Skocz do zawartości
pack

World Rally Championship 3

Rekomendowane odpowiedzi

Polo WRC ma też wystartować w Sardynii, więc jakaś szansa jest, a Loeb i tak ma ponad 40 pkt. przewagi.

Edytowane przez tata_arek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze raz kiedy premiera?

12.10.12

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Raczej nic nowego nie powiedzieli ale można obejrzeć.

Edit: Coraz więcej filmików oglądam i coraz bardziej się napalam. Skoro przy porównaniu WRC do Richard Burns Rally mówią, że jest bardzo blisko, znakiem tego będzie trzeba gierkę zakupić. Cieszy to, że 3 lata pracy nie poszły na marne i będziemy mieli w końcu fajne rajdy na konsoli, a nie tylko gówniany dirt :P Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że to jest jakaś tam wersja alfa, czy nawet pre-alfa. Skoro stwierdzili w tym materiale, że opóźnienia nie czuć znaczy, że jest ono tylko wizualne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Też zaczynam czekać na gierkę. Tym chwaleniem fizyki i ffb naprawdę poprawili mi chumor. Możliwe, że doczekam się w końcu porządnych rajdów na konsolkę :D.

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRC 2 już było całkiem dobre

co do tego tytułu nie mam żadnych wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki co, model jazdy prezentuje się fatalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie panowie na wstrzymanie z określaniem czy model jazdy "prezentuje się fatalnie" czy nie. Bazowanie na filmikach jeszcze nigdy dobrze nie pokazało potencjału gry, po nich to można jedynie grafikę ocenić, chociaż i z tym bywa różnie bo nie wiemy z jakiej platformy mamy te filmy. Ja bazuje na tym, co mówią ludzie, którzy w jakiś tam sposób udowodnili mi wcześniej, że wiedzą na czym powinien polegać fajny model jazdy i skoro twierdzenie, że sterowanie samochodem jest bardzo fajne pojawia się nie raz znaczy, że coś jest na rzeczy.

O ile dwie poprzednie części mi nie podeszły o tyle w tym roku nie przekreślam szans na udaną grę, to samo jest z F1 2012, dwie poprzednie części nie były idealne, ale teraz zapowiada się ciekawie.

Z decyzja o zakupie to poczekam gdzieś tak do grudnia bo wcześniej nie zanosi się żebym miał fundusze, ale przynajmniej będę wiedział co ewentualnie kupuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekaj do woli :P Jak popytasz odpowiednich ludzi to się dowiesz, że ja potrafię narzekać na każdy temat. Nie lubię po prostu, oceniania modelu jazdy po filmikach. Wyznaje zasadę, że trzeba pojeździć w danej grze, żeby się przekonać jak to na prawdę z nią jest. Każdy inny aspekt gry możesz w tym momencie zjechać, zgnoić i bóg wie co jeszcze, ale z oceną modelu jazdy poczekałbym do wydania gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde stary dziad ze mnie ;) 32 na karku a cała ta otoczka sprawia że już bym chciał zagrać w nowe WRC 3

Na stronie www.wrc.com piszą już o Kubicy

http://www.wrc.com/n...ture/?fid=17365

w zeszły weekend był Rajd Niemiec,

tu te filmiki z gry ahhhh :banana:

pzdrowionka chłopaki

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde stary dziad ze mnie ;) 32 na karku

Stary 32 to piekny wiek dla kierowcy rajdowego :biggrin:

w zeszły weekend był Rajd Niemiec

Własnie ten rajd najbardziej mnie rozczarował w obu edycjach WRC, jak oglądnąłem relację z tegorocznego German Rally to wydawało mi się, że chłopaki z Millestone nigdy nie byli w winnicach nad Mozelą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy i gdzie zamówiliście przedpremierowo WRC3 w Polsce?

Jaki sklep wysyła najszybciej w dniu premiery lub nawet i przed?

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy i gdzie zamówiliście przedpremierowo WRC3 w Polsce?

Jaki sklep wysyła najszybciej w dniu premiery lub nawet i przed?

pzdr.

przedpremierowo z tą grą będzie ciężko

ja kupie pod koniec roku ( głupio licze że tak jak w przypadku pierwszego WRC tak i to dostanę pod choinkę :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, warto poczekać kilka tygodni na WRC 3 i dopłacić 100zł, czy brać WRC 2? Myślicie, że gra będzie się bardzo różnić, dużo rzeczy będzie poprawione na plus?

@Patryk-1980

W sklepie gram.pl jest możliwość złożenia preordera za 199zł plus wysyłka. Trochę gier już od nich brałem i w przypadku preordera zawsze dostawałem grę dzień przed premierą :)

Edytowane przez Jip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jip

Dziękuje za info. Ja mam WRC 2010. Ale jakbym miał taki dylemat jak Ty to jednak dołożyłbym i zakupił WRC 2012 :)

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałem trochę ;) Dołożyłbyś do WRC 3, tak? Wiadomo już, kiedy demo będzie wrzucone na PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dołożyłbym do WRC 3 2012 a premiera 12.10.2012

nowe filmiki

Edytowane przez Patryk-1980
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×