na razie nie grzeszy. Materiał niby z Xboxa ale można założyć, że na ps3 będzie tylko gorzej jeżeli chodzi o płynność, jak to z resztą było z poprzednimi edycjami. Ciekawe jak się spisuje człowiek od fizyki bolidów, jeżeli ustawienia będą miały większy wpływ na bolid to tylko na plus. Graficznie jaj nie urywa, bolid jakiś taki dziwnie rozmazany, ale i tak nie ma to w sumie znaczenia ważne żeby fajnie się jeździło. Dźwięki dziwne jakieś takie, plus ten pisk opon zupełnie oderwany od reszty dźwięków. W F1 2011 też tak opony piszczały? Bo jakoś tak sztucznie dla mnie to wychodzi. Silnik też dziwnie jakoś brzmi.

Ciekawe czy już szykują swoją moc przerobową na patcha po wydaniu gry :D Bo w to, że będzie masa błędów to nie wątpię niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) jeżeli ustawienia będą miały większy wpływ na bolid to tylko na plus.

Teoretycznie, to w F1 2011 ustawienia również miały BARDZO duży wpływ na bolid :P

Wolałbym już tak jak było w F1 2010...tam było idealnie z ustawieniami.

Jak znowu tutaj coś kombinują nowego, to bank to będzie zbugowane...

Już widzę te bugi związane z tymi hamulcami... Ustaw duże tarcze, rozłożenie, maks na tył, potem w wyścigu zmień na przód i bolid będzie miał drogę hamowania 5 metrów... Lub coś w tym stylu...

Co do samego toru to hmm...nie wiem...ale mam dziwne wrażenie, że będzie powtórka z Korei.

Nie dość, że długi, szeroki jak cholera, to jeszcze strasznie dziwny układ.

Na plus tutaj przemawia, że jest sporo szybkich partii, więc może się dziać.

Ale jak się ludzie rozjadą to już nie ma bata na takim torze, można iść spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś nowego, ustawienia hamulców, dymek z kół, hmmmm wypas

na plus poprawili płynność i to sporo, może trochę więcej blura dodali, a i nie buja tak na boki jak w 2011 :D

Wszystko fajnie tylko czasu nie będzie na granie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś nowego, ustawienia hamulców, dymek z kół, hmmmm wypas

na plus poprawili płynność i to sporo, może trochę więcej blura dodali, a i nie buja tak na boki jak w 2011 :D

Wszystko fajnie tylko czasu nie będzie na granie :(

Tylko weź pod uwagę, że to nie gameplay z PS3 :) "Podobno z Xboxa", ale kto ich tam wie...

Chcą wypaść jak najlepiej, więc nie zdziwiłbym się jakby ludzie grali na wersjach PC z podpiętymi padami od Xboxa :P hehe

Na PS3 znowu będą tragiczne tekstury, spowolnienia, grafika jak z PS2, itd. :)

Czas na granie to swoją drogą...Ja chce mieć w ogóle możliwość w miarę bezproblemowego grania online (przeprowadzka).

Bo na necie z komórki, coś czuję, że sezon 5 mnie ominie szerokim łukiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko do do sąsiada, z flaszką żeby zapodał ci hasło do wifi i jazda :biggrin:

Niestety płynności na ps3 tej grze nie wróże, bo za dużo w silniku graficznym to oni nie zmienili. Chyba, że nagle optymalizacje poprawią, ale jednak większe prawdopodobieństwo, że będziemy się musieli w monaco męczyć przy basennie z przycinkami :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to nie ma się co napalać...

To będzie po prostu F1 2011 po kilku szlifach i nic więcej.

Zresztą i tak niczego rewolucyjnego CM nie zapowiadało odnośnie tej serii.

Zapewne tylko te hamulce będą jakąś taką małą "rewolucją" i nic więcej.

No i zapomniałbym... Pewnie będzie jaranie się tutaj RaceNET'em na każdym kroku...

Byłoby świetnie, gdyby dopracowali Safety Car'a, poprawili bugi z setupami, uniemożliwili ścinanie zakrętów do maksimum, itd.

Ale wiem, że w praktyce wyjdzie to tak, że błędy z F1 2011 nadal gdzieś tam będą + te nowe.

Do tego okres czekania na patcha i znów rzucanie ku..ami na prawo i lewo, bo coś gra odwala :)

Za każdym razem powtarzamy, że gorzej być nie może. Ale poczekajmy na F1 2012, bo pewnie znów zostaniemy zaskoczeni jakimś miłym bugiem, niszczącym całą frajdę z gry.

W ogóle nie wiem czy dobrze słyszałem, ale CM miało już nie robić tej edycji 2012?

Mieli nie przedłużać chyba licencji na F1 jeśli dobrze pamiętam?

W każdym razie jeśli jest w tym chociaż odrobina prawdy, to F1 2012 może być robione na kolanie (nie, żeby poprzednie nie były :P ) i może się odbić na końcowym produkcie...

Dla mnie mogliby sobie zrobić rok przerwy, i wydać mega dopracowany produkt pod każdym względem.

Marzy mi się takie wsparcie dla lig online...Prowadzenie statystyk, tabel, itd.

Ale nie...trzeba rzucać odgrzanego kotleta co roku, bo nie daj Boże, nie starczy im na wakacje na Hawajach w tym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny filmik

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×