Skocz do zawartości
ONE

Dishonored

Rekomendowane odpowiedzi

Nie po to zamawiałem pre-ordera, żeby mi się kurzył :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Launch trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram juz jakies 5 godzin, jestem po drugiej misji i poki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym tytulem. Swoboda dzialania wieksza niz w Deus Exie HR, graficznie jest bardzo przecietnie, jednak designersko to mistrzostwo moim zdaniem, klimat powala.

Jakby byly jakies pytania to chetnie odpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram juz jakies 5 godzin, jestem po drugiej misji i poki co jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym tytulem. Swoboda dzialania wieksza niz w Deus Exie HR, graficznie jest bardzo przecietnie, jednak designersko to mistrzostwo moim zdaniem, klimat powala.

Jakby byly jakies pytania to chetnie odpowiem.

Przynajmniej wiadomo, że gra jest dłuższa niż 4h ;)

Grę wydaje mój ulubiony wydawca, więc pytanie - jak jakość spolszczenia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat duży ?

Fabuła długa ?

Wszystko co nie jest główną fabułą fajne ?

Gra jest bardzo swieza, dawno czegos takiego nie bylo, jak mowilem, swoboda dzialania przytlacza kazda inna pozycje, moce ktore mamy do dyspozycji beda uzywane na okraglo, i nie tylko 1 ulubiona, kazda sie przyda jesli chcemy grac jakos "Ghost" ;).

Fabula wydaje sie dluga, poki co, jak mowilem, jestem po 5 godzinach (zaraz odpalam znowu) i dopiero 2 misje zrobilem a jest ich ponoc 9 (robie wszystkie poboczne i zwiedzam kazdy zakamarek). A skoro przy misjach pobocznych, to sa genialne wplatane w watek glowny wiec oplaca sie je robic, np mozna KOMPLETNIE inaczej rozwiazac cel misji jesli pomozemy odpowiednim osobm (nie chce tutaj spoilerowac wiec to musi wystarczyc jako appetizer).

Przynajmniej wiadomo, że gra jest dłuższa niż 4h ;)

Grę wydaje mój ulubiony wydawca, więc pytanie - jak jakość spolszczenia ?

Nie wiem, gram po angielsku na PC :), jezyk jest tak zajebiscie napisany ze grzechem jest grac w to po polsku, wypierze pewnie klimat konkretnie, niektora gra slow i te teksty w ksiazkach, poezja, idealnie wtapia sie to w ten dystopijny klimat.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pol godziny temu kurier dostarczyl paczke..ponizej zawartosc...interesy z muve to czysta przyjemnosc ;-)

ps. gra na pc gratis ofkorz

ps2. jesli ktos chetny na onimusha 3 w wersji na pc za free kontakt na prv

post-44031-0-72463800-1349860196_thumb.j

Edytowane przez pony o)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zona mi dzwonila,ze dostalem dzis gre.juz wolalbym skonczyc prace:-)dzis pogram,a jutro wpisze moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szybko bo nie moglem sie nie podzielić :D

Edytowane przez DJYano
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z PS Store nie będzie u nas dostępna

Dishonored (releasing Friday 12th)

Price: £49.99/€59.99/AU$89.95

PEGI: 18

Availability: Not available in Czech Republic, Hungary, Poland, Russia, Ukraine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ebay uk,albo amazon uk jest za niecale 38 funtow.nie wiem jeszcze czy zawiera polski jezyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ebay uk,albo amazon uk jest za niecale 38 funtow.nie wiem jeszcze czy zawiera polski jezyk.

Zapewne nie, bo Cenega robi unikatowo tylko dla wydawnictwa w Polsce ;)

Dla wszystkich, którzy już grają - dajcie znać coś na temat długości gry. Sam nie zamawiałem pre-ordera, bo nie widziałem sensu. Gra może być świetna, ale jeśli będzie krótka i ma wylądować na allegro po tygodniu, to trochę słabo (przynajmniej szybko kasa wróci). Dziewięć misji? Są chociaż długie? Ile czasu zajmuje przejście jednej? Jak wyglądają misje poboczne? (podobnie do Deus Exa?) Czekam do piątku na spokojnie i wtedy podskoczę i zgarnę :)

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie 2 misje i mam jakies 3 h za soba ale ja wszedzie laze szukam kombinuje na speed run to pewnie 2 h ale po co grac w ta gre i leciec na zlamania karku od misji do misji ?

generalnie

sa misje poboczne

jest zbieranina run i krzyzakow wiec mozna przeryc dana lokaliazcje

taki deus + bio + hl

naprawde jest bardzo fajnie i trzeba kombinowac swietna mozliwosc postaci i fabula ktora jest bardzo ciekawa i to co towarzyszy jej dookola tez robi klimat jakies zapiski paietniki wyrwane fragmetny ksiazek itd

no i mozliwosc kombinowania do potegi mozna przejsc ta gre kilka razy na rozne sposoby

dla mnie gra roku jak nic pobila nawet moje ukochane bl2

Edytowane przez DJYano
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra z PS Store nie będzie u nas dostępna

W takiej cenie to uprzejmie sugeruje im żeby wy#ebali się o sosnę - jeśli cena dystrybucji cyfrowej(omijamy pośredników, nie ma kosztów produkcyjno-magazynowo-logistycznych,) jest o 25% wyższa niż cena wydania na nośniku fizycznym z wliczoną wysyłką z np. UK to nie da się określić mianem innym niż y@#baniem gracza(prosto w kakao)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robie 2 misje i mam jakies 3 h za soba ale ja wszedzie laze szukam kombinuje na speed run to pewnie 2 h ale po co grac w ta gre i leciec na zlamania karku od misji do misji ?

generalnie

sa misje poboczne

jest zbieranina run i krzyzakow wiec mozna przeryc dana lokaliazcje

taki deus + bio + hl

naprawde jest bardzo fajnie i trzeba kombinowac swietna mozliwosc postaci i fabula ktora jest bardzo ciekawa i to co towarzyszy jej dookola tez robi klimat jakies zapiski paietniki wyrwane fragmetny ksiazek itd

no i mozliwosc kombinowania do potegi mozna przejsc ta gre kilka razy na rozne sposoby

dla mnie gra roku jak nic pobila nawet moje ukochane bl2

Jak wyżej...

Ogólnie gra jest niezwykle klimatyczna - fani Bioshocka i Deusa, powinni poczuć się prawie jak w domu.

Graficznie może nie powala, ale całościowo jest świetnie i gra się z największą przyjemnością.

Wraz ze SD, to dwie najlepsze gry, w jakie (póki co) grałem w tym roku...

PS. O dziwo, tym razem tłumaczenie jest bardzo porządnie zrobione - żadnych jakichkolwiek niedoróbek i zgrzytów nie uświadczyłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock i Deus Ex w jednym ? Kurde, muszę to kupić ! Nawet po filmikach widać, że grafa na konsole nie tegies więc wybiorę wersję PC.

Poza tym nie wiem co masz do tłumaczeń Cenegi. W grach, które miałem okazję grać wszystko było ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem ci ze na ps3 gra wyglada naprawde dobrze

nie ma szalu ale jest ladnie i klimatycznie

po prostu to do czego jestesmy przyzwyczajeni na ps3

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to jak ja uruchomilem gre na PC to sam sie spytalem "co to jest?"

Gra ogolnie jest genialna. Ilosc mozliwosci na wykonanie zadania jest przytlaczajaca, fajne moce, ciekawe misje. Szukanie run tez jest spoko. Zabawa na wiele godzin a pewnie jakies dlc sie pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock i Deus Ex w jednym ? Kurde, muszę to kupić ! Nawet po filmikach widać, że grafa na konsole nie tegies więc wybiorę wersję PC.

Poza tym nie wiem co masz do tłumaczeń Cenegi. W grach, które miałem okazję grać wszystko było ok.

Nie mówię, że grafika jest brzydka - ale w porównaniu do niektórych tytułów z PS3, jest trochę gorsza...

Ale nie ma co patrzeć na wygląd - cała reszta wynagradza pewne niedociągnięcia "widokowe" aż nadto, tak więc bierz wersję PS3 bez wahania...

Co do tłumaczeń - pisałem to głównie z myslą o RE 6, które jak dla mnie jest "delikatnie" spartolone (technicznie i stylistycznie) - na co niestety jestem przeczulony. Ale to nie temat o Residencie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie grałem w Residenta i nie mam zamiaru w najbliższej przyszłości :happy:

Eh, zamówiłem w końcu ten headset Sony, a wcześniej zaklepałem preorder Assassins Creed III więc zakup dopiero po wypłacie. Niech to szlag, kolejna gra na którą się napaliłem. Ale lepsze to niż gdyby nie było dobrych gier. W niedalekiej przyszłości - Must Have.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję stwierdzenie, że klimat jest tak samo dobry, jak nie lepszy niż ten w Bioshock'u, a rozmowy chociażby pomiędzy strażnikami :ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkim sie podoba,..mi takze.to jedna z gier,w ktore gra sie pod wieczor na spokojnie.grafika jak dla mnie stoi na wysokim poziomie ps3(gra swiatel i refleksow swietna,osadze nawet,ze przypomina mi bad company 2)no i dzwiek...5.1 lub sluchawki i czujesz ze tam jestes.MASTERPIECE.Co do gry to miod leje sie z ekranu jak z ula.a dlugosc?to sprawa indywidualna tak mysle,bo ja gralem caly wieczor i jestem na poczatku 2 misji.aha za 1 razem nie ma szans nikogo nie zabijac...ja tluke wszystkich bo az chce sie experymentowac.swietna gra,warto kupic.caly czas mam w glowie piosenke...what we will do with the drunken whaler:-)

Edytowane przez polun1
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×