Skocz do zawartości
ONE

Dishonored

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj obejrzalem sobie na youtubie jakie sa mozliwosci zabijania.swietnie to pokazali i oby tak latwo bylo kombinowac podczas gry.spowolnienie czasu i teleportacja hmmm,juz zrobilem preorder.ciekawi mnie tez jak wyjdzie sciezka dzwiekowa.mam nadzieje,ze bedzie sie dostosowywac do gry i akcji.aha, odglosy towarzyszace przejmowania czyjegos ciala lub innych efektow sa swietne...przynajmniej na filmikach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem solidnie napalony na tę grę, ale zastanawia mnie jedna kwestia. Chodzą słuchy, że gra niestety na stoi na najwyższym poziomie. Ale to raczej stwierdzenie z którym konsolowcy powoli się oswajają bo przepaść między PC a konsolami jest już dosyć spora. Jak oceniacie tę grę porównując chociażby do Skyrim?

aż dziwne, premiera tak blisko a tutaj tylko 3 strony postów.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się pierwsza ocena 9,5 od CVG's (ale jak to z pierwszymi ocenami bywa zwykle jest dużo za dużo zawyżona patrz RE6)

Minus jest taki, że wiele ludzi potwierdza że grę można skończyć poniżej 4h.

Na razie tyle od wujka google czekam z niecierpliwością na więcej ocen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nowy tytuł / marka, więc większość czeka z zakupem na pierwsze recenzje albo jakiekolwiek opinie...

Co ma Skyrim do Dishonored ? Łączy je chyba tylko producent (wszystko inne dzieli) - pozatym Dishonored jeszcze nie miało premiery...

Ja preordera zrobiłem już dawno - grafika to sprawa drugorzędna, ale z filmików i gameplayów wyłania się dość klimatyczny tytuł - coś między Bioshockiem, Deus'em a Thiefem - czyli to co lubię...

Minus jest taki, że wiele ludzi potwierdza że grę można skończyć poniżej 4h.

4 godziny ? To chyba na speedrunie z włączoną opcją Rambo ;)

W którymś z newsów było info o znacznie dłuższym czasie przejścia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skyrim podałem przykładowo, głównie przez POV. Muszę się własnie zastanowić z pre-orderem. W końcu kilka ciekawych rzeczy można dostać. Ciężka rozkmina mnie czeka.

Trochę przeraża mnie fakt ukończenia gry w 4h.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś za krótki ten czas...

"Mi ciche przejście bez zabijania kogokolwiek zajęło 22 godziny. To czas potrzebny na przejście gry bez zaglądania w każdy kąt, i to osobie, która zna już wszystkie rozwiązania. Niedoświadczonym graczom powinno więc zająć to jeszcze więcej czasu."

Warto zaznaczyć, że twórcy już raz wspominali o długości Dishonored. Wtedy został podany czas około 13-14 godzin przy bezpośrednim sposobie gry (czytaj - zabijając przeciwników).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

However, a group of gamers have gotten their hands on the game much earlier than expected, and they finished it in under 4 hours. For a title that has no multiplayer component, and is at full price, this is a bit underwhelming and we’re anxious to see how it plays out.

http://www.gamesthir...-under-4-hours/

Jak widać zdania są podzielone, ale może grupa badawcza za mała.

Ja czekałem co zrobić w kwestii zakupu gry i czekam nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeśli to faktycznie prawda, to będzie delikatnie mówiąc porażka...

Ale z drugiej strony nie wspomnieli nic o sposobie przejścia - przekonam się wkrótce kto miał rację...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje czekać i mieć nadzieję, że jednak gra nie okaże się niewypałem. Sam też cały czas się miotam czy kupić pre-order czy czekać. Ogólnie po materiałach prezentowanych przez deweloperów to trochę się jaram i widzę ogrom możliwości. Z drugiej strony obawiam się, że gra będzie za prosta. Na filmikach widać z jaką łatwością da się korzystać z niektórych umiejętności, ale wiadomo że osoba grająca zna tę grę na wylot.

Mimo wszystko jednak chyba się skusze na pre-order bo zawsze grę można szybko sprzedać z nie aż tak dużą stratą. Chociaż ryzykować pieniądze dla tych kilku marnych dodatków?

Zresztą cholernie dziwi mnie tak małe zainteresowania tą grą na forum. Przecież to ma potencjał na jedną z lepszych gier tego roku.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówicie,że gra może byc zbyt krótka?podam przykład...RESIDENT EVIL 1,2 lub 3.czas przejścia ok 2.5 godz.ale ze względu na jakośc gry i dopracowanie jest grywalna do dziś dnia.ja sam przeszedłem tą grę chyba ze 100 razy.więc jeżeli dishonored ma różnorodnośc i możliwości przejścia gry na różne sposoby i gameplay i opowieśc będzie wciągająca to podejrzewam,że długowiecznośc gry będzie nie do obliczenia w godzinach.pewnie ktoś powie...ukończyłem grę w 4 godziny...ale przy następny przejściu już będziesz chciał wejśc w każdy zakamarek i wycisnąc wszystkie soki żeby zdoby platynę(taaak te trofea:)a to już może zając kilka dobrych tygodni.ja osobiście liczę,że gra zapoda taki klimat,żebym chciał do niej wrócic i czekac na sequela.żeby mogła wylądowac wpudełku na strychu z zakurzonymi hitami,bo zapowiada się niezle....jak dla mnie starego fana dobrych gier wideo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CVG 9.5/10. Serwis twierdzi, że jest to poważny kandydat do gry roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z DD...samą fabułę można szarpnąć w 8h ale to własnie wykonywanie wszystkiego na boku sprawiało żę przy tej grze siedziało sie po 40h...oby się postarali w Dishonored i żeby to wszystko "na boku" było warte uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jest z DD...samą fabułę można szarpnąć w 8h ale to własnie wykonywanie wszystkiego na boku sprawiało żę przy tej grze siedziało sie po 40h...oby się postarali w Dishonored i żeby to wszystko "na boku" było warte uwagi...

Zależy tez jaki styl gry wybierzesz, wiadomo, że na Rambo szybko pójdzie, ale jeżeli zagrasz na najwyższym poziomie trudności jako assassyn, to pewnie będzie spooooro zabawy. Ja już nie mogę się doczekać, w końcu nowe świetne IP, mam tylko problem czy na premierę kupić Dishonord czy może XCOM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od Ciebie już...ja łykam X-Coma i wiem że zarwanych nocek przy tej grze nie policzę na palcach które mam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot: 9/10

Gamespy 4.5/5

IGN 92/100

PC gamer 92/100

Jest dobrze, a nawet bardzo dobrze :)

Edytowane przez hudiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już pewne że hit :)

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/dishonored

http://www.metacritic.com/game/xbox-360/dishonored

88% przy dużej ilości recenzji.

Muszę się jeszcze wczytać w recenzje jak z tym czasem przejścia czy więcej jest głosłów o 4 czy powyżej 20h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zludna nadzieje,ze moj preorder pan postman doniesie mi dzien przed premiera w europie.musze zone postawic na warcie przy oknie,bo pan w czerwonym przebranku lubi zostawiac zaproszenie na poczte a to mam nie po drodze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo jak jest z recenzjami na dużych portalach - generalnie to każdy duży tytuł będzie miał ocenę zamykającą się w przedziale 8-9. Natomiast kilka, dosyć zresztą krytycznych, recenzji na blogach nastraja mnie bardzo pozytywnie. Wynika z nich jasno że gejmplej jest fenomenalnie dobry, strona audio-video potrafi oczarować, a klimat wylewa się z ekranu. Minusami są ponoć, czasem chimerycznie działające, mechaniki skradania(tzn chodzi tu głównie o zdolność AI do wykrycia nas) i totalnie niespełniający oczekiwań system chaosu który bezpośrednio wiąże się z tym jakie ugramy zakończenie. Co do długości rozgrywki to ja powiem tylko że pierwszego Quakea przechodziłem ostatnio tak z 5h, a da się to zrobić w 10minut i 58 sekund, więc mnie opowieści dziwnej treści o 4h zupełnie nie podniecają - osobiście obstawiam że gra zajmie mi przy pierwszym razie koło 12-15h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos lubi zdobywac trofea to jest ich dosc sporo i sa tak zaprogramowane,ze zajmnie to napewno sporo czasu i satysfakcji.aha no i same ikonki trofek sa ladne.czekam na jakiegos fajowego awatara na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napisze jak już przejdzie tę grę, ile faktycznie zajmuje jej przejście. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pre-order zamówiony, ale przyjdzie i foli nie rozedrę dopóki nie usłyszę, że warto :).

a tak na serio to nie wierzę że wytrzymam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×