Skocz do zawartości
arab

Sprzętowy Narzekalnik

Rekomendowane odpowiedzi

Mając na myśli "japońskie telefony" nie mam na myśli tego badziewia co sprzedaje się u nas pod szyldem "made in japan" tylko te telefony które są dostępne tylko u nich...kiedy u nas ledwo zaczęto wprowadzać smartfony tam już to było tak rozwinięte że się śmiali z nas...tak samo z tą siecią 3g...tam ona była już od bardzo dawna kiedy u nas ją wprowadzali...dlatego tam te wszystkie nasze wypasione telefony po 3k każdy są uznawane za śmiecie...a tak to z takich japończyków prawdziwych to chociażby telefony WillCom,Kyocera,Pantech lub nawet Fujistsu oryginalne jeżeli dobrze pamiętam...no ale jakby nie patrzeć tam wszystko jest hoho bardziej rozwinięte niż u nas....i dla nich nie potrzebne są aplikacje typu "sprawdź jaki masz humor" albo inne termometry odbytnicze na androida...zresztą ja już nie chcę gadać o telefonach...dla mnie telefon ma być do dzwonienia itp itd...a jeżeli pada po 4-7 dniach to znaczy że nie nadaje się...możecie mnie za to hejtować i mówić "jak się nie umie czegoś tam to tak jest" ale takie zostaje moje stanowisko w tej sprawie i dla mnie nastąpił eot...

Tak to jak ktoś chcę więcej poczytać o japońskiej technologii to tutaj zostawiam artykuł krótki...

http://technowinki.o...53,artykul.html

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TRaCeGuitar: to ja się interesuję technologią i wiesz co? Masz racje! Lepiej bym tego nie napisał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Patrico

Mój na SGSII na stockowym romie wytrzymuje dzień,max dwa :pinch:

Także twój wynik 4dni jest nadzwyczajny :rofl: Co zrobiłeś żeby uzyskać ten wynik?

Btw. Jak widzę twoją ilość platyn to aż mam ciary:D Jesteś moim platynowym guru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem taniego i zupełnie wystarczającego do moich potrzeb wave 533 z batera 1200 mAh i ładowałem go w sobotę a dopiero dziś 1 kreska zniknęła.Przez te dni troche gadałem przez telefon,pare muzyk przesłuchałem i kilkanaście minut przeglądałem internet z włączonym wifi - jak dla mnie bardzo dobry wynik,pewnie to i tak wynik poniżej innych smartfonów,ale i tak jestem mega szczęśliwy,bo poprzedni(nie smartfon) ładował się ok 40 minut i na czuwaniu łaził 2 dni.Wadą obecnego jest to ,że gdy jest włączony ładuje się ok 5-6 godzin,troche długo,dobrze,że przynajmniej nadrabia to czasem działania.

Co do samego tematu - ja moge ponarzekać ,że mój komputer szlak trafił gdy podczas włączania wyleciał kabel z zasilacza ,,znanej i lubianej marki Take Me",i nie wiem,czy wszystko nie doznało spięcia w cholere.Tak to jest z tymi chińskimi dobrymi zasilaczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem dostawcę internetu. Był livebox teraz jest netia. Miała być jakaś zajebista prędkość a jest tylko 2 Mbps bo "na tyle pozwala łącze" i co chwile zrywa połączenie. Na dodatek te 2 Mbps do podziału na 3 kompy i PS3 , krew mnie zalewa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem dostawcę internetu. Był livebox teraz jest netia. Miała być jakaś zajebista prędkość a jest tylko 2 Mbps bo "na tyle pozwala łącze" i co chwile zrywa połączenie. Na dodatek te 2 Mbps do podziału na 3 kompy i PS3 , krew mnie zalewa.

Z tym zrywaniem połączenia to czy masz 10 czy 2 i tak potrafi zrywać. Mnie notorycznie z The Run wywala. To raczej błędy w grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×