Skocz do zawartości
polun1

Black Ops 2 Zombies

Rekomendowane odpowiedzi

z tym easter eggem to sam za bardzo nie wiem o co chodzi, nie znam dobrze angielskiego mozliwe ze cos ten koles tam gada. wiem tyle ze ten koles potrzebuje wiecej mocy czy cos takiego, i trzbea zabijac zombie pod wierza wysokiego napiecia i wtedy to zombie daje ta moc (?) ale nie dostaje sie zadnych perkow nic tylko trofik.

potem tylko do konca gry na niebie beda latac takie swiatelka do tej wierzy gdzie sie robi cala historie.

jezeli chodzi o bank to jedyna mozliwosc sprawdzenia pieniedzy na koncie to wyciaganie pieniedzy do bolu, albo zapisywanie sobie na kartce ile sie wplaca ile wyplaca. ale za kazdym razem jak wyciagasz kase to ci 100 punktow potraca.

jezeli chodzi o wyniki to zaden problem wbic wiecej niz te 40 rund. tylko o czas tutaj chodzi :/ gram z kumplem ktory tez pracuje, i zawzywczaj jest tak ze roznie zaczynamy i jeden z nas zawsze jest takim zombie w pracy :biggrin:

narazie mamy zamiar zrobic 40 rund na kazdej mapie. na tranzit bylismy blisko ale gralismy chyba ze 7 godzin ( otworz wszystko kup perki, kupic bronie) patrzylismy w teatrze godzine nam zajelo zeby byc gotowym do gry. potem juz byla piata nad ranem i na 35 rundzie powiedzielismy sobie jedziemy wplacic kase do banku i skaczemy do lawy.

jedziemy autobuse i sie runda zaczela hehe, i doszlismy do 37 bo na kasie nam zalezalo bo wszystko wydalismy na losowania :/

co do nuketown to jeszcze troche zanim zaczne grac, najpierw musze pograc ten tranzit i ten survival bus depot.

wpadlem na pomysl zeby wrocic do youtuba ale z tematyka zombie :D zobaczymy co z tego bedzie..

Edytowane przez Night_Wasp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ktoś chętny na granie w zobie? najlepiej w wekkendziora , może być też popołudniami w tym tygodniu HS jest , liczy sie zabawa (-: zapraszać z dopiskiem zombi.

Edytowane przez Szczypior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka , czy jest ktoś chętny na grę w zombi na mapie miasto lub Tranzit . Najlepiej gdyby to było osoba która ma HS i do tej 20 rundy dochochodzi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Szukam osób, które pomogłyby mi wbić trofiki z TranZitu. Część już mam. Jak coś to zapraszać na PSN: KamiLLenTe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał juz ktos w Die Rise? słyszałem że jest tam PDW i AN-94.

Tak są te bronie . Są do kupienia ze ściany , moim zdaniem są najlepsze z dostępnych które można kupić ze ściany .

Po za tym jest to najlepsza mapa jaka dotąd wyszła w tej część , nie ma żadnej lawy ani tego zrytego autobusu .

Co do trofików to ja zdobyłem już wszystkie z tego dlc i mogę śmiało powiedzieć że najtrudniejsze są trofea z trybu DINER .

A wszystko przez to że nie można grać ze znajomymi i wbić je z randomami graniczy z cudem . Sam easter egg nie jest wymagający , wystarczy zgrana ekipa i można go zrobić do 10 rundy .

My go skończyliśmy w 14 :)

Życzę powodzenia i pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym jest to najlepsza mapa jaka dotąd wyszła w tej część , nie ma żadnej lawy ani tego zrytego autobusu .

Potwierdzam, jest to obecnie najlepsza mapa w BO2.

Niestety drażni mnie jedna rzecz, mianowicie serwer nie zapisuje rekordu uzyskanej fali.

Popytałem kilku znajomych, więc nie jest to kwestia połączenia oraz NATu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jest to obecnie najlepsza mapa w BO2.

Niestety drażni mnie jedna rzecz, mianowicie serwer nie zapisuje rekordu uzyskanej fali.

Popytałem kilku znajomych, więc nie jest to kwestia połączenia oraz NATu.

Ja wczoraj się dowiedziałem jak to jest z tym zapisywaniem rekordów .

Jeżeli grasz ze znajomymi na prywatnym to nie zapisuje . Trzeba grać ze znajomymi na publicznym tylko wtedy zapisuje .

Nie wiem dla czego takie rozwiązanie postanowili tu zrobić , dla mnie to chore . Wszystko powinno być zapisywane tak jak było w pozostałych częściach zombie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jezeli grasz publika zaczynacie we 4 przykladowo i w jednej z rund ktos wyjdzie z gry - to nie zaleznie jak daleko dojdziecie przykladowo w 3 to zostanie zapisana runda w ktorej czwarty gracz opuscil gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie zapisuje rekordów na prywacie bo ja zdecydowanie wole grac w 2 jakoś zawsze lepiej mi sie gra niż w 3 czy 4 osoby z randomami co w 90% to straszne nieogary ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywa czasami tak, ze jestem z kumplem w party i na publiku nie dobiera nam nikogo i wchodzimy we 2 do gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje piachu trzeba po prostu wyczekać odpowiedni moment .

Bo z randomami nie ma sensu grać . Szkoda nerwów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszystkie trofea da się wbić na jednej konsoli w co-opie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się że chodzi ci o te trofea z trybu zombie .

Tak kilka zrobisz , ale kilka wymaga 4 osobowej ekipy . A w nowy DLC w trybie DINER nawet nie zagrasz ze znajomymi .

Chyba że będziecie się szukać na serwerze i rozmawiać przez SKYPA . Jest wymagany żeby podczas szukania rozmawiać jaka jest sytuacja .

Mi tylko raz udało się znaleźć w ten sposób z jednym znajomym , a szukaliśmy się w 4 osoby .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak zacząć grę na publiku przykładowo w dwóch albo trzech, żeby zapisało ten przeklęty rekord ? Zawsze połączy 4 i nawet teraz w trójkę próbujemy i fail.

Tryb solo mi nie działa, ponieważ nie mogę rozpocząć gry. Nad obrazkiem pisze mi "tworzenie lobby..." i tak w nieskończoność ...

Zawsze muszą coś popsuć, z poprzednim BO też były takie cyrki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3x UP Żeby zrobić wszystkie trofea potrzebni są zaledwie dwaj gracze ;-)

Jest metoda na Wieżę Bablania we dwóch.

Wiem, bo sam robiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak masz racje piachu trzeba po prostu wyczekać odpowiedni moment .

Bo z randomami nie ma sensu grać . Szkoda nerwów .

dokladnie, randomy maja sklonnosci do wychodzenia w pozniejszych rundach jak padna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wychodzenia w czasie rundy i nie zapisywaniu statystyk na publiku to różnie bywa wczoraj grałem z kumplami przetrwanie na zajezdni i miałem zawieche konsoli (wyrzuciło mnie z lobby ) kumple po ukończeniu gry mieli normalnie zapisane ilość rund które przetrwali tylko jakby grali w 3.

Natomiast co do logowania się do meczu publicznego lub solo ( rankingowego ) czasami rzeczywiście jest tak że nie można się w ogóle połączyć z lobby. Trzeba wejść w opcje i nacisnąć :select: select i jeżeli tam ilość kb/s jest niska trzeba się wylogować i z powrotem zalogować do psn taki zabieg zazwyczaj pomaga :biggrin:

a jeśli chodzi o mecz rankingowy w 2 osoby polecam użycie dwóch dodatkowych padów ( 1 dodatkowy na jednej ps3, 1 dodatkowy na drugiej ps3 ) po zalogowaniu się do lobby gry publicznej mamy 4 osoby gdy gra się rozpoczyna i jest odliczanie: 3, 2, 1 na padach którymi nie będziemy grać wciskamy :cicle: i potwierdzamy wylogowanie użytkownika gra uruchamia nam się na dwie osoby i wszystko pięknie działa :biggrin:

Edytowane przez Elviss81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3x UP Żeby zrobić wszystkie trofea potrzebni są zaledwie dwaj gracze ;-)

Jest metoda na Wieżę Bablania we dwóch.

Wiem, bo sam robiłem.

o jaka wieze ci chodzi? gdzie ona jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieża jest na mapie tanzit pomiędzy dwoma lokacjami jeśli się nie mylę to między knajpa ( diner ) a farma w polu kukurydzy tam wykonuje się część zadania poogladaj filmiki na youtube jest ich mnóstwo

Natomiast w nowej mapie die rise nie ma możliwości wykonania zadania (tzw easter egga ) w mniej niż 4 osoby

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na die rise potrzeba 4 osób . Bo trzeba stanąć w czterech windach na symbole równocześnie .

Więc nic tu nie pomoże dodatkowy pad i nie da się tego zrobić w dwie osoby , nie ma takiej możliwość .

A odnośnie zapisywania rekordów .

Wczoraj grałem na die rise na publicznym w 4 osoby , trzy osoby wyszły w 3 rundzie . Ja dotarłem do 27 i oczywiście rekordu nie zapisało .

Brak słów co porobili z tym zapisywaniem statystyk , dla czego nie mogę zagrać normalnie ze znajomymi na rundy na prywatnym i mieć w statystykach moich dokonań .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są chętni do wspólnego pogrania? W tryb zombie grałem tylko chwilkę, ale myślę, że w co-opie będzie dużo fajniej. Samego BO2 ogarniam w miarę dobrze, gram wieczorami, HS chwilowo jeszcze nie mam.

Jeśli są chętni to zapraszam na psn - jj_suharsky - z dopiskiem, że chodzi o zombie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×