Skocz do zawartości
panucci82

Fifa Uefa Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

3 Czy są/będą patche, tak jak na t-mobile ekstraklasę?

4 Czy gra będzie tanieć? Czy cena utrzyma sie do premiery 13.

Na ps3 nie ma opcji by dało się jakieś patche wcisnąć. Na pc bym poszukał na jakiś znanych stronach modderskich, tam jakieś rzeczy mogą być.

Ceny raczej spadną po Euro, gdy ta cała gorączka zacznie powoli zanikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 Czy są/będą patche, tak jak na t-mobile ekstraklasę?

I to jest największa wada konsol że są zamkniete jak konserwa że nie można wgrywac modow(wystarczy zobaczyć co Pecetowca scena robi z PES)

Mam nadzieję że nowa generacja(ktora jest już za rogiem) zmieni coś w tej kwestii i konsole staną się bardziej otwartymi platformami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest największa wada konsol że są zamkniete jak konserwa że nie można wgrywac modow(wystarczy zobaczyć co Pecetowca scena robi z PES)

Mam nadzieję że nowa generacja(ktora jest już za rogiem) zmieni coś w tej kwestii i konsole staną się bardziej otwartymi platformami.

Nikt Cie nie zmusza do grania na konsoli, zawsze mozesz pozostac przy pecetowych mozliwosciach modyfikacji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewidujecie jeszcze zniżkę na euro 2012? Spóźniłem się z kupnem o kilka godzin :D Rano nie chciało mi się wpisywać danych karty kredytowej, a o godzinie 18 zobaczyłem już cenę 69 zł ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy po Euro zdrożeje ten dodatek tak jak teraz, na 69 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

69 to standardowa cena. Była tygodniowa obniżka. Pewnie kolejne też będą, albo na stałe obniżą cenę po mistrzostwach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie co mam zrobić ;/ Kupiłem kartę doładowania PSN za 100zł wraz z dodatkiem Euro 2012. i tu pytanie gdzie ja mogę to teraz pobrać jeśli doładowałem już konto?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest zwykła karta psn :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gra w to ktoś jeszcze onlin? Próbowałem zdoby trofeum i nie łączy mnie. Niewiem czy już nikt niegra czy jakiś błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest ktoś kto ma jeszcze Euro? Bo potrzebuje to trofeum online i nie mogę go zdobyć,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest ktoś kto ma jeszcze Euro? Bo potrzebuje to trofeum online i nie mogę go zdobyć,

no to trafiles idealnie, jestem w podobnej sytuacji juz Ci wyslalem zapro do znajomych

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×