Skocz do zawartości
panucci82

Fifa Uefa Euro 2012

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy już ktoś o to pytał, ale zastanawiam się czy wyjdzie wersja Fifa12+Euro2012 w jednym opakowaniu? Nie posiadam obecnie Fify12, ale na komplet pewnie się skuszę (jeżeli oczywiście będzie w dystrybucji). I ciekaw jestem za jaką cenę ewentualny zestaw będzie dostępny...

Na muve.pl kątem oka zauważyłem taki komplecik ale tylko dla PC, więc kwestia czasu jak się okaże na ps3 coś takiego, a zapewne się ukaże skoro jest to dodatek do Fify (cholernie drogi dodatek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waham się czy kupić, bo jestem tak zajaranym Euro i tym że będzie u nas, ale dalej twierdze że EA dyma klientów niczym rasowy alfons.

Edytowane przez Astro222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens bulić tyle kasy za paczkę nowych stadionów i drużyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymanie klientów przynajmniej zeszło do akceptowalnego poziomu i nareszcie wygląda tak jak powinno być od początku. Przypominam Wam, że Euro 2008 czy 2010 FIFA World Cup były osobnymi grami i trzeba było bulić całe 200 zł, żeby sobie pograć. Jeżeli nadal uważacie, że 130 zł taniej za ten sam produkt to zdzierstwo, to macie takie prawo. A przecież jest to dodatek, czyli trzeba mieć FIFĘ 12 + DLC, czyli załóżmy 199 zł + 70 zł = 269 zł, a jeszcze dwa lata temu jak ktoś miał FIFĘ 10 i chciał pograć w World Cupa to wydał prawie 400 zł (199 zł + 199 zł = 398 zł). Każdy wydaje swoje pieniądze jak chce i na co chce, jeżeli nie chcecie kupować to nie, przecież nikt Was nie zmusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziuu raczej mi chodzi o to, że EA olało sprawe i nic nowego nie dodali do tego dodatku, tylko te stadiony i skórki Euro, za mało jak na taką cene.

Wykorzystali fakt, że Euro będzie medialnym wydarzeniem i ludzie polecą na to, WC był podrasowaną wersją poprzedniej fify, gameplay wygląda na ten sam tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nikt nie zmusza do kupowania to nie znaczy, że ma ktoś siedzieć cicho jak wielkie korporacje zdzierają z graczy pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na filmiku podczas przeglądania reprezentacji można zauważyć 4 gwiazdki reprezentacji Polski: ATT 79 o.O MID 73 DEF 74

Ciekawe jakie overall'e będa mieli nasi napastnicy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dymanie klientów przynajmniej zeszło do akceptowalnego poziomu i nareszcie wygląda tak jak powinno być od początku. Przypominam Wam, że Euro 2008 czy 2010 FIFA World Cup były osobnymi grami i trzeba było bulić całe 200 zł, żeby sobie pograć. Jeżeli nadal uważacie, że 130 zł taniej za ten sam produkt to zdzierstwo, to macie takie prawo. A przecież jest to dodatek, czyli trzeba mieć FIFĘ 12 + DLC, czyli załóżmy 199 zł + 70 zł = 269 zł, a jeszcze dwa lata temu jak ktoś miał FIFĘ 10 i chciał pograć w World Cupa to wydał prawie 400 zł (199 zł + 199 zł = 398 zł). Każdy wydaje swoje pieniądze jak chce i na co chce, jeżeli nie chcecie kupować to nie, przecież nikt Was nie zmusza.

czy Ty grałeś w te gry, czy gadasz dla samego gadania? World cup był różny od fify, Euro tak samo. Tylko ślepiec nie dostrzega różnic w gameplayu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polcy maja zalosnie niski ovr,a wg. mnie to nie zbyt sprawiedliwie bo piszczek powinien miec znaaacznie wiecej - tak samo lewy, kuba cos jak teraz kolo 80 i 4 stars skill moves

panowie z EA wyraznie maja nasz kraj i zawodnikow w dupie hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam ten dodatek podoba i jeżeli ktoś interesuje się piłką nożną i jednocześnie tego typu imprezami to jest to DLC obowiązkowe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polcy maja zalosnie niski ovr,a wg. mnie to nie zbyt sprawiedliwie bo piszczek powinien miec znaaacznie wiecej - tak samo lewy, kuba cos jak teraz kolo 80 i 4 stars skill moves

panowie z EA wyraznie maja nasz kraj i zawodnikow w dupie hehe

Lewandowski powinien mieć co najmniej 83, bo gorszy Barrios tyle ma. Błaszczykowski powinien mieć 80-82, a Piszczek... IMO tylko Alves jest lepszym PO od niego. Myślę, że 84 mógłby mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wyczytałem, że za 89 zł :)

Edytowane przez amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje na takie staty naszych piłkarzy : 84- Lewandowski, 82 - Kuba i Piszczek, 81 - Szczęsny. W Fifie po aktualizacji składów Lewemu wzrosły staty z 77 na 80, a piszczkowi i Kubie z 77 na 78 zawsze coś :), a ostatnia aktualizacja była na początku roku, dopiero teraz nasi rozwinęli skrzydła tak naprawdę w Bundeslidze. Liczę też, że będą oficjalne stroje, bo to byłby blamaż EA i PZPN :biggrin:. Menusy i ogólna oprawa Euro dają radę, przynajmniej na gameplayach na wcześniejszej stronie :)

Overall Polski w Fifa 12 : atak 75, pomoc 73, obrona 73

Overall Polski w EURO : atak: 79, pomoc 73, obrona: 74

Znaczny przyrost w ataku hehe

Edytowane przez KrYcHu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje na takie staty naszych piłkarzy : 84- Lewandowski, 82 - Kuba i Piszczek, 81 - Szczęsny. W Fifie po aktualizacji składów Lewemu wzrosły staty z 77 na 80, a piszczkowi i Kubie z 77 na 78 zawsze coś :), a ostatnia aktualizacja była na początku roku, dopiero teraz nasi rozwinęli skrzydła tak naprawdę w Bundeslidze. Liczę też, że będą oficjalne stroje, bo to byłby blamaż EA i PZPN :biggrin:. Menusy i ogólna oprawa Euro dają radę, przynajmniej na gameplayach na wcześniejszej stronie :)

Overall Polski w Fifa 12 : atak 75, pomoc 73, obrona 73

Overall Polski w EURO : atak: 79, pomoc 73, obrona: 74

Znaczny przyrost w ataku hehe

Poziom piłkarzy powinien się podnieść zdecydowanie - t.j. napisałeś :biggrin:

Moim zdaniem pomoc powinna być trochę lepszą, gdyż obrona u nas kuleje i każdy to wie ...

Overall Polski w EURO : atak: 79, pomoc 76, obrona: 74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje na takie staty naszych piłkarzy : 84- Lewandowski, 82 - Kuba i Piszczek, 81 - Szczęsny. W Fifie po aktualizacji składów Lewemu wzrosły staty z 77 na 80, a piszczkowi i Kubie z 77 na 78 zawsze coś :), a ostatnia aktualizacja była na początku roku, dopiero teraz nasi rozwinęli skrzydła tak naprawdę w Bundeslidze. Liczę też, że będą oficjalne stroje, bo to byłby blamaż EA i PZPN :biggrin:. Menusy i ogólna oprawa Euro dają radę, przynajmniej na gameplayach na wcześniejszej stronie :)

Overall Polski w Fifa 12 : atak 75, pomoc 73, obrona 73

Overall Polski w EURO : atak: 79, pomoc 73, obrona: 74

Znaczny przyrost w ataku hehe

No nie wiem. Piszczek jest zdecydowanie najlepszym piłkarzem z tej trójki. Ba, jest jednym z trzech najlepszych zawodników w Borussi!

Znajdzcie mi lepszego prawego obrońcę niż Piszczek, poza Danim Alvesem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom piłkarzy powinien się podnieść zdecydowanie - t.j. napisałeś :biggrin:

Moim zdaniem pomoc powinna być trochę lepszą, gdyż obrona u nas kuleje i każdy to wie ...

Overall Polski w EURO : atak: 79, pomoc 76, obrona: 74

Też moim zdaniem ten overall powinien nie tylko byc podniesiony z perspektywy ataku, ale i pomocy, jednak jak widać na gameplayach Overall Polski w EURO : atak: 79, pomoc 73, obrona: 74, chociaż to jeszcze może się zmienić, bo gameplaye pewnie są z jakiejś pre wersji, jak wiadomo składy są wciąż poprawiane, dalej nic nie wiadomo na temat strojów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kogo dali do ataku i z jakimi statami,Lewandowski ma pewnie 82/83, może jeszcze zaliczyli Błaszyczkowskiego z ~80 ale poza nimi to już nędza. Dziwnie wysoka ocena obrony. Odnośnie Piszczka- wg mnie Lahm jest jednak ciut lepszy ale poza nim i Alvesem trudno mi wskazać jeszcze kogoś. Szkoda tylko że w reprezentacji nie gra aż tak dobrze jak w Borussi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ze będzie sie dalo sciagnac DLC 'na dwoch' ?

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Maicon i Ramos

Ramos od jakiegoś czasu nie jest PO, wiec jego nie liczę. Maicon? Z tego co wiem, ostatnio bardzo słaba forma. Podkreślam- z tego co wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mamy patrzeć jedynie po obecnej formie? Jak Piszczek będzie miał akurat obniżoną formę to już nie będzie najlepszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba to co napisales jest oczywista oczywstoscia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×