Skocz do zawartości
Kaisus

Najłatwiejsze Platyny :)

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, jest już temat z najtrudniejszymi trofeami więc może teraz coś dla odmiany ?

W tym temacie podajcie tytuły gier, w których wbicie platyny jest bardzo proste. Mam nadzieje że temat się przyjmie ;)

A więc ja zacznę :

Assassin's Creed 2 - Łatwizna, chociaż wymaga troszkę czasu.

Terminator Salvation - Chyba najłatwiejsza platyna na PS3

Hannah Montana - Gra makabra, ale chociaż trofea pocieszają :biggrin:

Trine - Łatwa, lecz strasznie nudna platyna

Price Of Persia - Podobnie jak w AC 2, łatwizna ale troszkę czasu potrzebuje

Cars Race o Rama - Prościzna...

Kung Fu Panda - Prościzna...

Shrek Forever After - Prościzna...

Megamind - Prosta jak Niemieckie autostrady

No i to chyba wszystkie które ja znam. Myślę jednak że jeszcze dużo jest takich gier w których wbicie platyny to nic trudnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś gra, co się w 5 minut platyne wbija. Bodajże Spyro.

Uncharted jak dla mnie mają proste platyny. Crushing nie jest jakimś wielce wyzwaniem (w przeciwieństwie do np. Veta w CoD WaW) a do skarbów zawsze są poradniki. Reszta trofeów to kwestia ukończenia kampanii, same wpadają...

Crysis też ma prostą platyne, Delta jest wymagająca jedynie na pierwszych lvlach, bo się zbytnio nie ogarnia tych zmian w kombinezonie (ciut inaczej na PieCu się grało). Można wbić w pierszym playthrough.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine 2 ma oczywiście super prostą, acz przyjemną platynę. Natomiast oprócz wymienionych platyn to wszystkie 5 części God of War należałoby dodać. Żadna nie zajęła mi więcej jak 48 godzin, z czego platyny z Collection vol. 2 to odpowiednio 13 godzin dla Chains of Olympus i 9 godzin dla Ghost of Sparta. Prostackie trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś gra, co się w 5 minut platyne wbija. Bodajże Spyro.

Jak to przeczytałem to przypomniały mi się czasy "Avatar : The Burning Earth" i 1000G w 2minuty :laugh:

Uncharted jak dla mnie mają proste platyny. Crushing nie jest jakimś wielce wyzwaniem

Potwierdzam, chociaż znam kilku znajomych, którzy twierdzą że Crashing w U1 jest nie do przejścia ;)

Od siebie dodam "Trine 2", które zanim nabyłem, to nie wiedziałem że będzie tak łatwe do z platynowania.

- Colin McRae: DiRT 2

- The Godfather II (wbicie platyny zajmuje 30h, ale nie sprawia dużego problemu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tekken hybrid: nie gram dla platyn co jest widoczne a tą wbiłem w przeciągu 3 godzin.... to samo z ttt2 demo i 100%, łącznie około 5 godzin + 1.5 film =w 7 godzin platyna, 100% arcade oraz film obejrzany (całkiem fajny zresztą) ...

Edytowane przez zdun1983
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś gra, co się w 5 minut platyne wbija. Bodajże Spyro.

Uncharted jak dla mnie mają proste platyny. Crushing nie jest jakimś wielce wyzwaniem (w przeciwieństwie do np. Veta w CoD WaW) a do skarbów zawsze są poradniki. Reszta trofeów to kwestia ukończenia kampanii, same wpadają...

Crysis też ma prostą platyne, Delta jest wymagająca jedynie na pierwszych lvlach, bo się zbytnio nie ogarnia tych zmian w kombinezonie (ciut inaczej na PieCu się grało). Można wbić w pierszym playthrough.

O jakiego Spyro ci chodzi ? O tego nowego czy starego ?

Bo w tego starszego jak kilkanaście miesięcy temu grałem to tam wcale trofeów nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie może tu oczywiście zabraknąć gry pod tytułem Terminator: Salvation :biggrin:

Dante's Inferno jest całkiem łatwe - platyna wpadła mi z zaskoczenia

Killzone 3 - banalnie prosta w porównaniu do KZ2

Burnout Paradise - też dość łatwa, jedyne utrudnienie, to wymagana kamerka do jednego trofka

Alone in the Dark - kwestia kilkunastu godzin (swoją drogą ciekawa gra)

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burnout Paradise - też dość łatwa, jedyne utrudnienie, to wymagana kamerka do jednego trofka

Można poprosić kogoś o pomoc w tym trofeum i po sprawie!

Burnout Paradise

Assassin's Creed 2, baaardzo przyjemnie się ją wbijało!

Mafia 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że można. Rzecz oczywista. Ale taki skory jesteś do dawania konta innej osobie? Nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS3 HD - mi zajęło 13h, a można znacznie szybciej pewnie, wszystko na very easy :) jedyny trudny/ upierdliwy moment to strzelanie do żabek podczas jazdy motorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że można. Rzecz oczywista. Ale taki skory jesteś do dawania konta innej osobie? Nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

Tak, nie widzę problemu w zrobieniu tego z kolegą, na jego konsoli i siedząc obok Niego! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie widzę problemu w zrobieniu tego z kolegą, na jego konsoli i siedząc obok Niego! ;)

Trzeba jeszcze takich kolegów mieć hehe ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba jeszcze takich kolegów mieć hehe ;]

No otóż to! Aż nie wierzę, że niektórym trzeba to było powiedzieć -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine, tak proste ze az mi glupio ze ja mam :P

Skyrim baaaaaaaaaaardzo czasochłonna ale na pewno nie trudna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trine znowu nie było takie banalne. Zbieranie tych fiołek z zieloną cieczą było męczące i czasochłonne, a o ostatniej misji nie wspominam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Trine ostatni chapter wymagał kilku prób reszta wchodziła sama :-) Trine 2 to dopiero łatwa sprawa, chyba nawet Terminarz się chowa przy niej :-)

------------------------

Tapnięte z mojego Galaxy S II

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że można. Rzecz oczywista. Ale taki skory jesteś do dawania konta innej osobie? Nigdy nie wiesz na kogo trafisz.

Jak Burnout był jeszcze na topie a PsEye kosztował równowartość 5 innych kamerek internetowych (często lepszych) to miałem nieprzyjemność wbijać ten pucharek jakimś 20-30 osobom z forum ... masakra :(

... Trine 2 to dopiero łatwa sprawa, chyba nawet Terminarz się chowa przy niej ...

Trinerator :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mało platyn ale śmiało mogę stwierdzić że jedna z najłatwiejszych platyn którą posiadam to HEAVY RAIN.Nie ma zbytnio nad czym wysilić się w tej grze.Jedyne schody jakie miałem to brązowe trofeum (kamikaze)które nie jest mega trudne,większość pucharów sama wpadnie jeżeli chcemy zobaczyć wszystkie zakończenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bardzo łatwe platyny to Demon's Souls i Dark Souls. Trochę czasu zajmują ale nie ma z niczym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(mam nadzije, że ktoś to czyta) Ludzie! gdy czytam wasze wypowiedzi płącze, chodzi mi o burnout paradise po 1. trofeum z kamerką nie jest wymagane do platyny po 2. jak ma sie kolege z konsolą i kamerka można pożyczyć od niego kamerke po 3. trofeum te wpadnie nawet jeśli nie macie kamerki wystarczy że wykonasz takedown na kimś kto ma włączoną kamerke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy trofeum z kamerką nie jest wymagane do platyny ? :o

Najłatwiejsza platyna? Trine 2...

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artur Szymański

Zamiast płakać zorientuj się w temacie.

1. Trofeum z kamerą jest wymagane do platyny. Było to jedyne trofeum, którego mi brakowało do platyny.

2. Czy ktoś mówi, że tak nie można? Problemem jest to, że trzeba w ogóle znać kogoś, kto kamerę ma. Jak nikt ze znajomych nie ma, to klapa.

3. Trofeum mówi jasno: Send a Mugshot or Smugshot - WYŚLIJ Mugshot lub Smugshot. Otrzymanie mugshot/smugshot od kogoś nic Ci nie da.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem zdania, że pierwszym postem na forum trzeba zabłysnąć co by ludzie dobrze nick zapamiętali ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×