Skocz do zawartości
Patricko

F1 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Może być, ale nie musi. Tak jak w wersjach niemieckich, jest tylko sam niemiecki.

Zresztą w F1 2010 jak robili spolszczenie to też był tylko polski i ruski.

Nie nastawiałbym się, że będzie tam angielski, chociaż kto wie...

Ja już się przyzwyczaiłem...zresztą pudełko i tak leży na półce bokiem, to czy tam jest Ferrari, Mercedes czy Syrenka to akurat mnie najmniej obchodzi.

Oby na płycie było to co chce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pchają tych trybów do tej gry, a multi traktują po macoszemu... Egh mogliby jakiś fajny system mistrzostw online zrobić, ale CM wszystko z opóźnieniem wrzuca do gry. W tym roku mam nadzieję dopracowali tą grę, bo grafika prawie bez zmian (w końcu może znośny frame rate będzie), a resztę mieli poprawiać, także czekam na GamesCom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieję się w sumie sam z siebie już...

Co roku to samo, ta sama gadka ile to rzeczy nie poprawili, wmawiam sobie, że w końcu to będzie ta F1, która dostarczy frajdy.

Potem wychodzi gra, zaczynamy grać i czar pryska. Bugi, niedopracowania, błędy w online, itd.

No nic, czekamy na GamesCom XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z nas wszystkich śmieje.CM też się pewnie śmieje, jak widzi kasę wpływającą na konto. Kupować co roku bubla za grube pieniądze, to tylko fanatycy potrafią :D Zarzekałem się, że nie kupie w dniu premiery, a teraz to nie jestem tego taki pewny :P Ale czekamy na konkrety :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że i tak polecimy do sklepu w dniu premiery, o to akurat jestem spokojny :P Co do nowości, to ja jestem ciekawy jak w praktyce będzie działać nowy system kar. Teraz, gdy nieregulaminowo wyprzedzi się przeciwnika, będzie można mu oddać pozycję i w ten sposób uniknąć kary (wow w końcu na to wpadli). Może trochę mniej będzie wypaczony sens rywalizacji w lidze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, jakby zrobili mistrzostwa online to by było spoko. ale czego ja oczekuję, dla nich ważniejsze są jakieś tryby single, a najbardziej promowaną rzeczą jest deszcz który może padać w jednej części toru, a w innej nie (WOW, całe 3 lata to im zajęło).

tych idiotów nawet możliwość zapisania powtórki z wyścigu przerasta (to już nawet w gran turismo na psxie 13 lat temu to było), więc się żadnych rewelacji nie spodziewam. ale jak inni, kupię nową wersję w dniu premiery, bo jednak sezon z kilkunastoma żywymi ludźmi daje wyjątkowe przeżycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, już widzę buga związanego z systemem kar. Zostaje Ci naliczona i masz 0.1 sekundy na oddanie pozycji, inaczej przejazd przez boks.

Ciekawe co się dzieje w wypadku, jak osoba, której mamy oddać pozycję, np. wyleci z toru, itd. Mamy cofnąć specjalnie, żeby zyskała pozycję? XD

Mają być również kary za przejazd przez linię wyjazdową z boksów co uważam za plus, w końcu nie będzie perfidnych wyjazdów przez sam nos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Ciekawe co się dzieje w wypadku, jak osoba, której mamy oddać pozycję, np. wyleci z toru, itd. Mamy cofnąć specjalnie, żeby zyskała pozycję? XD

Wtedy będziesz musiał czekać aż wyjedzie np. ze żwiru i wtedy go wyprzedzić bo tak na żółtej fladze kare byś dostał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak to w rzeczywistości powinno wyglądać, mi chodzi co gra będzie znowu wyczyniała ;)

Przykładem może być Safety Car :P Niby jazda w pociągu i nic poza tym, a każdy widział co gra potrafi wyczyniać.

Mam nadzieję, że SC też dostanie poprawkę.

EDIT:

Nie zrozumieliśmy się w kwesti kary XD

Chodziło mi o to, że jak będziesz miał z kimś kolizję i gra da Ci karę + jakiś tam okres czasu na oddanie pozycji, a osoba której masz oddać pozycje nagle wyleci z toru czy coś, to jestem ciekawy jak gra to zinterpretuje :P Pewnie też rzuci nam dyskwalifikacje, żeby koledze który wyleciał smutno nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory nie sprecyzowałem swojej wypowiedzi, chodziło mi o to że jakbyś cofnął aby oddać mu pozycję (wiem że to był żart ^^ ) to byś musiał poczekać aż się wygrzebie spowrotem na tor, i dopiero wtedy znowu go wyprzedzić :P dobra nieważne :D

Najważniejsze aby nie powtórzyły się błędy z poprzedniej wersji, głównie chodzi mi o setup bug, jeśli coś w tym stylu będzie miało miejsce w wersji 2012 to będzie to dla mnie ostatnia kupiona gra od CM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
While it still says at F1 race stars "Rlease: November 2012", it will be 2012 already concrete in F1. You now officially announces the Friday, 21 September 2012.

Znamy dokładną datę. Można się zacząć jarać :P Info z fejsa jakby ktoś źródło potrzebował.

Edytowane przez KOWI
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradzcie w kilku kwestiach.

W wyścigówkach mam małe doświadczenie ale spędziłem sporo czasu na gran turismo.

Kierownica Logitech G27 - sprawuję się bardzo dobrze ale:

1. Jak sobie radzicicie z montowaniem ? ja prowizorka o takim mały stolik i siedzie na fotelu takim z "dmuchanym". Jest nawet ok pady nie uciekają za to potrafie przestawić stolik z kierownicą ;)

do rzeczy: znaczy jakiś tańszy patent niż wywalanie kolejnego tysiaka na to siedzisko "playsite" - widziałem nieraz stoją takie po galeriach handlowych jak dzieciaki grają.

cały problem w tym że żona jest i tak zła że gram w sypialni a teraz mam tylko taką możliwość dlatego nie mogę przytargać ciężkiego stolika/biurka.

2. Wiadomo, że będę ćwiczył singla ale jestem nastawiony na multi a zwłaszcza chciałbym pograć w lidze forumowej z Wami.

kupować f1 2010 i ćwiczyć (bo multi chciałem zacząć nowy sezon w lidze z Wami) czy czekać na f1 2012 do września [?] -

chodzi mi o to czy nie zrobie sobie sam problemu bo będę miał problem z przystosowaniem się do nowej gry w sensie ogólnym "fizyka itp"

rozumiem, że teraz już nic nie naszaleje w lidze forumowej kupując f1 '11'10

3. Liga zaczyna się odrazu po premierze f1 2012 czy będę miał trochę czasu żeby zapoznać się ogólnie z zasadami panującymi na torze bo nie jestem mocno wtajemniczony w kwestie "kar, wyprzedzania dozwolonego, pit stopów". Będę to umiał ogarnąćw miarę szybko przy pierwszych jazdach czy muszę się jakoś bardziej przyłożyć i specjalnie wtajemniczać bo nie chcę psuć zabawy innym .

z góry dziękuję jeśli ktoś przeczytał a może doradzi

pozdrawiam Łukasz

trollowaniem na torze;}

Edytowane przez koprus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz...byś poczytał pierwszy post tematu Mała Liga to trochę byś już wiedział...

Co do kierownicy i stojaka to kup sobie Wheel Stand Pro, świetny stojak, który możesz od razu z kierownicą złożyć i schować do szafy, itd.

Dla mnie lepszego niema, a kupowanie kokpitu do warunków domowych to trochę śmieszna sprawa, no ale co kto lubi.

Jeśli chodzi o trening to nie kupuj żadnej F1, bo F1 2012 we wrześniu ma premierę, więc bez sensu byłoby kupowanie teraz poprzednich części.

No chyba, że masz od kogo pożyczyć to wtedy możesz sobie spróbować. Ale wielkiej filozofii tam nie ma, spokojnie sobie ogarniesz wszystko.

Liga zacznie się prawdopodobnie końcem października początkiem listopada, tak jak zawsze. Tak, żeby po premierze każdy na spokojnie miał czas na ogarnięcie gry, itd.

Jeśli chodzi o całą resztę związaną z zapisami, zasadami, itd. to tak jak mówiłem, temat "Mała Liga" Twoim przyjacielem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki obadam "małą ligę" - mój błąd, że nie czytałem zanim zapytałem.

obadam temat z jakością i ceną tego wheel stand pro

natomiast

widziałem coś takiego w galerii i mówili mi że około tysiaka trzeba dać przecież nie targałbym do domu forumuły może w skali 1:1 ;}

psevo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Cię stać na coś takiego i masz gdzie to dać + grasz dużo w samochodówki i to wykorzystasz to sobie to kup :)

Przecież nikt Ci tutaj nie bedzie mówił co masz robić, a czego nie :P Twoje pieniądze i Twoja wola :)

Ale jeśli grasz w samochodówki okazyjnie, nie bierzesz czynnego udziału w jakiś eventach online, to odpuść sobie lepiej, bo będziesz tylko pluł sobie w brodę, że tyle pieniędzy wydałeś na duży przycisk do papieru.

Wheel Stand Pro kosztuje koło 300zł jeśli dobrze pamiętam i jest mały, a zarazem bardzo stabilny. Granie na nim to czysta przyjemność, a jak go sobie odpowiednio ustawisz, to możesz się poczuć nawet jak w kokpicie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Wheel stand pro jest warte każdej złotówki wydanej na niego. Jeśli masz mało miejsca na jakiś stand z fotelem, to ten będzie idealnym rozwiązaniem. Ja osobiście nawet nie składam całego sprzętu tylko odstawiam w wolny kąt i tam czeka na jazdę. Idealnie ustawiony pozwoli bawić się w wyścigi przez długie godziny. Przed zakupem bawiłem się w jakieś stoły, biurka itp. i tak mniej więcej po 1.5-2 h plecy już mnie tak bolały, że nic więcej nie chciało mi się jeździć. Teraz siedzę po 3 i więcej godzin, zero bólu pleców plus maksymalna przyjemność z jazdy. O stabilność się nie masz co bać bo rzucanie tym stojakiem nie jest łatwe, o ile nie możliwe podczas jazdy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa, jak działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×