Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

... eee... jeżeli chodzi o wynajmowanie serwrów o jest bez sensu...

Za każdym razem kiedy wchodze na wynajęty serwer (polaków) Nigdy nie ma równowagi!

Dzisiaj grałem na serwerze Lol'a i co? Jak oni zaczynali obrywac od swoich to uciekali do swoich (m. in. kosmala, który był u mnie) I co się z tym skończyło? 100% r*chanie respa przez wroga.

Po prostu - nie masz swojego sqadu? Nie wchodź na takie serwy...

PS. Też wyszedłem w pewnym momencie, bo już wytrzymać nie mogłem.

PS.2 - Chyba zaczne częściej na wasz serw wchodzić Tomo.

Edytowane przez Kisiel49
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz świadczy nie najlepiej o ekipie z którą grałeś a nie o serwerze :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj no.. :) Wku*wili mnie bo jakis typ mnie szotganem dedł, a jest only knife, to chciałem się odegrac, ot co.

A tak poza tym, to byłem z Tobą w drużynie ;p Ciebie nie dedłem ;p

Edytowane przez szyma45

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Chyba zaczne częściej na wasz serw wchodzić Tomo.

Nie będę tu sobie reklamy robił bo nie o to chodzi ale jak nam "germańscy oprawcy" robili z dupy jesień średniowiecza to jeden z nich, notabene mój kuzyn pochodzenia polskiego przelazł na naszą stronę żeby wyrównać szansę i urozmaicić zabawę. Po lekkim zbilansowaniu rozgrywki wrócił na swoją stronę. Finalnie i tak dostaliśmy wpierd*l ale co tam, fun był przez całą rundę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy idzie do swoich jak jest okazja. Tez bym przeszedl na druga strone jakbym widzial,ze jest miejsce i znajomi z klanu graja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet kosztem zeszmacenia ciekawej rundy?

Rozumiem zwiewanie do swoich na totalnym randomie, ale na prywatnym polskim serwerze to już nie kapuje zaburzania równowagi dla samego bycia wśród kumpli ...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj no.. :) Wku*wili mnie bo jakis typ mnie szotganem dedł, a jest only knife, to chciałem się odegrac, ot co.

A tak poza tym, to byłem z Tobą w drużynie ;p Ciebie nie dedłem ;p

Ale widzialem jak pajacowales z ump bo stalem na gorce. A potem inny idiota wzial jakas krowe (chyba m249) i pakowal non stop.

Tak czy inaczej ludzie potrafia sie ogarnac i kupe zabawy mam na takim serwie gdzie kazdy macha przed nosem nozykiem ;P

A jak admin jest to wgle kazdy kto kogos zabije = ban do nastepnej rundy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko, to tak na próbę, a zupełnie przypadkiem trafiłem na Ciebie i Mationa na tym serwie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem zwiewanie do swoich na totalnym randomie, ale na prywatnym polskim serwerze to już nie kapuje zaburzania równowagi dla samego bycia wśród kumpli ...

Właśnie o tym mówiłem w swoim "wyżaleniu" się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj no.. :) Wku*wili mnie bo jakis typ mnie szotganem dedł, a jest only knife, to chciałem się odegrac, ot co.

A tak poza tym, to byłem z Tobą w drużynie ;p Ciebie nie dedłem ;p

Mnie dedłeś -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dedłeś -,-

Oj tam, oj tam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu sobie reklamy robił bo nie o to chodzi ale jak nam "germańscy oprawcy" robili z dupy jesień średniowiecza to jeden z nich, notabene mój kuzyn pochodzenia polskiego przelazł na naszą stronę żeby wyrównać szansę i urozmaicić zabawę. Po lekkim zbilansowaniu rozgrywki wrócił na swoją stronę. Finalnie i tak dostaliśmy wpierd*l ale co tam, fun był przez całą rundę :biggrin:

u nas na serwerze jak jesteśmy(admini) staramy się równierz balansowac serwa (przeżucamy orzełki w pierwszej kolejnosci) do drugiego teamu

ale nie udaje się to w 100 % żeby było równo . ale dzisiaj wszedłem na serwa (nie było żadnego admina) totalny rozpierdziel pojednej stronie orzełki po drugiej ani jednego

musiałem porządek zrobic :laugh:

bodajże jak przerzucasz człowieka do drugiego teamu to pokazuje mu się wiadomośc zostałeś zabity przez admina :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie patch oslabil tak bronie ze liczy sie skill a nie staty broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n

Wg mnie patch oslabil tak bronie ze liczy sie skill a nie staty broni

niektóre osłabił niektóre wzmocił szotgany są takie mocne że bania mała (wszystkie) chodzi mi o strzałkową i śrutową amunicje

ja sam narazie biegam tylko z szotganem żeby nieśmiertelnk odblokowac

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet kosztem zeszmacenia ciekawej rundy?

Rozumiem zwiewanie do swoich na totalnym randomie, ale na prywatnym polskim serwerze to już nie kapuje zaburzania równowagi dla samego bycia wśród kumpli ...

Człowieku, nie grałeś a się udzielasz. Wyjebało od nas 3 na druga stronę, przez co było 7:10, do tego podjebali 2 heli z lotniskowca i to jest ciekawa runda - lav + amtrack vs 3 heli + 2 t90? Balans był wtedy zachwiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam warto dołączyć do takiego serwa na nożyki. Czasem widziałem was na serwerach, a szczególnie Ciebie xMAFIA_PLxDj, taki poziom rzuca się w oczy :)

A co do strzelb, macie racje są o wiele mocniejsze, i tak przeważnie grałem 870tką ale teraz Sajga zamiata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zagrałem dziś na metro na 1750 ticektów nie zagram na niczym innym normalnie rzeźnia i nawet prowadziłem przez dłuższy czas :biggrin: ale musiałem wyłączyć konsolę

edit: u mnie heat seekery też nie unieruchamiają za 1 serią nwm co jest grane...

Edytowane przez iceice33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: u mnie heat seekery też nie unieruchamiają za 1 serią nwm co jest grane...

Niestety jest jeszcze gorzej bo JEŚLI FAKTYCZNIE ZADADZĄ OBRAŻENIA to owszem - 2 HSy w celu = disable, tyle że teraz poprawnie działają raz na 3-4 przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nie grałeś a się udzielasz ...

Pytanie było ogólne, nie odnosiłem się w nim do Waszej konkretnej rundy, czysta hipoteza Człowieku!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety jest jeszcze gorzej bo JEŚLI FAKTYCZNIE ZADADZĄ OBRAŻENIA to owszem - 2 HSy w celu = disable, tyle że teraz poprawnie działają raz na 3-4 przypadki.

Właśnie odnośnie tego to zauważyłem jak namierzam i strzelam to rakiety lecą i trafiają w cel ale zero markerówi chyba obrażeń w jety mam tak cały czas niestety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu (i podobnie jak Tomo nie pije tu do nikogo konkretnego) to zauważyliście że jak ktoś to ładnie określił, "cyfrowa dżuma" zawsze wymiata najpierw orzełki? I potem PRO GEJMERZY pokazują sobie nawzajem wyniki po 40:1 ale już rzadko kiedy raczą wspomnieć że od połowy był total rape fest na świeżakach...

Ile razy mnie przez szybką grę ostatnio podłączyło do prywatnego serwera gdzie sytuacje wygląda tak: Kanały/150:400 dla Rosjan/w USA 1, góra 2 orzełki reszta nie przekracza 15 lvlu/w RU jak, ku***wa w ptaszarni - orły z góry na dół/ co się dzieje na mapie chyba nie muszę pisać.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do czego to doszlo ze javelinem mozna sciagnac vipera na 1 strzala ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widok jak na bazarze wybiega ci chmara ludu z dzidami, usmialem sie jak bieglem przed typem, wyskoczylo z 7 osob na alejke a on dzida do tylu :biggrin:

Polecam bo mozna sie niezle przy tym usmiac i pograc for fun

Bardzo możliwe że to byłem ja. :crazy: No kurde, biegniesz z C do B i nagle sunie na ciebie 12 chłopa z kosami. Tył zwrot i wrotki! :banana:

A co do Metra 1750 ticketów... godzinę temu skończyłem jedną rundę, która trwała ponad półtorej godziny! Przy 500 ticketach zaczęło mi się kręcić w głowie. :P

Zrobiłem też ponad godzinny Bazar na serwie PSX Extreme, nawet zgarnąłem dogtaga Fenixa. :D

Edytowane przez Rokkyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych 4 dniach musze stwierdzic, ze patch jak dla mnie na ogromny plus!!! Gra mi sie rewelacyjnie, jak nigdy.

Faktem jest, ze wiele broni stalo sie malo grywalne, ale mam swoje setupy, ktore sprawdzaja sie wysmienicie.

Jesli ktos bylby zainteresowany to:

Assault:

AEK971

M26 MASS ze srutem (na zmiane z M320)

Defibrylator

Amunicja druzynowa

Taki setup robi poprostu rzeznie na mapie. Na dalszy dystans i kilku wrogow jest AEK, ktore pozostalo genialna bronia, a w budynkach i ciasnych korytarzach swietnie prawdza sie MASS, ktory jest chyba najmocniejszym shotgunem w grze. Na wieksze mapki biore granatnik M320, szczegolnie na sekwane, na ktorej trzeba troche czyscic budynki z zewnatrz.

Engineer:

AKS 74u (na zmiane z A91)

Javelin (lub stinger na smigla)

spawarka

Ladunki druzynowe

Zarowno AKS jak i A91 kosza niesamowicie, praktycznie bez zmian po patchu. Javelin jak wiadomo robi masakre jesli chodzi o pojazdy, a ze osobiscie nie przepadam za pojazdami, to tymbardziej ciesze sie ze tak go wzmocnili. Ladunki druzynowe daja mi poprostu wiecej rakiet.

Support:

M1014 z amunicja strzalkowa (masakra!!!!!)

Claymore na zmiane z C4

Ammo

Przygwazdzanie druzynowe na zmiane z kamizelka

Po patchu shotguny staly sie grywalne bez odlamkow, i taki np M1014 ze strzalkami robi poprostu masakre na bliski/blisko-sredni dystans. Za LMG nigdy nie przepadalem, wiec tymbardziej po patchu, od kiedy w trakcie serii mozna zamiast wroga ustrzelic nimi ptaka na niebie, przestalem calkowicie ich uzywac.

Recon:

M98B

czujka ruchu

radio respawnu

ammo druzynowe

Rzadko ostatnio gram sniperem, wiec nie mam co o tej klasie napisac.

Pierwsze dni byly ciezkie, ale od wczoraj moje statystyki drastycznie skoczyly do gory. Wybrane setupy sprawdzaja sie idealnie, i gra mi sie naprawde super. Takze z calego serca doradzam wszystkim ktorzy maja problemy z graniem po patchu przelkniecie sliny, poszukanie swojego setupu i napewno bedzie dobrze. Musi byc ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×