Skocz do zawartości
Kaisus

Najłatwiejsze Platyny :)

Rekomendowane odpowiedzi

gram na PS 3 od 3 lat

tylko i wyłącznie dla przyjemności co nawet widać po moich trofach ( jedna platyna wbita jakieś 3 dni temu )

a w czym?

Battlefield Bad Company 2

platynka do łatwych chyba nie należy ale z odpowiednią ekipą z PS3site... dwie ustawki i trofeum wpadło :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze platyny mają gry robione na podstawie bajek.Swoją drogą nie rozumiem ludzi którzy wbijają platyny w takich grach.Co to za satysfakcja?.Z moich platyn najłatwiejsze były chyba spare parts oraz trine ,ale nie kupowałem ich dla trofeów tylko dla świetnego co-opa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NCIS Game - najłatwiejsza z możliwych - klikasz "co chcesz" i Platyna sama wpada. :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Terminator Salvation jest bardzo prosta platynka :) sam się OCZYWIŚCIE nie skusiłem bo po prostu jakoś mnie to nie kręci :)

by zdobyć tam platynę wystarczy przejść całą grę o ile sie nie mylę na każdym poziomie trudności a sama gra jest jak dla mnie dość prosta i nie sądzę,żeby nawet na wyższych poziomach ktokolwiek miał większe problemy z jej przejściem...

Edytowane przez Mariush86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość kolekcji HD ma łatwiutkie platyny:

Jak and Daxter

Ratchet and Clank

Sly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do nieszczęsnego Burnouta. W moim przypadku sprawa trofki z kamerką została rozwiązana bardzo prosto. Miałem kamerkę od PS2. Wystarczyło do załatwienia sprawy:D

Z łatwych platyn... tylko się nie śmiać.

Wonderbook

Trine 2 - gra której nie trzeba nawet przejść do platyny

Sly 1 - Kilka miejsc może denerwować, ale źle nie jest

NFS - Hot Pursuit - generalnie banalna platynka. Online można załatwić na darmowej wejściówce

heavy Rain - Przejść bez poradnika a później dorzeźbić trofki z poradnikami - idąc powoli zrobiłem w 5 dni

LBP - Dla mnie platynka wydaje się prosta, choć pewnie taka nie jest. Trochę trwało, ale 100% mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze dla mnie? Te 26 które mam, każda zdobyta w grach które mi się podobały i wciągnęły mnie po uszy. Przy takim podejściu nawet przegięte pucharki za farmienie czy hiper zdolności manualne nie były karą a wręcz przyjemnością.

LBP (...) Trochę trwało, ale 100% mam

No zeszło Ci prawię rok czasu - klik :) LBP nie jest trudny, jedyny hardcore'owy trofek to ten za przejście wszystkich leveli bez utraty życia. Reszta to już po prostu bułka z masłem ...

w Terminator Salvation jest bardzo prosta platynka (...) wystarczy przejść całą grę o ile sie nie mylę na każdym poziomie trudności (...)

Mylisz się Milordzie, wystarczy jedno przejście na hard. Każdy chapter to złoty pucharek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodadzą trophy do SimCity, oststnie 50h spędziłem właśnie tam ;)

Wysłane z Nokia 3310 za pomocą Tapatalk ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze dla mnie? Te 26 które mam, każda zdobyta w grach które mi się podobały i wciągnęły mnie po uszy.

Widze że mamy takie samo podejście do platyn :)

Tak w ogóle są trofiki w simcity xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osiągnięcia, tak wiem. Platyny na tym jednak nie utrzepiesz :P Ale to nie temat o SimCity więc nie róbmy już offtopu ;)

Wysłane z Nokia 3310 za pomocą Tapatalk ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na steamie powinny być platyny. Bo w tedy bym miał AvP 2010 w 20h i TF2 w 30h. A do tego jeszcze jakaś gra, która ma ponad 700 trofków ^^ . Po tych wyczynach nie mam ochoty na platyny w ps3. Może się skusze na Saints row the third, który ma dojść do mnie pocztą oraz borderlands 2.

Edytowane przez wwseba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie na steamie jest jak na x'ie...nie ma platyn ale sa calaki ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead - przechodzimy z przyjemnością i mamy.

Sleeping Dogs - jak dla mnie łatwa, jedynie zajmuje czas.

Heavy Rain - jedynie czasu potrzeba.

Risen 2 - też łatwa i wymagająca czasu, mi się nie chciało bo trochę się irytowałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwy platynowy pucharek posiada też FC3, praktycznie jedno przejście +coop i ma sie platyne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Walking Dead - wystarczy przejść grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hannah Montana : The Movie

Start the Party : Save The World

Dreamworks Super Star Kartz (lekko dłuższa niż poprzednie)

Wonderbook : Books of Spells

Te są najłatwiejsze z tych moich :D

Proste tez Ratchet & Clank All 4 One, ale niektóre trofiki są cięższe (co nie oznacza że trudne)

Tak samo z Sports Champions 2 (Split Spare... :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo atakować, ale wyjaśnijcie mi proszę po co platynujecie np. Hannah Montana?

Ja rozumiem, że można sięgnąć po jakąś grę, która jest w miarę ok i ją splatynować, ale po co babrać się w HM? Chyba, że ktoś jest wielkim fanem disneyowskiego serialu, ale w to (mam nadzieję, że słusznie) wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy gra w to co lubi, ewentualnie dzieci w cos graja i samemu sie 100 % robi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę kupiłem dla 7 letniej kuzynki. A to, że sobie nie radziła to splatynowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×