Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

This are very good news! Steve Hood, creative director of the Codemasters F1 Games announced on his Twitterpage that more news of Codemasters F1 2013 will follow on July the 15th!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co robimy Lige juz?? Zapisy??  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani złotówki im nie dam dopóki nie dowiem się (od graczy) że F1 2013 jest przełomową grą pozbawioną bugów i innych absurdów :) jednym słowem, nigdy jej nie kupię :P

Edytowane przez MateoF1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CM powinno darmowe kopie 2013 zapewnić wszystkim tym którzy kupili 2012 jako zadośćuczynienie za poprzednie buble :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CM powinno darmowe kopie 2013 zapewnić wszystkim tym którzy kupili 2012 jako zadośćuczynienie za poprzednie buble :P

I tak byś w to nie grał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Berniego trzeba posadzić przed jedna z części wydanych przez CM i kazać mu grać kilka godzin, to może się opamięta i zabierze im licencje :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dzieje się, dzieje. Śledzę newsy od końca czerwca. Naczytałem się sporo ciekawostek, ale niepotwierdzonych. Jedną z nich są retro bolidy dostępne w grze (będzie można pojechać np. bolidem Mansell'a), albo widok z kokpitu ma być w postaci widoku z kasku kierowcy, a więc będzie jak w rzeczywistości, czyli widać będzie tylko to, co przez wizjer kasku. No ale tak jak napisałem to nic potwierdzonego.

 

Jutro (15.07) mają się pojawić szczegóły na temat gry. Steve ma przemówić.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tych retro bolidach to pieprzą od czasu 2010 i jak to bardzo nie chcieliby ich mieć w grze. Problemem jest licencja, także albo się dogadali, albo standardowo pierdzielą trzy po trzy :)

A Steve znowu będzie wciskać papke, jak co roku.

Nie ma co ukrywać, Ci co mieli to już się na nich dawno poznali. Mogą gadać zdrów, a gra i tak będzie szmirą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nima dema... bo pelna wersja gry nigdy nie wyszla...

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto mi pomoże z trofeami online i co-op. Chcę jak najszybciej pozbyć się tego crapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie grałem dzisiaj se w F1 i byłem na 1 wyścigu w trybie kariery i w kwalifacjach miałem 14 miejsce i do wyścigu startowałem na 24 pozycji oco chodzi? XD - gram w trybie kariery XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie umiesz jeździć bez ścianania zakrętów i tyle kar podostawałeś XD XD XD ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w F1 2012 jest takie zle ze wszyscy pluja?Bez odpowiedzi ze wszystko.

Szukam jakiegos F1 do pogrania,chcialem 2012 ale mowicie ze zle,a w f1 2011 prawdopodobnie nikt juz na multi nie gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 2012 i mi się podoba. Nie jestem wprawdzie zagorzałym fanem F1 i nigdy wcześniej nie grałem w F, ale gra daje radę. Brak GP też jakoś specjalnie mi nie doskwiera bo akurat jeśli chodzi wyścigi to wolę jeździć jako ja a nie jako Vettel czy Schumi.

Model jazdy, grafika, dźwięk są ok i chyba tylko zaprawieni w bojach, tudzież znudzeni serią, mówią że 2012 to crap.

Aczkolwiek już zamówiłem wersję 2013 , że względu na bogatszą zawartość i klasyki, więc 2012 idzie do żyda:rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie panowie, otóz jechałem w wyscigu i byly zmienne warunki i kazali znaczy inzynir mówil ,, wez deszczówki " wziołem przejsciówki, dzieki którym zdobyłem duzą przewage nad zawodnikami a potem wszyscy zmieniali na opcjonalne bo skonczyło padać (padał deszcz) i dali mi w boxie jak zjechałem znowu przejsciówki? jak zrobić by dali mi opcjonalne po przejsciówkach? XD jest jakas opcja? prosze o pomoc ;c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z menu d-padem wybierasz jakie chcesz opony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

otoz mam taki problem, jak jestem w karierze i zapisuje gre bo wyłaczam po ponownym właczeniu ciągle od tego samego wyscigu dlaczego tak się dzieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do co-opa

 

Nie mam heatset'a, ale damy radę :) . Najlepiej zdobyć pucharki jak najszybciej by sprzedać tą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce ktoś zrobić co-opa? dodać mnie w PSN!

 

edit. może ktoś ma kopię i chce pomóc w co-op trophies? :yes:

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×