Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

jakieś pomniejsze bugi będą naprawione w ML ,Become a Legend. Jednak ciekawe są ":inne usprawnienia hy poprawić wrażenia z gry"- jak dla mnie gameplayu nie powinni ruszać , jeśli cos to troszkę zmniejszyć tempo (było wolniej odrobinę przed patchem)bo na matchmaking nie ma co liczyc, zapomnijcie o odtrutce z reali i Barcelon

Mi osobiście podobała się wersja bez update. Gra była wolniejsza i trzeba było kombinować żeby zbudować fajną akcję. A teraz większość :triangle: i heja na szybkiego napastnika he

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście podobała się wersja bez update. Gra była wolniejsza i trzeba było kombinować żeby zbudować fajną akcję. A teraz większość :triangle: i heja na szybkiego napastnika he

Dokładnie!! Mi też ta wersje jakby 1.00 bardziej się podobała. Podobno Konami dostało dużo komentarzy odnośnie tempa rozgrywki, może posłuchają graczy i w tym nowym update'cie to poprawią.

Można skądś pobrać na PESA 2013 Premier League?

Chodzi mi oczywiście o PS3.

Kolego sympatyczny przejrzyj kilka stron, chyba na poprzedniej jest link do patch'a?OFa z całą ligą angielską, a do tego jeszcze jest druga liga w sensie Champioship ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć ;-) I potem Chelsea rozjedzie Real ;-)

Jak juz dostalem kilka razy w doope Realem czy Barcą a z reguly gram 4-4-2 offensive to zaczalem korzystac z innych taktyk. 4-4-2 szlo jako tako ale czulem ze moge strzelić to dawalem 4-3-3 i jak sie udalo strzelic gola to dawalem 5-3-1 defensive z pulapka ofsajdowa, krycie po dwoch na zasadzie szybkich przelaczen tak ze nieraz takiego Ronaldo obskoczylo 4 zawodników i tak sobie do konca pykalem. Dla takiego realowca to byla najwieksza kara jak nie mogl a cisnal tak ze malo kupy nie strzelil.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz0 dzięki za te linki ale znowu ten problem wchodze na tą strone daje download now odlicza mi 5sekund i wyskakuje błąd wczytywania strony i pisze że nie może odnaleźć pliku. Cos nie tak robie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie robisz NIE TAK. Ja tez probowalem pobrac dzis z tych linkow i jest komunikat NIE MOŻNA ODNALEŹĆ PLIKU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mietowy celcie graj sobie w fife i tam sobie wypisuj na temat daremnej fify

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj sprawdzone przed chwilka na 100% dziala

Patch moim zdaniem co uzywa wiekszosc uzytkownikow ;-)

ver3,0

http://www38.zippysh...07013/file.html

ver3,1

http://freakshare.co...zo/PS3.zip.html

A moglbys mniej wiecej zapisac co ten patch zawiera i jak sie go instaluje ? Ok już znalazłem. Rozumiem że albo wersje 3.1 albo 3.0 się instaluje tak, nie trzeba mieć dwóch naraz ?

Edytowane przez pio_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celt, nie denerwuj się. By wychwycić żart w Twym poście o miętusach i fifie trzeba tylko czytać tekst ze zrozumieniem a nie wszyscy dziś to potrafią.

Za mało książek różnej treści, za dużo komputerka i konsoli a jedyne słowo czytane to podpisy pod fotkami na demotywatory.pl

Dziwisz się więc?

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!! Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć ;-) I potem Chelsea rozjedzie Real ;-)

Jak juz dostalem kilka razy w doope Realem czy Barcą a z reguly gram 4-4-2 offensive to zaczalem korzystac z innych taktyk. 4-4-2 szlo jako tako ale czulem ze moge strzelić to dawalem 4-3-3 i jak sie udalo strzelic gola to dawalem 5-3-1 defensive z pulapka ofsajdowa, krycie po dwoch na zasadzie szybkich przelaczen tak ze nieraz takiego Ronaldo obskoczylo 4 zawodników i tak sobie do konca pykalem. Dla takiego realowca to byla najwieksza kara jak nie mogl a cisnal tak ze malo kupy nie strzelil.

Kolego tu nie chodzi już o ćwiczenie tylko o to że Żygać się chce jak non stop grasz przeciwko tym samym drużynom.

P.S. jak Ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego tu nie chodzi już o ćwiczenie tylko o to że Żygać się chce jak non stop grasz przeciwko tym samym drużynom.

P.S. jak Ps3?

Wiem, wiem o co chodzi. Ale co zrobisz.... nic. I trzeba to przełknąć.

A co do konsoli. Wyceniono naprawę na ok 320zł. Coś tam w środku pękło. Ponoć jest to możliwe nawet od przegrzania oraz kilku innych czynników.

Myślę że do końca tygodnia powinienem ją mieć ewentualnie pierwszy tydzień grudnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, przegladajac internet napotkalem sie na fajna str odnosnie dopingu http://fanchants.com/

moze sie komus przyda.... Jakby ktos mial jakeis ciekawe str to mysle ze warto sie podzielic ;P

Pozdrawiam.

ps. Pio_89 najpierw instalujjesz (kopiujesz) ver3.0 pozniej dopiero 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam jedno krótkie pytanie, czy można ściągnąć jakiegos patcha z językiem angielskim do PES 2013?

Zakupiłem grę, ale niestety nie ma w niej języka angielskiego. Jeśli pytanie już było to sorki, ale nie chcę mi się czytać

162 stron wątku.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam jedno krótkie pytanie, czy można ściągnąć jakiegos patcha z językiem angielskim do PES 2013?

Zakupiłem grę, ale niestety nie ma w niej języka angielskiego. Jeśli pytanie już było to sorki, ale nie chcę mi się czytać

162 stron wątku.

Z góry dzięki i pozdrawiam.

a próbowałeś rozwiązać ten problem z wujkiem google?

jak chesz to poszukaj tutaj czegos, tylko trzeba sie zarejestrowac chyba

http://www.ps3-hack.com.pl/index.php?topic=12129.0

Edytowane przez grzybu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Rival ranking - wygrałem teraz mecz, a punktów mi nie dopisało ...

Jakie macie ratingi drużyn - ja 696 i zastanawiam sie czy wzmacniać czy nie, bo nie bardzo chce grać z napakowanymi teamami ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam zagramy i sie przekonamy kto jest ile wart!

do celta i icemena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, kiedy byłem w belgii bo tam pracowałem kupiłem pesa 2012 z normalnego sklepu. Oczywiście domyślny język u nich to francuski także w grze nie było angielskiego. Robiłem co mogłem , patche różnego rodzaju ale nic nie pomogło. W system gry pod względem języka w ps3 nie można ingerować. Pozostało mi sprzedanie pesa na allegro. Reasumując, nie ma opcji dodania języka angielskiego do pesa na ps3, jestem tego pewien bo miałem niestety taką sytuację.

wysłane z Xperia Ray za pomocą Tapatalk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Który opis umięjętności zawodnika określa w obecnym pesie "zwinność" (bo "agility" już nie ma)? I jaki atrybut określa "explosive power"?

Odpowiedzi na twoje pytania to kolejno: Explosive Power, Agility :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Rival ranking - wygrałem teraz mecz, a punktów mi nie dopisało ...

Jakie macie ratingi drużyn - ja 696 i zastanawiam sie czy wzmacniać czy nie, bo nie bardzo chce grać z napakowanymi teamami ;]

Mam podobny problem, ale dla ~790 siły drużyny. Musiałbym z kogoś zrezygnować i nazbierać na jakiegoś koksa, bo dzisiaj walczyłem ciężko i robiłem co mogłem, ale gościu o składzie ~840 miał ronaldo i skończyło się na 2-3. Oczywiście hattrick Krystyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem, ale dla ~790 siły drużyny. Musiałbym z kogoś zrezygnować i nazbierać na jakiegoś koksa, bo dzisiaj walczyłem ciężko i robiłem co mogłem, ale gościu o składzie ~840 miał ronaldo i skończyło się na 2-3. Oczywiście hattrick Krystyny...

no z dwojga złego to wole jak mi strzela Ronaldo niż jakiś Van Der Mirch hehe

Działa wam aplikacja Playstation Network na FB ? Bo mi wyskakuje ze nie ma takiej strony i może dlatego ten myPes mi nie pokazuje statsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam zagramy i sie przekonamy kto jest ile wart!

do celta i icemena

Misiu kolorowy, nie pisz już nic bo jeszcze bardziej się skompromitujesz a potrzebne Ci to?

Wystarczy, gdy nauczysz się czytać ze zrozumieniem a co za tym idzie wyłapywać, w tym co czytasz żart, dowcip czy ironię. Nie dość że nie łapiesz takich rzeczy to nadal brniesz w temat.

Co do "zagrania i zobaczenia kto jest ile wart"... Kto jest ile wart to pokazuje realne życie. Tyle jesteś wart ile osiągnąłeś w życiu a nie w grze fanboju, którą większość z nas traktuje tu jako przyjemność, rozrywkę w przeciwieństwie do Ciebie, co widać.

A wyzwanie przyjmuję. Jak tylko konsolka wróci z naprawy. Tylko przypadkiem nie dostań orgazmu jak wygrasz.

Aaaa! I jeszcze jedno... Będziesz grał Realem czy Barceloną jak większość fanbojów?

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiu kolorowy, nie pisz już nic bo jeszcze bardziej się skompromitujesz a potrzebne Ci to?

Wystarczy, gdy nauczysz się czytać ze zrozumieniem a co za tym idzie wyłapywać, w tym co czytasz żart, dowcip czy ironię. Nie dość że nie łapiesz takich rzeczy to nadal brniesz w temat.

Co do "zagrania i zobaczenia kto jest ile wart"... Kto jest ile wart to pokazuje realne życie. Tyle jesteś wart ile osiągnąłeś w życiu a nie w grze fanboju, którą większość z nas traktuje tu jako przyjemność, rozrywkę w przeciwieństwie do Ciebie, co widać.

A wyzwanie przyjmuję. Jak tylko konsolka wróci z naprawy. Tylko przypadkiem nie dostań orgazmu jak wygrasz.

Aaaa! I jeszcze jedno... Będziesz grał Realem czy Barceloną jak większość fanbojów?

Iceman31 mi się wydaje, że będzie grał Realem :biggrin: :banana: :rofl: :laugh: :r1: :triangle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×