Skocz do zawartości
pack

World Rally Championship 3

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jednak nadal mają prawa do WRC :( a już po cichu myślałem że inny deweloper wykupi prawa i będzie coś na styl Richard Burns Rally lub WRC od Evolution Studios

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie miałbym nic przeciwko Black Bean gdyby wyciągnęli wnioski z poprzednich gier i podrasowali 3. Chodzi głównie o grafikę, i ten "kartonowo-pudełkowaty" model prowadzenia się aut, w szczególności FWD. Osobiście własnie teraz zagrywam się w WRC2010 i powiem wam że bawię się nieźle, tak można się bawić pod warunkiem, że lubi się rajdy wybaczając tych kilka minusów grze.

No ale na koniec napiszę że multi jest tak tragiczne, fajnie się gra z ludźmi z wyższym lvl bo ci z mniejszym po kilku wygranych w mistrzostwach wyrzucają nas pod ich koniec aby zgarnąć pkt. doś. za mistrzostwa, no i czasem samo nas rozłączy lub nie wczyta jakiegoś przeciwnika na początku lub po zakończeniu przejazdu i tak sobie wtedy wisimy na planszy do póki sami jej nie opuścimy a wtedy -800 pkt. a to boli. Dodatkowo statystyki naliczają się jak chcą w statystykach online mam przejechane prawie o połowę więcej tras i kilometrów niż te oficjalnie pokazywane, a doświadczenie gdzie??

Kolejny minus to trasy, co z tego że jest ich masa, skoro w każdym kraju jadąc rajd z 6 odcinkami specjalnymi tak naprawdę jedziemy ciągle tą samą trasę raz normalnie, raz w odwrotnym kierunku, lub na jakimś skrzyżowaniu zamiast w lewo to w prawo kawałek a potem znowu dobrze znanymi nam odcinkami.

Reasumując, nie grałem w WRC2011 ale jeżeli poprawią błędy choć nieznacznie z 2010 roku a w szczególności grafikę to pewnie zakupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie miałbym nic przeciwko Black Bean gdyby wyciągnęli wnioski z poprzednich gier i podrasowali 3. Chodzi głównie o grafikę, i ten "kartonowo-pudełkowaty" model prowadzenia się aut, w szczególności FWD. Osobiście własnie teraz zagrywam się w WRC2010 i powiem wam że bawię się nieźle, tak można się bawić pod warunkiem, że lubi się rajdy wybaczając tych kilka minusów grze.

No ale na koniec napiszę że multi jest tak tragiczne, fajnie się gra z ludźmi z wyższym lvl bo ci z mniejszym po kilku wygranych w mistrzostwach wyrzucają nas pod ich koniec aby zgarnąć pkt. doś. za mistrzostwa, no i czasem samo nas rozłączy lub nie wczyta jakiegoś przeciwnika na początku lub po zakończeniu przejazdu i tak sobie wtedy wisimy na planszy do póki sami jej nie opuścimy a wtedy -800 pkt. a to boli. Dodatkowo statystyki naliczają się jak chcą w statystykach online mam przejechane prawie o połowę więcej tras i kilometrów niż te oficjalnie pokazywane, a doświadczenie gdzie??

Kolejny minus to trasy, co z tego że jest ich masa, skoro w każdym kraju jadąc rajd z 6 odcinkami specjalnymi tak naprawdę jedziemy ciągle tą samą trasę raz normalnie, raz w odwrotnym kierunku, lub na jakimś skrzyżowaniu zamiast w lewo to w prawo kawałek a potem znowu dobrze znanymi nam odcinkami.

Reasumując, nie grałem w WRC2011 ale jeżeli poprawią błędy choć nieznacznie z 2010 roku a w szczególności grafikę to pewnie zakupię.

to możesz kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu graficznie poziom PlayStation 2...

Czekam na Dirta 4, jedyna seria, która w jakimś stopniu daje dostęp do rajdów.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, jak ktoś w takich tyułach liczy na grafikę to polecam się zainteresować innymi seriami wyścigowymi, wiadomo poprzednie dwie części nie stały na wysokim poziomie oprawy graficznej. Ale to nie o nią tutaj w głownej mierze chodzi. Mają licencję, masę tras. Jeżeli model jazdy będzie ok i kariera ciekawie pomyślana to wezmę bez wahania.

A co do Dirt4 to pewnie na ok 60 eventów jakie się znajdą lub mniej to może z 1/3 to będą typowe rajdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie trochę poprawili, dodali nowe samochody oraz trasy, po filmiku widać, że model jazdy bez zmian, ot arcade w świecie WRC ale pewnie każdy fan zagra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo i jest Monte Carlo!!

licze na w miare realistyczne odwzorowanie Col de Turini bo to co z tym oesem zrobili w DiRT 3 to jest żenada

no i widać że zrobili nowe oesy

wiem wiem gra jest słaba ale znając życie polece pare dni po premierze do sklepu i kupie

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ERWINES :)

"wiem wiem gra jest słaba ale znając życie polece pare dni po premierze do sklepu i kupie" hehe dobre :P możliwe że i ja się skuszę i zrobię tak samo :)

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo panowie się przykładają

zobaczymy, zobaczymy

grafika jest jaka jest i wystarczy taka

lepsza mi nie potrzebna

model jazdy żeby był dobry

chociaż na ten z WRC2 nie narzekam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/wrc-3-jest-naprawde-ladne/119285#more-119285

http://www.ps3site.pl/a-okladka-wrc3-bedzie-prezentowala-sie-nastepujaco/119486#more-119486

no screeny bardzo ładne

a okładka się może zmienić jeszcze

tak było w przypadku wrc2, były dwie okładki, ta z mini była na rynku uk a reszta miała okładkę z wszystkimi samochodami wrc

no i na vite będzie :)

fajnie fajnie

nie moge się doczekać

zapowiada się naprawde dobrze

do trzech razy sztuka

powodzenia Milestone !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach





Dwa filmiki z WRC 3. Nie wiązałem z tą grą wielkich nadziei, ale z tego co w tych filmikach zawarto ciekawie się zapowiada. WRC 3 wraca na listę do zakupu :D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym filmiku czas 2:40 na drugim miejscu jest Michał Sołowow. Dodali też chyba flashback'i wnioskuje po pomarańczowej ikonie pod ilością odcinków na trasie. A na marginesie już odkładam złotówki na produkcję :biggrin:

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali też chyba flashback'i wnioskuje po pomarańczowej ikonie pod ilością odcinków na trasie.

flashback był już w WRC 2 :)

Sołowow na drugim

bardzo możliwe

pewnie też mistrosztwa Europy będą w takim razie

super!

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny materiał od TEAM VVV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flashback był już w WRC 2 :)

Sołowow na drugim

bardzo możliwe

pewnie też mistrosztwa Europy będą w takim razie

super!

Pamiętajcie Panowie, że Sołowow wystartował w tym roku w Rajdzie Szwecji. Był to oczywiście jednorazowy incydent ale za to Fiesta była prawie fabryczna z M-Sportu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale Mistrzostwa Europy by się przydały

no zobaczymy

w poprzednich częściach nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiecie czy jakieś demko na PSN będzie?

kiedy wkońcu premiera jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.p...888#more-121888

już po samym filmiku widać że model jazdy uległ znacznym zmianom z czego jestem zadowolony ( ten z WRC2 był niezły, wystarczy go dopracować )

no co do grafiki to faktycznie poprzednie filmiki wypadały lepiej

ps. woda wygląda tragicznie :(

ciekaw jestem czy będą nocne oesy albo tak jak w DiRT3 możliwość wyboru pory dnia i pogody no i czy będzie Polo WRC który ma się pojawić w przyszłym roku

chociaż wątpię bo na pokazanym rajdzie Portugalii jest słoneczko a w tym roku w Portugalii lało całkiem dobrze - niestety Loeb nie ukończył :(

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×