Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie Grzybu masz racje.

ja na pierwszy rzut oka myslalem ze tez wszystko ok... ale nie.

jest niby BvB i cala bundesliga ale niekompletna.

wiec sprawa prosta, of niekompatybilny.

coz musimy czekac ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zobacz sobie, czy wszystkie stroje i nazwiska pilkarzy masz np w Buneslidze w Edit :P

i tu mnie zaskoczyles bo połowa składu jest a zamiast nazwiska mam wpisane Dortumnd :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy patch 1.3 , cos ciekawego wnosi oprócz szybkości , jak ktos napisał z kozaków , turokozaków robi :P

Edytowane przez tresor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy patch 1.3 , cos ciekawego wnosi oprócz szybkości , jak ktos napisał z kozaków , turokozaków robi :P

poprawili zwrotnosc pilkarzy i to az za bardzo. zamienili zwyklych pilkarzy w cyborgi :D nawet sie boje pomyslec jak teraz sie gra Realem albo Barca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie konami to banda kretynow. kur*a mac zrobili swietna gre, wydali ja a potem poprostu zje**li swoimi je**nymi poprawkami. Pierwsza wersja gry byla idealna. Tempo takie jak powinno byc. Trza bylo pomyslec nad konstruowaniem akcji a teraz tempo takie ze ku*wa wszystko na szybko idzie. nie podoba mi sie to. Na dodatek dzis przegralem ligowy mecz w premier league online bo ku**a szlo podanie trojkatem a moi zawodnicy automatycznie odsuwaja sie od pilki jakby ogien w ich strone lecial. Nigdy czegos takiego nie mialem a dzis po tym gownianym patchu istna padaka . tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawili zwrotnosc pilkarzy i to az za bardzo. zamienili zwyklych pilkarzy w cyborgi :biggrin: nawet sie boje pomyslec jak teraz sie gra Realem albo Barca...

i dobrze i zle ze poprawili przynajmniej zawodnicy typu ci słabi potrafią przyjąć piłkę na klatkę lub do nogi a nie jak wczesniej bierze na klatke a pilka mu odskakuje 5 metrów przed nim ... to sa akurat podstawy które piłkarz musi spelniac byc grac zajdz do klub i pokaz im ze ty przyjac pilki nie umiesz to pożegnasz sie z kariera a zdrugiej strony jak wylosowla mi goscia co ma Eto Ronaldo i Messiego to ja se moglem tylko popatrzec na ich zady nawet ustawienie defensywne na deep gowno daje.. moim zdaniem i tak jeszcze brakuje duzo inteligencji np w sytuacjach pod bramka zamiast wybic pilke to gosc kopie w swojego co konczy sie czasem samobojem dosrodkowania z lini koncowej zawsze koncza sie na tym ze bramkarz to wylapuje tak samo kiedys bylo fajne zagranie :l1:+ :x: 1 podaje i biegnie na pozycje a 2 mu dogrywa a teraz raz biegnie raz stoi raz mu sie srac chce albo co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem data pack 3.0 i OF z WENB 3.2 śmiga jak i śmigał przed aktualizacją, nic nie musiałem usuwać.

wgralem WENB 3.2 pod nowe uaktualnienie.niby wszystko ok...

ale składy w szwabskiej lipa.

Edytowane przez Kamikaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszecie, piszecie to i ja się wypowiem. Zagralem dziś cztery mecze w MLO. W porównaniu z wczoraj to jest kicha jak diabli. Czuję sie jakbym grał z powrotem w 2012 a dokladnie to takie połączenie 2012 z Fifą. TRAGEDIA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powie mi ktos jak sie dorbic kasy jedno wiem trzeba wygrywac no ale jak za mecz wpada 1mln a ja musze co chwile kontrakty od nawiac to stoje w miejscu malo do przodu ide ktos mi kiedy powiedzial zeby kontratky brac na 50 meczy wtedy widzisz ze zarabiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, najlepiej przedłużać na 50 meczy. Wtedy nie martwisz sie o koniec kontraktu i tylko grasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tak PES nie wkurzyl... a jak juz nie wytrzymam to usune wszelkie patche od konami z dysku i bede gral w normalna pierwsza wersje gry . minusem bedzie brak online ale wole to niz takie sztuczne gowno bo dla mnie to tak wyglada po tym patchu.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze tez mi sie uda przywyknac. w sumie wyboru nie mam bo do konkurencji nie przejde nigdy. ale to fakt. Japonce maja kisiel w glowie zamiast rozumu. Rozbawiles mnie ta historia z tym bugiem haha :D nigdy o tym nie slyszalem i niezle jaja musialy byc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej by się kitajce skupili nad poprawnymi składami zanim wypuszczą grę. W reprezentacji Polski mamy bramkarza Tchakotschuri (możliwe że źle napisałem bo nie pamiętam pisowni).

Wczoraj przez tą prędkość męczyłem się jak diabli. Trafiłem na kołka który z przodu postawił Van Der Mircha i Sturridge'a i jedyne co grał to jedno podanie i długa. Tak przez cały mecz. Nie mówię... bo też stosuję takie akcje jeśli nie mozna się inaczej przecisnąć ale nie kuźwa jedno zagranie przez cały mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękował januszp85.

Tylko teraz najlepiej poczekać na OF pod wersje 1.03 bo niektórym nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo!! Bo mi się tak przypomniało!

Jest tu na forum wśród graczy może jakiś elektronik/serwisant znawca technologii LCD??

Od pewnego czasu (mam samsunga LE40A656) tv w pewnym momencie zaczyna migać. Tzn. matryca napieprza jak stroboskop na dyskotece.

Byłem w serwisie. TV stał u gościa 2 tygodnie i NIC. Grał jak nówcia. Odebrałem. Cztery miesiące spokoju i znów ta sama bajka.

Czasem pomaga wyłączenie i włączenie go ponownie ale czasem nie.

Przy oglądaniu TV można to jeszcze przeboleć ale na PESie to już nie jest fajne. Bywało że wciskalem pauzę, wybijałem piłkę na aut i wyłączałem telewizor i liczyłem sekundy by się w porę włączyć do gry. Kicha straszna a pomysłu znikąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo!! Bo mi się tak przypomniało!

Jest tu na forum wśród graczy może jakiś elektronik/serwisant znawca technologii LCD??

Od pewnego czasu (mam samsunga LE40A656) tv w pewnym momencie zaczyna migać. Tzn. matryca napieprza jak stroboskop na dyskotece.

Byłem w serwisie. TV stał u gościa 2 tygodnie i NIC. Grał jak nówcia. Odebrałem. Cztery miesiące spokoju i znów ta sama bajka.

Czasem pomaga wyłączenie i włączenie go ponownie ale czasem nie.

Przy oglądaniu TV można to jeszcze przeboleć ale na PESie to już nie jest fajne. Bywało że wciskalem pauzę, wybijałem piłkę na aut i wyłączałem telewizor i liczyłem sekundy by się w porę włączyć do gry. Kicha straszna a pomysłu znikąd.

Powiem ci ze zauwazylem ten sam problem ale to tylko podczas grania na konsoli miga mi obraz przez pare sekund i pozniej jest ok wydaje mi sie ze to jest chyba problem z kablami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Pany...

Od wczoraj kopiuje te wszystkie OFy i żaden dobrze nie działał z tym nowym uaktualnieniem.

Dziś, sprawdziłem nowy OF od PAULA i powiem wam ,że wszystko elegancko po wgraniu tego pacza,czyli jest kompatybilny z 1.03.

Co więcej,dodani są nowi zawodnicy do niektórych drużyn. np. w ManUtd (Tunnicliffe,Johnstone,Wotton),Sao Paulo (Ganso),Wolverhampton (Peszko) i wieeeelu Free Agentów.

Co do rozgrywki,rzeczywiście trochę szybciej zapierdzielają ,ale idzie się przyzwyczaić.

tutaj macie link (około 54MB):

http://www.mediafire...d8dkdcdn6cc9y��

po zdro, miłej rozgrywki. ;)

Edytowane przez Kamikaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Pany...

Od wczoraj kopiuje te wszystkie OFy i żaden dobrze nie działał z tym nowym uaktualnieniem.

Dziś, sprawdziłem nowy OF od PAULA i powiem wam ,że wszystko elegancko po wgraniu tego pacza,czyli jest kompatybilny z 1.03.

Co więcej,dodani są nowi zawodnicy do niektórych drużyn. np. w ManUtd (Tunnicliffe,Johnstone,Wotton),Sao Paulo (Ganso),Wolverhampton (Peszko) i wieeeelu Free Agentów.

Co do rozgrywki,rzeczywiście trochę szybciej zapierdzielają ,ale idzie się przyzwyczaić.

tutaj macie link (około 54MB):

http://www.mediafire...d8dkdcdn6cc9y��

po zdro, miłej rozgrywki. ;)

ejj to jakis wirus jest od razu mi avast wyskoczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj to jakis wirus jest od razu mi avast wyskoczyl

Używasz Avasta i się dziwisz? Avast to taki antywirus że jak sobie kichniesz to Ci komunikatem kompa zablokuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz Avasta i się dziwisz? Avast to taki antywirus że jak sobie kichniesz to Ci komunikatem kompa zablokuje :)

mam go od poacztku jak kupilem lapka i jakos mnie nie zawiodl tylko napisalem ze wyskoczyl ze plik jest zagrozony takze nie wiem jesli jest ok to wgyrwam

Tylko teraz pytanie musze starego OFa wywalic? czy one na siebie sie nakladaja np

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejj to jakis wirus jest od razu mi avast wyskoczyl

Dla avasta to wszystko jest wirusem. Program do bani.

Chyba nikt nie grał 4v4 bo nie uzyskałem odpowiedzi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×