Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin, PS3 nie widzi wszystkich urządzeń. Najlepiej żeby były sformatowane pod FAT32 (chyba, dawno się w to nie bawiłem). Twój pendrive pewnie nie jest w FAT, i dlatego plejka go nie widzi,

Dobra,teraz ja potrzebuję pomocy.

Jakim konverterem zmienić pliki strojów Legii z wersji na PC, tak, by widziała je Plejka.

Ewentualnie, czy gdzieś już się znajdują tak przekonwertowane (lub zrobione po prostu od PS3) stroje Legii.

Robiłem to ostatnio 3 albo 4 lata temu, za cholerę nie pamiętam czego używałem wtedy..pomóżcie, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , dajcie jakiegoś aktywnego linka do patcha z otginalnymi nazwami itp. Szukam tego WENB ale linki są nie aktywne

Sent from Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EndarSeth ok dzięki nie miałem pojęcia o czymś takim bede próbował może jeszcze od kogoś pożyczyć i z jakimiś innymi pendraiv'ami bo jak formatować FAT32 nie mam bladego pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są aktywne mediafire bodajże. Nie klikaj pierwszego lepszego DOWNLOAD a znajdziesz :)

nie znalazłem żadnego do WENB , ale mam jakis GTM , i tam jest folder 3rd alternate kits , jak to zainstalowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EndarSeth ok dzięki nie miałem pojęcia o czymś takim bede próbował może jeszcze od kogoś pożyczyć i z jakimiś innymi pendraiv'ami bo jak formatować FAT32 nie mam bladego pojecia.

Bardzo prosto. Klikasz na ikonę pendrive prawym, wybierasz formatuj, zmieniasz system plików na fat i formatujesz, chwila moment i masz, tylko pamiętaj, że cała zawartość pendrive'a zostanie wyczyszczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KoRcZuS witam przed sekundą zrobiłem tak z odtwarzaczem mp3 kliknałem prawym zmieniłem system plików na fat 32 i sformatowałem. No i ponownie wypakowałem te pliki z aktualizacjami na odtwarzacz wpinam do konsoli i znowu zonk ponownie komunikat ":podłaczono nieznane urządzenie usb" nie wiem co jest!!!! zaczyna mnie to wk.... a pen driva narazie nie moge sformatować bo to kolegi i ma tam ważne dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja instalacji:

1. Ściągnij OF

2. Rozpakuj plik w RAR

3. Włóż paluszek USB do PC

4. Stwórz folder na USB o nazwie PS3, a w nim kolejny folder o nazwie SAVEDATA

5. Ściągnięty OF skopiuj do folderu SAVEDATA na USB

6. Włóż USB do PS3

7. Idź do zakładki narzędzia zapisanych danych

8. Znajdź swój paluszek USB i zaznacz jego

9. Pojawią się pliki ze strojami etc oraz plik EDIT DATA

10. Zaznacz wszystkie pliki ptaszkiem oraz skopiuj do PS3 wraz z EDIT DATA

11. Nie kopiować SYSTEM DATA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukasz0 dzięki za obszerną instrukcje rozumiem ale mi konsola akurat nie rozpoznaje tego urządzenia usb (mowa o odtwarzaczu mp3 bo tylko to mam) co z tego że wkładam usb do konsoli ide do zakładki narzedzia zapisanych danych a tam nie moge znaleźć usb bo go nie wykrywa po prostu. kilka sekund po umieszczeniu usb w konsoli pojawia mi się komunikat "podłączono nieznane urządzenie usb".

pomijając to mam pytanie bo ja w grze steruje zawodnikami używając strzałek a nie analogu bo tak zawsze grałem przyzwyczaiłem się i tak wole i w tej częsci pes-a gdy mój zawodnik zmierza prosto w kierunku bramki przeciwnika i oddaje strzał i naciskam strzałki pod kątem :dpad: :square: np. góra i lewo to piłka po strzale leci w tzw. buraki czyli jakieś 10-15metrów od bramki i tak jest za każdym razem czy strzał oddaje z pola karnego czy poza. dlaczego? ja po prostu chce strzelić w jakiś róg bramki. A jeżeli zawodnik biegnie pod kątem np. ścinając z rogu pola karnego w kierunku bramki to czasami po strzale piłka leci koło horągiewki od rzutu rożnego :pinch: jest to męczące i irytujące gdy zawodnik będąc na polu karnym strzela 10metrów od bramki a moc strzału jest tylko troszke. na 15rozegranych meczy zdobyłem jakimś cudem 2gole dobrze że nie gram online bo by była porażka totalna w meczu oddaje np. 20strzałów na bramke z czego 1-2 są w światło bramki. Czy po prostu muszę przerzucic się na analogi czy to wynika z czegoś innego? bo chyba nie powinno byc różnicy w sterowaniu jeżeli ktoś woli strzałki a ktoś analog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

jestem tu nowy i też mam trochę pytań, zacznę od tego, że wróciłem do Pesa po 2 latach przerwy, nie gram online bo akurat teraz nie mam neta w PS3, a jedynie stick w laptopie.

też gram od zawsze na strzałkach i trudno by mi było się przestawić na gałę, ale jest to do ogarnięcia.

Pesa 13 mam w wersji Francusko-Niemieckiej....BLES 1710. Wgrałem WENB OF V3 potem V3.1 , wszystko na pierwszy rzut oka jest ok, poza herbami zespołów Championship....wszystkie są jednakowe pod herbem npower...coś zrobiłem nie tak?

A druga sprawa, jak gram na strzałkach to taktykę mam na gałce, a jak mam ustawione strzałki + gałka to w jaki sposów ustawiam taktykę? np. łapanie na spalonego itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Celt teraz przed chwilą robiłem tego formata i robie to tak klikam prawym na dysk wymienny daje opcje formatuj pojawia sie tak; pojemność, system plików ; rozmiar jednostki alokacji no i z opcji system plików jest tak NTFS, FAT(domyslne) FAT32 i exFAT wiec wybieram FAT 32 i opcje szybkie formatowanie i klikam rozpocznij no i sformatowałem. i znowu umieszczam dysk w konsoli i ponownie po kilku sekundach wyskakuje komunikat podłączono nieznane urządzenie usb kilka prób odłaczenia i podłączenia nic nie dają dysk nigdzie się nie pojawia bo już nawet zgrałem pare utworów mp3 na ten dysk i na konsoli w zakładce muzyka również nie znajduje urządzenia usb by te utwory przenieśc na dysk na konsoli. nie wiem.... :pinch: A ztym by sie przestawić na sterowaniem analogiem to będzie masakra każdą inna gre czy jakąś strzelanke czy wyścigi typu gran tourismo analogiem gra mi sie świetnie ale w pesie nie mogę nawet prosto iść zawodnikiem masakra. Ale trzeba będzie próbować bo jak mam nie zdobyc żadnej bramki przez te strzały na strzałkach to też nie różowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pesa 13 mam w wersji Francusko-Niemieckiej....BLES 1710. Wgrałem WENB OF V3 potem V3.1 , wszystko na pierwszy rzut oka jest ok, poza herbami zespołów Championship....wszystkie są jednakowe pod herbem npower...coś zrobiłem nie tak?

wszystkie herby druzyn z NPower Championship sa takie same poniewaz KONAMI wprowadzilo limit na ilosc herbow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Celt teraz przed chwilą robiłem tego formata i robie to tak klikam prawym na dysk wymienny daje opcje formatuj pojawia sie tak; pojemność, system plików ; rozmiar jednostki alokacji no i z opcji system plików jest tak NTFS, FAT(domyslne) FAT32 i exFAT wiec wybieram FAT 32 i opcje szybkie formatowanie i klikam rozpocznij no i sformatowałem. i znowu umieszczam dysk w konsoli i ponownie po kilku sekundach wyskakuje komunikat podłączono nieznane urządzenie usb kilka prób odłaczenia i podłączenia nic nie dają dysk nigdzie się nie pojawia bo już nawet zgrałem pare utworów mp3 na ten dysk i na konsoli w zakładce muzyka również nie znajduje urządzenia usb by te utwory przenieśc na dysk na konsoli. nie wiem.... :pinch: A ztym by sie przestawić na sterowaniem analogiem to będzie masakra każdą inna gre czy jakąś strzelanke czy wyścigi typu gran tourismo analogiem gra mi sie świetnie ale w pesie nie mogę nawet prosto iść zawodnikiem masakra. Ale trzeba będzie próbować bo jak mam nie zdobyc żadnej bramki przez te strzały na strzałkach to też nie różowo.

Google.pl i szukaj pod hasłem "ps3 nie czyta pendrive" znajdziesz kilka stron, poczytaj może coś pomoże, bo to dziwne, że nie czyta Ci pendrive'a sformatowanego fatem32.

Czym się kierować przy wyborze serwra podczas grania online kiedy tworzę pokój?

I czy da radę zagrać mecz towarzyszki online tak samo jak w pes 2012, czy teraz trzeba za każdym razem tworzyć pokój lub się do niego wbijać?

Na moje to najlepiej przez Anglie a potem biorę server gdzie jest najmniej userów.

Chodzi Ci o ranking match? Jeśli tak to można grać bez problemu, tylko w pes13 wszystkie tryby on-line są porozrzucane po menu, nie ma wszystkiego w jednej zakładce online tak jak to było w poprzednich częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko kogo polecicie na pozycję SS mam do wydania 8 ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie tego typu jak to jest w tych turniejach licza sie pierwsze 3 mecze i dobre wyniki czy w ciagu 60 minut moge zagrac z 5 meczy i zostna wylosowane moje najlepsze wyniki ?? bo ja juz czasmi sie gubie z tym...

i taka Druga sprawa moja druzyna ma team Strength 696

OFF 73 C

TAC 65 D

TEC 70 C

DEF 59 E

SPD 87 B

PHY 73 C

powiem tak szczerze mam z tych znanych to tylko Bojana reszta to Van Der mirch i tacy co przekraczja 70 i graja gorzej jak ci co dostajemy na poczatek nie wiem jak ich ustawic co znimi zrobic macie moze jakies dobre pomysly na ustawienie druzyny bo przez znich spadlem w rankigu mialem Top Player teraz mam Regular nic nie idzie 0 akcji kazdy ich dyma jak chce nawet ci co sa z rankigiem 200

A co do łacza to jest tak u mnie z Madrytem jest 65 ping predkosc pobierana 16.24mb/s predkosc wysylana 0.70 jade na neostradzie przez Wi fi w domu 4 laptopy i stacjonarny jeden wiec nie wiem nie znam sie na tym czy to dobry wnik czy zly

Edytowane przez dragonn19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko kogo polecicie na pozycję SS mam do wydania 8 ml

Biabiany jest ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie- mając swego czasu wersje 1,02 zainstalowałem OFa od Paula którego polecaliście. Dzis zaktualizowałem gre do wer. 1,03.... Czy w zwiazku z nowa łatką musze wywalić OFa i wgrac jakiegos nowego dostosowanego do nowej wersji ? czy moze nic nie musze zmieniac ? grałem dzis chwilke ale nie zauważyłem niczego "podejżanego" jak to wygląda ? Z góry dzieki za odp

ert-hel.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grałem wczoraj w MLO i się zdziwiłem na rozegranych 5 spotkań 4 wygrałem i 1 remis a to dlatego, że przeciwnicy mieli podobny team albo nieco lepszy. Czy jest możliwe, że Konami poprawiło dobieranie przeciwników??

Biabiany jest ciekawy.

Dzięki pewnie skorzystam bo nawet na skrzydło można go postawić

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie grałem wczoraj w MLO i się zdziwiłem na rozegranych 5 spotkań 4 wygrałem i 1 remis a to dlatego, że przeciwnicy mieli podobny team albo nieco lepszy. Czy jest możliwe, że Konami poprawiło dobieranie przeciwników??

Dzięki pewnie skorzystam bo nawet na skrzydło można go postawić

To samo zauwazylem :) ze dobiera przeciwnikow/rywali tak jak trza :D .... ciezko mi to napisac, ale napisz e BRAWO KONAMI ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo zauwazylem :) ze dobiera przeciwnikow/rywali tak jak trza :biggrin: .... ciezko mi to napisac, ale napisz e BRAWO KONAMI ;)

Grzybu ciekawe czy to jest zbieg okoliczności czy po prostu naprawili ten błąd jak myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzybu ciekawe czy to jest zbieg okoliczności czy po prostu naprawili ten błąd jak myślisz?

Moim zdaniem Konami w koncu ruszylo dupsko i wzieli sie chociaz troche do roboty ;) Wydaje mi sie, ze gracze tak im spamowali juz o tym, ze sie poddali i cos ogarneli :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik widzi herby oryginalne z gry.

A z innej beczki...

Chyba mnie rozwali na drobne ze złości. Wy tu sobie opisujecie wrażenia z gry a moja konsola dalej kwitnie w serwisie. Miała byc na 3.12 to sie okazało że coś jeszcze z prockiem jest. Kicha jak mało co... proszę mnie pocieszyć;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnik widzi herby oryginalne z gry.

A z innej beczki...

Chyba mnie rozwali na drobne ze złości. Wy tu sobie opisujecie wrażenia z gry a moja konsola dalej kwitnie w serwisie. Miała byc na 3.12 to sie okazało że coś jeszcze z prockiem jest. Kicha jak mało co... proszę mnie pocieszyć;-)

iCEMAN zapytaj się ile naprawa wyjdzie bo może nie warto robić albo po prostu wkręcają, że procek bo chcą kasę ściągnąć :P......... wiesz jak to jest teraz każdy kręci jak może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: jak gram online w pes'a 2013 na ps3 to spotykam dosc czesto ludzi ktorzy gdy zaczynaja przegrywac to pauzuja gre i gdy znowu zaczynamy grac to po 1-2min w grze nas rozlacza przez slabe polaczenie. W ten sposob ja nie dostaje nic oraz on, ale trace czas. Nie zawsze uda mi sie wygrac, ale wkur**a mnie gdy w 85min strzele gola i ziomus cos zrobi i nas rozlaczy. Moje dzisiejszcze mecze

1 - rozlaczylo 2-1 84min.

2 - rozlaczylo 3-1 87min

3 - rozlaczylo 1-0 81min

4 - przegrana 2-1

5 - remis

Tak wiec mam sie na co poskarzyc bo zamiast 3 wygranych mam 1h w tyl... . Wiec moje pytanie, zna ktos sposob na to lub jak oni to robia? Probowalem powlaczac torrenty na kompie, by obciazyc lacze ale to nie dziala ^^.

Ps. To sa zazwyczaj goscie z 700+ rating i jakies 850+ team strenght... (pewnie tylko dlatego ze jak przegrywaja to sie rozlaczaja.)

Ps2. Internet mam 25mb wiec nie ma mozliwosci ze to cos z mojej strony... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×