Skocz do zawartości
polun1

Black Ops 2 Zombies

Rekomendowane odpowiedzi

Debilny zapis na ktory nikt nie zwraca uwagi. Dopoki jego wypowiedzi trzymaja poziom to moze miec i 13 lat. Nikomu nie powinno to sprawiac problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem chętny do pogrania w zombie nie jestem jakimś super wymiataczem na tym trybie ale chętnie pogram :)

PSNID:Hubcio26x

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam pytanie czy ma ktoś wersję gry z dodatkową mapą Nuketown 2025 ? Bo ja mam następujący problem: pobieram ją instaluje i nic nigdzie jej nie ma. Czy ktoś miał podobnie ?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema dzis odpalilem zombi i troche sie zawiodlem grafa spoko ale tryby gry i surival klapa malo miejsca pogralem 1h i mi sie juz zndzilo mogli czymac sie

dawnego tematu gry czekam na jakos konkretna mapke bardziej rozbudowana a nie kawalerke z zobiakami TRAGEDIA jak dla mnie !!

czekam na wasze opinie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast się bardzo podoba tryb z autobusem jest kilka fajnych patentów :)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak wchodzę w Zombie i tryb solo to nie mogę rozpocząć gry, zamiast tego mam "tworzenie lobby" i tak w nieskończoność. A oczywiście jest 1 gracz (max 1). To coś u mnie jest nie tak? Rozpocznij grę jest nieaktywne.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dla odmiany podczas grania w zombie, dwukrotnie po zakończeniu (czyt. zombi zeżarły wszystkich graczy) konsola się wieszała... Gra nie potrafiła wrócić spowrotem do lobby. Nie wiem, czy host dwukrotnie tracił połączenie pod koniec gry i to temu? Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moze powiedziec jak zobaczyc do kturej rundy sie doszlo w surivalu ? bo nie moge znalesc

a podejrzewam ze niema a to bylo najwazniejsze w tym wszystkim a teraz zlicza wszystko do kupy i jest z

tego wielka KUPA mom zdaniem kiedys wszystko bylo jak na dloni ale jestem wku...... a wy jak to oceniacie ?

ta gra stracila teraz sens gry . teraz slabych graczy od dobrych sie nie rozruzni bo ilosc zabitych zombi nie robi

z gracza dobrego tylko ilosc zaliczonych RUND . DALI ciala po calosci !!!

Edytowane przez O_o___BuLi___o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie BO1 miał lepsze multi i zombie ten autobus jest spoko ale mamy tam tylko kilka lokacji i co i wracamy do początkowego punktu i tak w kółko :( zamiast tego survivala mogli zrobic jak w BO1 że odblokowujemy kolejne pomieszczenia -,- lekko się zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn DexiUuU chętnie pogram w zombie lub w jakiś inny tryb^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo chętnie pogram z kimś z forum.

psn: vimpex

zapraszać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest nieźle zbugowana jestem z zombie na dachu autobusu ja jestem na jednym końcu on na drugim i dostaje od niego hity i tak 20fal solo poszło się je.ać ehh.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo autobus ma laga :)

Ja dzisiaj pobiłem rekord i wbiłem 22 rundę ;-]

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do 21 bez glitchowania ;)

oczywiście a potem próbowaliśmy na glitchu i dotrwaliśmy do 17 rundy bo mój kumpel oczywiście musiał spaść ;D

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest nieźle zbugowana jestem z zombie na dachu autobusu ja jestem na jednym końcu on na drugim i dostaje od niego hity i tak 20fal solo poszło się je.ać ehh.....

Nigdy nie miałem takiego problemu. Może stać 5 zombi i bez żadnych kłopotów mogę obok nich przechodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ile maksymalnie w banku można przechowywać pkt, kasy ?

Czy ktoś porobił już wszystkie trofiki w trybie zombie , morze by ktoś napisał o co chodzi z tymi trofikami , co trzeba zrobić do poszczególnego trofeum w trybie zombie .

Ja co prawda mam grę od dnia premiery , ale z uwagi że się przeprowadzałem nie miałem internetu aż do wczoraj .

Z stąd poje pytania .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci z częścią trofeów mogę pomóc natomiast co do easter egga to nie potrafię go zrobić możemy pograć dzisiaj ok 22

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max pieniedzy 226 tysiecy

trofiki mam wszystkie,

co do easter egga sa 2 sposoby. z pradem i bez pradu o ile dobrze pamietam. ale ten z pradem jest latwiejszy i mozna zrobic w 2 osoby ;)

ja dzis wlasnie pobilem z kumplem rekord na farmie 40 rund i wczoraj na miescie 40 rund. tylko jak wbilismy 40 runde na obu mapach to samobojstwo robilismy. bo 4-5 godzin grania robi sie nudne i meczace zwlaszcza o 5 nad ranem :D

tranzit na dwoch mam na 2 osoby 37 rund, survival bus depot na 2 osoby 26 rund. i farma na solo 40 rund i padlem :/ jeszcze nuketown 24 rundy na solo ( ale nie gram w nia duzo bo nikt ze znajomych nie ma :( )

Odrazu mowie ze nie pomagam z easter egg. bo tyle razy co sie z tym meczylem i tyle co to czasu pochlania do na sama mysl sie odechciewa.

jezeli ktos potrzebuje pomocy z innymi trofikami moge pewnie pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jest ktoś chętny na trofea z całego trybu Zombi? Jeśli tak to proszę się odezwać tutaj na forum na PW w celu uzgodnienia co i jak. No i proponowałbym zacząć od tego głupiego trofeum tower of babble.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max pieniedzy 226 tysiecy

trofiki mam wszystkie,

co do easter egga sa 2 sposoby. z pradem i bez pradu o ile dobrze pamietam. ale ten z pradem jest latwiejszy i mozna zrobic w 2 osoby ;)

ja dzis wlasnie pobilem z kumplem rekord na farmie 40 rund i wczoraj na miescie 40 rund. tylko jak wbilismy 40 runde na obu mapach to samobojstwo robilismy. bo 4-5 godzin grania robi sie nudne i meczace zwlaszcza o 5 nad ranem :biggrin:

tranzit na dwoch mam na 2 osoby 37 rund, survival bus depot na 2 osoby 26 rund. i farma na solo 40 rund i padlem :/ jeszcze nuketown 24 rundy na solo ( ale nie gram w nia duzo bo nikt ze znajomych nie ma :( )

Odrazu mowie ze nie pomagam z easter egg. bo tyle razy co sie z tym meczylem i tyle co to czasu pochlania do na sama mysl sie odechciewa.

jezeli ktos potrzebuje pomocy z innymi trofikami moge pewnie pomoc ;)

niezłe wyniki, mozesz pokrotce powiedziec o co chodzi z tym easter eggiem i co konkretnego daje ?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

max pieniedzy 226 tysiecy

trofiki mam wszystkie,

co do easter egga sa 2 sposoby. z pradem i bez pradu o ile dobrze pamietam. ale ten z pradem jest latwiejszy i mozna zrobic w 2 osoby ;)

ja dzis wlasnie pobilem z kumplem rekord na farmie 40 rund i wczoraj na miescie 40 rund. tylko jak wbilismy 40 runde na obu mapach to samobojstwo robilismy. bo 4-5 godzin grania robi sie nudne i meczace zwlaszcza o 5 nad ranem :biggrin:

tranzit na dwoch mam na 2 osoby 37 rund, survival bus depot na 2 osoby 26 rund. i farma na solo 40 rund i padlem :/ jeszcze nuketown 24 rundy na solo ( ale nie gram w nia duzo bo nikt ze znajomych nie ma :( )

Odrazu mowie ze nie pomagam z easter egg. bo tyle razy co sie z tym meczylem i tyle co to czasu pochlania do na sama mysl sie odechciewa.

jezeli ktos potrzebuje pomocy z innymi trofikami moge pewnie pomoc ;)

Mam pytanie czy jest możliwość sprawdzenia w jakiś sposób konta , ile ma się kasy odłożonej .

Night_Wasp jeśli chcesz to możemy pograć we dwóch w zombie dla przyjemności . Trofiki mam wszystkie zdobyte , więc nie będę męczył ci głowy hehe .

Wersje BO2 mam Hardened więc możemy pograć w zombie na mapie nuketown , hs oczywiście jest .

Co do zombie kumam doskonale o co ka man .

Jak coś to wyślij zapro .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×