Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no szykuje się patch do 2011, wydany na płycie, kosztujący 200 zł. Wygląda na to, że poprawili te ścinanie zakrętów, bo co chwila wyskakują ostrzeżenia.

Z tą licencją to się zastanawiali dość długo, bo chyba dopiero w tym roku ją przedłużyli. A przez ten czas w którym nie mieli licencji to nic nie zrobili i dlatego pewnie poprawią tylko wersje 2011. Zaczyna się z tej gry powoli fifa robić i trzeba się będzie przerzucić na dwuletni cykl kupowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ścinanie zakrętów swoją drogą, ale po tym filmiku widzę, że wystarczy za tor wyjechać i już ostrzeżenie dostajesz. Ciekawe kiedy kary daje, bo tutaj pewnie system kar był ograniczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho!! Dawno mnie tu nie bylo a widze zmiany...

Patricko przeprowadzka, budowa domu... ho ho powodzi sie :) z narzeczona dom budujecie ???

Panowie co bysmy nie pitolili gra bedzie do bani... bo kazdy z nas znajdzie w niej cos co mu sie nie spodoba. Jednak dla scigania sie w naszym szacownym gronie kazdy z nas wynajdzie te kilka stowek i kupi ta gre z wypiekami na twarzy. Ja kupie a bo czemu nie. Choc teraz od dobrego miesiaca nie moge sie zabarac za granie w cokolwiek...

Czekam na wiecej materialow od was moi milusinscy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne 2 okr tymrazem z samym S.H :biggrin: Zauważyłem coś nowego " lusterka sa bardziej widoczne" :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych wszystkich filmikach również myślę że to będzie niestety tylko odświeżona wersja F1 2012... obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam podchodzę to tej części bardzo sceptycznie. Grafika jest praktycznie taka sama, fizyka też nie wygląda na drastycznie zmienioną a ten system kar to porażka, znów będzie taki time trial jak w F1 2010 gdzie wyjazd poza tor = lap penalised... Balans hamulców niby fajna rzecz ale to i tak zamało żebym wydał swoje pieniądze na ten kotlet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proszę o krótkie tłumaczenie po naszemu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebieg wywiadu:

Gość pracował nad wersjami 2010, 2011 a teraz ma zaszczyt zaprezentować wersję 2012.

-Jakie są różnice pomiędzy wersją 2011 a 2012?

-Jest kilka różnic w tej wersji. Głownie skupiamy się ku jakości i nowościom. Generalnie pojawi się 5-6 nowości, ale na E3 zdradzą tylko 3 z nich.

  • rzut okiem na tor Austin, US Grand Prix
  • test nowym kierowców, czyli krótkie wprowadzenie do zasad, do samego sportu i pozwala zapoznać i przyzwyczaić się do systemu sterowania bolidem
  • "lokowana" pogoda, czyli pogoda w poszczególnych częściach toru może być różna-w jednym sektorze może padać a w drugim być kompletnie sucho

-Jak stworzyliście tor na Grand Prix Ameryki, skoro nie jest on tak na prawdę ukończony i nie miało miejsce na nim żadne sportowe wydarzenie?

-Posiadamy licencję która umożliwiła nam zrobienie zdjęć, mieliśmy również dostęp do danych technicznych. Nie jest to nasz pierwszy raz, gdyż w edycji 2010 wyścig o Grand Prix Południowej Korei był nowością a wyszedł nam całkiem nieźle; 2011-Grand Prix Indii!

-Czy wszystkie dobre rzeczy z wersji 2011 pojawią się w nowej edycji?

-Tak, wszystko co dobre z wersji 2011 pojawi się również w 2012, usprawnione! Pojawi się też sporo nowych rzeczy, ale nie będziemy ich zdradzali na E3 żeby pozostawić graczy w napięciu!

Tłumaczyłem na szybko, ale mam nadzieję że da się to zrozumieć! ;)

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ten system kar to porażka, znów będzie taki time trial jak w F1 2010 gdzie wyjazd poza tor = lap penalised...

Po pierwsze nie widze aby na filmikach ktoś za coś dostał kare, jak już to ostrzeżenie. Po drugie, ty byś chciał aby było tak jak w 2011 że każdy zakręt można zcinać bez żadnych konsekwencji? Moim zdaniem dobrze jest i tak powinno zostać bo wkońcu w F1 chodzi o to aby ścigać się po torze a nie poza nim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebieg wywiadu:

Tłumaczyłem na szybko, ale mam nadzieję że da się to zrozumieć! ;)

dzieki dobra robota :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie widze aby na filmikach ktoś za coś dostał kare, jak już to ostrzeżenie. Po drugie, ty byś chciał aby było tak jak w 2011 że każdy zakręt można zcinać bez żadnych konsekwencji? Moim zdaniem dobrze jest i tak powinno zostać bo wkońcu w F1 chodzi o to aby ścigać się po torze a nie poza nim...

W timetrialu za każdy wyjazd poza tor było anulowane okrążenie. Mi nie o to chodzi żeby można było ścinać zakręty, ale np. szeroki wyjazd na wyjściu nie powinien być karany nawet ostrzeżeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo narzekań i lamentów i tak większość z Nas kupi tą edycje, bo coroczne ligowe ściganie stało się już tradycją :biggrin: . Obstawiam że konkretne pier^&* nastąpi dopiero przy okazji premiery nowych konsol, gdzie codemasters będzie mogło rozwinąć skrzydła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Kolejny film. Jaką ma zawartość nie wiem nie oglądałem jeszcze :P Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny film. Jaką ma zawartość nie wiem nie oglądałem jeszcze :P

Hamburegery spuszczają się jakiego to świetnego toru w Austin nie mają...

Nic ciekawego... Poza tym o czym można gadać, jak na demie tylko jeden bolid i jedna trasa i tryb Time Trial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze za duzo nie powiedza chlopaki z CM, a chlopaki z isr tez nie moga za bardzo gry zjechac bo nie dostana pozniej gier do ogrania :P

Dobra filmik obejrzałem, padło tam pytanie o jakoś wersji na ps3. No i jak zwykle popis twórców gry, tekst typu, że dwie ostatnie wersje nie były idealne, i że byli świadomi tych problemów, ale teraz już będzie wszystko git majonez...

Czy oni są qrwa poważni?! Nagle po dwóch latach zorientowali się, że padaka na ps3 była odnośnie grafiki. Teraz ma być dobrze... Szkoda, że skasowali mnie na 4 stówy i stwierdzili, że najwyższy czas coś z tym zrobić... Brak słów.

A kończąc "wqrw mode" na pewno nie kupie przed sprawdzeniem i opiniami innych, i oczywiście też na patcha poczekam, bo bez tego się nie obejdzie.

Jeszcze ważne info CM podpisało "multi year contract" na F1 więc można od nich wymagać jeszcze więcej z każdą edycją.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawiej te wyglądają te okładki niż wcześniej :biggrin:

168799_10150900069372060_1405601402_n.jpg

544964_10150900069692060_1290241040_n.jpg

582117_10150900070142060_662073225_n.jpg

481054_10150900070492060_793375931_n.jpg

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to są oficjalne projekty to póki co chyba najlepsze :) Wersja z Ferrari rzecz jasna najlepsza :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne...nagle pojawili się wielcy fani Red Bulla jak zaczął wygrywać.

Ale jak jeździł w środku stawki z Coulthardem w roli głównej to była cisza :biggrin:

Standard...tzw. "sezonowcy" ^^

Pewnie jakby Force India zaczęła wygrywać wszystko, to nagle wszyscy by się stali jej fanami :P

Nie piję do nikogo, żeby nie było, po prostu post wyżej jakoś mnie "zainspirował" do takiej, a nie innej wypowiedzi.

Rozmowę na ten temat możemy kontynuować w temacie o prawdziwej F1.

Także jak będzie dalej się to toczyło, to przeniosę po prostu posty.

A chętnie porozmawiam, bo ostatnio coś cicho jest.

PS.

W ogóle jest plotka, że sweter ma trafić do Ferrari w 2014...jeśli tak się stanie to masakra będzie.

Ale przynajmniej wszyscy zobaczą, że jak autka nie dadzą najlepszego w stawce, to potem wymówki, że bolid zły, a nie brak umiejętności :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam za McLarenem jestem i Lotusem,

Nie mogę się doczekać gry, mam nadzieje że to nie będzie fail jak wersja 2011

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że to nie będzie fail jak wersja 2011

Nie mów hop :P Bo jeszcze CM zaskoczy nas po raz kolejny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne...nagle pojawili się wielcy fani Red Bulla jak zaczął wygrywać.

Ale jak jeździł w środku stawki z Coulthardem w roli głównej to była cisza :biggrin:

Standard...tzw. "sezonowcy" ^^

Pewnie jakby Force India zaczęła wygrywać wszystko, to nagle wszyscy by się stali jej fanami :P

Nie piję do nikogo, żeby nie było, po prostu post wyżej jakoś mnie "zainspirował" do takiej, a nie innej wypowiedzi.

Rozmowę na ten temat możemy kontynuować w temacie o prawdziwej F1.

Także jak będzie dalej się to toczyło, to przeniosę po prostu posty.

A chętnie porozmawiam, bo ostatnio coś cicho jest.

PS.

W ogóle jest plotka, że sweter ma trafić do Ferrari w 2014...jeśli tak się stanie to masakra będzie.

Ale przynajmniej wszyscy zobaczą, że jak autka nie dadzą najlepszego w stawce, to potem wymówki, że bolid zły, a nie brak umiejętności :)

Takie to wszystko działa niestety, że jak jest sukces to się pojawiają kibice. Ja szczerze powiem, że dużo bardziej wolałem red bulla np. z roku 2008 niż późniejsze okresy gdzie walczyli w czołówce. Najbardziej nie lubię spuszczania się nad kierowcą który ewidentnie ma najlepszy bolid. Dlatego Vettel nie jest nawet w pierwszej piątce obecnych kierowców, którzy moim zdaniem zasługują na tytuł.

Jakoś tak od zawsze Williamsowi kibicowałem i powiem wam, że po zwycięstwie Maldonado taka wielka radość mnie ogarnęła, jakiej dawno nie czułem. No może po zaliczeniu Mechaniki na studiach podobnie się czułem :biggrin:

Jakbym miał tak przyporządkować to na bank pierwsza trójka to Alonso, Raikkonen, Hamilton ( chociaż on trochę chyba ma problemy z psychiką, ale czyste tępo wyścigowe ma mordercze). Dalej będzie Button i Schumacher i tutaj pojawia się Vettel.

Kubica przed wypadkiem jak dla mnie na równi z wielką trójką, teraz pytanie jak to wszystko się potoczy, ale nadal liczę na udany powrót Roberta do ścigania.

Ostatnio pojawiły się narzekania ze strony niektórych kierowców na opony Pirelli, że zbyt duża nieprzewidywalność itp. itd. a ja myślę, że oprócz wyrównanych osiągów bolidów to one są głównym czynnikiem zajebistości ostatnich dwóch sezonów.

Jak tak dalej pójdzie i stawka będzie ciągle tak wyrównana to emocje mamy zapewnione do końca roku. :biggrin:

Edit:

A okładki to raczej prawdziwe koncepty, na profilu fejsowym F1 the game raczej by fake'ów nie wstawialiby :P

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne...nagle pojawili się wielcy fani Red Bulla jak zaczął wygrywać.

Ale jak jeździł w środku stawki z Coulthardem w roli głównej to była cisza :biggrin:

Standard...tzw. "sezonowcy" ^^

Pewnie jakby Force India zaczęła wygrywać wszystko, to nagle wszyscy by się stali jej fanami :P

Nie piję do nikogo, żeby nie było, po prostu post wyżej jakoś mnie "zainspirował" do takiej, a nie innej wypowiedzi.

Wez pod uwage fakt ze nie wszyscy musza byc sezonowcami, jak to okresliles, ale fanami od kilku lat. Wiem ze najprosciej jest to sobie tlumaczyc w taki a nie inny sposob, ale taka jest prawda. Wiem jakie sa realia, ale nie w tym wypadku. Poza tym uwazam Adriana Newey'a za genialnego konstruktora i pomyslodawce rozwiazan ktore wszyscy okreslaja za nie uczciwe :)

Wiadomo juz ktorego Wrzesnia oficjalnie bedzie premiera? Pytam bo przez pierwsze dwa tygodnie bede w Polsce to od razu wzialbym sobie w drodze powrotnej do domu polska wersje jezykowa..

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A będzie w ogóle polska wersja? Premiera dokładna nie została podana, ale pewnie będzie ok. 20 września (taki margines 5 dni w jedną, 5 w drugą ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×