Skocz do zawartości
freesssbee

Platoon: Lots Of Lamers

Rekomendowane odpowiedzi

Sekcja BC2 nadal jest ale jakoś nie ma chętnych do gry ani sparingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma z kim tych sparingow robic. Wszystkie klany poszly do BF3 i tam sie zaczyna walka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys cos gralismy,ale tam juz nikt z naszych nie zaglada raczej

jak to nikt, ja siedze na bc2 !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to nikt, ja siedze na bc2 !

W końcu tą 50 trzeba kiedyś wbić :D Teraz kilka większych sparingów w planach, więc się przyzwyczajaj do BF3, privy są to ruszamy z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej to już 100-tkę wbija, ale widzę, że coraz bliżej i w końcu zaczniesz z nami pogrywać, zresztą ciężko do Ciebie wbić, bo ostatnio rzadko Cię widzę online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olej to już 100-tkę wbija, ale widzę, że coraz bliżej i w końcu zaczniesz z nami pogrywać, zresztą ciężko do Ciebie wbić, bo ostatnio rzadko Cię widzę online

dobije do 100 :banana: i zaczne wiecej w bf3 grac :D aaa online to ostatni tydzien bylem praktycznie non-stop:D jutro bede to pogramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszedłem na wasz serwer myślałem, że będzie wyższy poziom. Trochę się rozczarowałem :( K/D miałem prawi 3.0. Myślałem, że naprawdę koksy jesteście. :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.bat...68/4/250394673/

tylko jeden meczyk zagrałeś z członkami klanu i w dodatku z niego wyszedłeś, i k/d prawie 3.0 czyli 17 - 6 :laugh: byle noobek moze taki wynik osiągnać

ogólnie to słaby jesteś, myślałem ze na prawde koks z ciebie

Edytowane przez Mersi
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://battlelog.bat...68/4/250394673/

tylko jeden meczyk zagrałeś z członkami klanu i w dodatku z niego wyszedłeś, i k/d prawie 3.0 czyli 17 - 6 :laugh: byle noobek moze taki wynik osiągnać

ogólnie to słaby jesteś, myślałem ze na prawde koks z ciebie

wyszedł pewnie jak zrobił ratio 3.0 i myśli że koks :D jakby pogral jeszcze to by nieźle to ratio spadło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś cie mieli takie lagi jak ja to też byś cie wyszli. Nawet nie mogłem chodzić. Szczerze potem stałem w miejscu i czekałem aż się runda skończy. Z drugiej strony myślę sobie, że jeżeli nawet nie mogę pójść do przodu to nie ma sensu grać. A czasami mam k/d 9 czy 10 i wychodzę, żeby ze swoim klanem pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś cie mieli takie lagi jak ja to też byś cie wyszli. Nawet nie mogłem chodzić. Szczerze potem stałem w miejscu i czekałem aż się runda skończy. Z drugiej strony myślę sobie, że jeżeli nawet nie mogę pójść do przodu to nie ma sensu grać. A czasami mam k/d 9 czy 10 i wychodzę, żeby ze swoim klanem pograć

A ja czasem mam ratio 50 i zostaje dalej, żeby psuć je takim jak Ty. Jak jesteś taki pro to zagraj sparang swoim klanem z loL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie wtedy nie było xD. Jak jesteś taki koks to możemy zagrać 1vs1

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha

A ja czasem mam ratio 50 i zostaje dalej, żeby psuć je takim jak Ty. Jak jesteś taki pro to zagraj sparang swoim klanem z loL

Haha dobre ty byś mi coś zagroził dobre. Zagrał bym z klanem loL, ale u mnie w teamie nie ma a taki dobrych graczy jak ja. Jest tylko kilka a musi byc 12 osob. Ja zreszta preferuje

tryb RUSH. Sory za pisownie, ale klawiatura mi sie psuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty niby pro k/D 3.78 przy W/L 2.85 to nie jest żaden wyczyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie nie pogrążaj się... Sory za stosunek do Ciebie, ale humor mi się psuje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha

Haha dobre ty byś mi coś zagroził dobre. Zagrał bym z klanem loL, ale u mnie w teamie nie ma a taki dobrych graczy jak ja. Jest tylko kilka a musi byc 12 osob. Ja zreszta preferuje

tryb RUSH. Sory za pisownie, ale klawiatura mi sie psuje

Nie no jebne, ty czytasz co piszesz :fool: Dawno się tak nie uśmiałem :rofl:

Wpadnij jeszcze kiedyś do nas na serwer, zapamiętamy sobie twój nick i gwarantuje ci, że nawet z takim ratiem nie wyjdziesz. Dobry gracz hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, ale ja nie mogę z nieść jak ktoś zaczyna mnie komentować nie grając ze mną. :pinch: To tak jak bym nie przeczytał jakiejś książki lub zobaczył bym okładkę i wyrażał opinię na jej temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty niby pro k/D 3.78 przy W/L 2.85 to nie jest żaden wyczyn

A ty to niby masz lapsze, pograj dłużej na CQ gdzie więcej zależy od drużyny nie jak w rusch to wtedy możesz kozaczyć.

Nie musze z tobą grać, wystarczy mi zobaczyć jakich brońi i dodatków używasz i wiem jaki styl gry masz.

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jebne, ty czytasz co piszesz :fool: Dawno się tak nie uśmiałem :rofl:

Wpadnij jeszcze kiedyś do nas na serwer, zapamiętamy sobie twój nick i gwarantuje ci, że nawet z takim ratiem nie wyjdziesz. Dobry gracz hehe

Jeżeli chodzi ci o moje błędy w pisowni to sorry bardzo, ale jak pisałem w wcześniej klawiatura mi się psuje. :beee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe no jak jest taki chętny sprawdzić nasze umiejętności to trzeba zagrać z nim na waszym serwerze. Proponuje metro i zobaczymy czy dalej będzie miał takie kdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×