Skocz do zawartości
cinek9696

LittleBigPlanet Karting

Rekomendowane odpowiedzi

"Nie ma sensu żyć. Koniec świata już w grudniu."

Calutki weekend na ogranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas przyglądam się tej grze, ponieważ chciałbym zagrać w coś pokroju Crash Team Racing. Jednak zastanawiam się czy nowe wyścigi Sonic'a & All Stars Racing nie będzie lepsze od LBP Karting.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już gdzieś LBP Karting w Krakowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już gdzieś LBP Karting w Krakowie?

podbijaaaam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos juz ogral? Ja nie moge tego nigdzie dorwac, czyzby trzeba bedzie kupic na pss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos juz ogral? Ja nie moge tego nigdzie dorwac, czyzby trzeba bedzie kupic na pss?

99zł w promocji do 18 grudnia.

89,10zł w promocji z PS+.

44,55zł 'na dwóch'.

Myślę, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tą gierkę. Zostało mi w moim lewym budżecie na pierdoły trochę kasy więc powiedziałem sobie - a czemu nie?

I wiecie co? Nie żałuje. Niewiele do tej pory przeszedłem (raptem 4 plansze w pierwszym świecie), ale produkcja wydaje się przesympatyczna i widać różnice w porównywanym Modnation Racers. Ja polecam ze swojej strony. Taka odskocznia od gier TPS i FPS. Przyjemny arcade no i jakiś sposób żeby zwabić kobietę do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze wczoraj kupilem i tez jestem oczarowany gra :) i dla osob z watpliwosciami: slabszej grafiki na prawde nie widac, no chyba, ze zamiast scigac sie bada sie kazdy element gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie wygląda bardzo dobrze, tylko na split screenie ząbków więcej. Niestety konsola zwiesiła się już dwa razy w PODzie podczas naklejania ozdób, raz podczas zapisywania stworzonej trasy i raz podczas jej wczytywania po zwieszce (trasę musiałem usunąć i zrobić od nowa). A co do online to póki co działa idealnie, żadnych lagów, gra jest tak samo płynna jak z botami, w becie wyglądało to gorzej.

Po dojściu do plaży na drugiej planecie przypomniał mi się Crash Team Racing...stare dobre czasy. Gra daje masę zabawy, do CTR'a troszkę brakuje, ale i tak jest mega grywalnie!

EDIT:

Trochę pograłem na jednej z początkowych plansz i jestem drugi na świecie. :pinch:

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up gratuluje :)

Jedyna rzecz, ktora mnie troche wkurza to to, ze prawie wszystkie planety rozgrywaja sie na znanych nam juz mapach (chodzi mi o tlo) i malo jest nowych obiektow w stosunku do starych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś gra w tą grę, to przy okazji możemy zrobić Get Gathering.

Edytowane przez Andreios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi bliżej do casuala niż hardcore'a ale w drugim świecie nie mam już tak łatwo. Dużo trudniej mi w ogóle stanąć na podium... :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male ostrzezenie - nie korzystajcie z widzetu z naklejka w edytorze, bo podczas wyboru (przynajmniej mi) zacina sie na amen... To samo tyczy sie wyboru obrazka poziomu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczardo

Jakby ktoś był chętny zrobić jakieś trophy albo pograć to zapraszam PSN: Loczardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge grać w 4 osoby w lokalnej grze;[ dlaczego??;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra doszedłem do wniosku że to dlatego iż PS3 nie dodaje mi nowych graczy tylko podpisuje przychodzących jako tego samego gracza. wytłumacze to na przykładzie. jezeli gracz dochodzi a moje konto to "ryba" to on dochodzi do gry jako "ryba(1)" potem "ryba(2)". i teraz mam pytanie jak zrobić by przychodzący gracze byli innymi kontami??;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nikt tu nie pisał.

 

Chyba mało plusowiczów pobrało tę grę. Ja przeszedłem pierwszy etap, wyspę (?). Gra taka sobie, zobaczę jak jest w edytorze levelów i w "Społeczności".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest naprawdę fajna. Dzisiaj odpaliłem i gdyby nie brak czasu, ukończyłbym tryb opowieści na jednym posiedzeniu. Jestem na przedostatniej planecie. Poza tym szukam kogoś do pomocy z trofeami online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest naprawdę fajna. Dzisiaj odpaliłem i gdyby nie brak czasu, ukończyłbym tryb opowieści na jednym posiedzeniu. Jestem na przedostatniej planecie. Poza tym szukam kogoś do pomocy z trofeami online.

A ile już godzin grasz w grę? Bo chciałbym się dowiedzieć ile trwa przejście jej. Zaproszę cię na PSN, to zrobimy kiedyś te trofiki online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×