Skocz do zawartości
cinek9696

LittleBigPlanet Karting

Rekomendowane odpowiedzi

Liczę że kampania to jakieś max 5-6 godzin. co prawda jeszcze jej nie ukończyłem ale przechodzi się ją bardzo szybko. Wyścigi trwają około po 3 minuty a jest ich 71 z czego około 40 potrzebnych jest do ukończenia kampanii. Jak znajdę chwilę czasu może nawet ją przejdę dzisiaj.

UPDATE

Właśnie ukończyłem kampanie. Jest ona jeszcze krótsza niż myślałem. Ale i tak warto zagrać bo gierka jest naprawdę fajna.

Edytowane przez Substraty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wielki minus to ze nie da sie zagrac w cztery osoby:/ Z kolegami chcielismy sobie pograc na cztery pady, postacie w kapsule cztery ale zagrac sie nie da:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam proszę o pomoc wchodzcie na tor który utworzyłem jego nazwa Super truck lub race jak ktoś chętny na powbijanie trofików to mnie dodawajcie do znajomych Lukash_pl1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem. Gra się dobrze, ale nie powala. Myślałem, że będzie lepsza ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu na jednym profilu niemogę opublokować zdjęcia a na drugim da się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem. Gra się dobrze, ale nie powala. Myślałem, że będzie lepsza ;D

 

Dalem tej grze szanse. Bawilem sie 2h ale jakos nie poczulem klimatu, owszem milo ze szmaciaki, ale nie jest chyba to moj typ gier (podobnie jak F1 Race Starts gdzie pare razy fun w 2 osoby). Tak wiec wroce raczej to LBP2 i a karting sobie odpuszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy Crash Team Racing to się chowa, ale miło spędziłem czas przechodząc opowieść z bratem. Szkoda tylko, że nie można grać z innym użytkownikiem konsoli, tylko nasza nazwa z kolejnym numerkiem(już było pisane wyżej).

Samemu by mi się nie chciało jeździć, ale na split screenie z bratem bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się oznacza plansze/ planete? WTF z tym pucharkiem? Gwiazda opowieści?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zdobyć 1 pierwsze miejsce oraz zebrać wszystkie prezenty z danego poziomu aby zdobyć gwiazdkę w danym levelu. Aby oznaczyć planetę musisz zdobyć gwiazdkę na każdym głównym levelu danej planety oraz w jednoosobowych wyzwaniach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z trofeum za 10 zagrań w poziom? Jak już zagracie to zosrawcie komentarz- również pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś z trofeum za 10 zagrań w poziom? Jak już zagracie to zosrawcie komentarz- również pomogę.

Zagrałem 10 razy ;) Jak masz czas to liczę na rewanż.

 

 

Jeżeli chodzi o grę to nie za bardzo polecam... wyścigi dość fajne ale UI beznadzieja... mogli dać to samo co było w LBP1 bo tam wszystko było czytelne i zrozumiałe. W podzie nie możesz wyjść z kartu więc też mnie to drażniło. Przebieranie się to jeszcze gorszy problem bo zrobili z tego market... większość itemów musisz kupić aby założyć, bez sensu. Dobrze, że nie wydałem na tą grę kasy tylko grałem za free z plusa. 

Edytowane przez Mssg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może, to proszę o zagranie w mój poziom. Zajmie on wam pół minuty, a mi jest to potrzebne do trofeum.

Nazwa poziomu : crixPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuję osób, które pomogłyby mi zaliczyć trofea online: W grupie raźniej oraz Mistrz Online. Jeśli też chcesz je zaliczyć, lub poszukujesz kogoś, kto pzrejechałby się po Twoim torze, odzywaj się na PSN do ObywatelCe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam osoby, która pomogłaby mi w trofkach związanych ze znajomymi, oraz która zagrała by w mój poziom. Oczywiście się odwdzięczę pomocą w trofkach i jeżeli zajdzie potrzeba zagraniem w poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do grania w LBP: Karting - robię platynę. Oczywiście jeżeli chodzi o trofea mogę się odwdzięczyć (w innych grach też).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał wbić trofea w LBP Karting: W dobrym guście, w grupie raźniej to niech kopsnie na PSN: MarcinKa_90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×