Skocz do zawartości
LonsFenomenoo

Pro Evolution Soccer 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie: jak gram online w pes'a 2013 na ps3 to spotykam dosc czesto ludzi ktorzy gdy zaczynaja przegrywac to pauzuja gre i gdy znowu zaczynamy grac to po 1-2min w grze nas rozlacza przez slabe polaczenie. W ten sposob ja nie dostaje nic oraz on, ale trace czas. Nie zawsze uda mi sie wygrac, ale wkur**a mnie gdy w 85min strzele gola i ziomus cos zrobi i nas rozlaczy. Moje dzisiejszcze mecze

1 - rozlaczylo 2-1 84min.

2 - rozlaczylo 3-1 87min

3 - rozlaczylo 1-0 81min

4 - przegrana 2-1

5 - remis

Tak wiec mam sie na co poskarzyc bo zamiast 3 wygranych mam 1h w tyl... . Wiec moje pytanie, zna ktos sposob na to lub jak oni to robia? Probowalem powlaczac torrenty na kompie, by obciazyc lacze ale to nie dziala ^^.

Ps. To sa zazwyczaj goscie z 700+ rating i jakies 850+ team strenght... (pewnie tylko dlatego ze jak przegrywaja to sie rozlaczaja.)

Ps2. Internet mam 25mb wiec nie ma mozliwosci ze to cos z mojej strony... .

ja tez tak nie raz mam jak ty nawet i na samym poczatku meczu tak sie dzieje mysle ze to problem z jego laczem nie twoim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto tam się chwalił ze mu przeciwników dobiera do rankingu ja gram na open all to w kolo z kozakami ronaldo gol eto o i takie to granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

januszp85, cała naprawa to koszt 320 zł. To wolę naprawić niz za nową wywalać ok 1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie do graczy PES 2013 ONLINE. Chciałem się zapytać czy grając online - większości są lagi czy większości niema lagów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

januszp85, cała naprawa to koszt 320 zł. To wolę naprawić niz za nową wywalać ok 1000

Ja :D słuchaj grałem jeden dzień 5 meczów. Przeciwników dobierało mi podobnych do mnie myślałem, że to przypadek ale na drugi dzień to samo. Grzybu tez pisał, że mu dobiera dobrze. A masz ustawione similar level czy jakos tak?

ja mam tak, że lagów nie mam (nie szarpie/ nie ścina) ale czuję lekkie opóźnienie w stosunku do singla, mi to przeszkadza .

Ale mam tylko 4mbs /512 (wymagania min to 1/256 via Konami) , z tym, że te połączenie takie imo niemrawe. Tyle, że wczoraj pokonałem z łatwościa francuza, myślałem, że mu lagowałem, przepraszam więc , ten mi, że lagów nie było.

Ja tam je wyczuwam u siebie ale zaznaczam, że mam do tego strasznie czułe oko. Jak jest u was?

Ja mam net 2Mgb i powiem, że czasami przylaguje a co do opóźnienia to czasami jest ale rzadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie czy drużyną z MLO można grać mecze rankingowe???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a powiedzcie czy drużyną z MLO można grać mecze rankingowe???

Rankingowe raczej nie ale możesz sobie pykać towarzysko z kimś poprzez match lobby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lagów nie mam. Sporadycznie byly po mojej stronie jak kablówka cos czynila na łączach lub jak corka dorwała sie do ściągania plików. Kilka razy jakies kozaki nazywaly mnie lagerem ale wylacznie jak dostawali w doope a mieli wypasione składy. Myślę ze to z frustracji raczej wynikało.

Edytowane przez Iceman31

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam net 30mbit a i tak jak gram on-line to praktycznie zawsze są opóźnienia i lagi, raz większe raz mniejsze, w zależności z kim gram, czasami takie, że automat przerywa mecz. Czasami się też zdarza, że tracę łączność z przeciwnikiem i wygrywam mecz walkowerem, nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby przerwało z mojej winy.

Ale taka mała ciekawostka, żeby się dobrze grało w gry, tv musi mieć jak najmniejszy input lag bo to też ma znaczenie. Akurat jestem na etapie wymiany tv i trochę się o tym naczytałem. TV który kupuje ma bardzo mały input lag, zobaczymy jak to się ma w praktyce i czy odczuję jakąś różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czy u was tez godzina sie zmieniala na MLO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ze dopiera dobrze po ratingu ...Ważniejszy jest ping ,a najczęściej gram z włochami ,portugalcami i Hiszpanami od których dzieli nas powyżej 2tyś km i przez to są lagi niestety.Kolejna sprawa to competition...Ktoś wie o co chodzi dokładnie??Grająć np Barca musze strzelić powyżej 8 goli nie tracąc żadnego zeby przejść dalej,a grając QPR mam na plusie 4 gole i bez problemu przechodzę dalej... I ten Casilas ,który broni wszystko ...W competition trafiam w 90% na real...:) ,ale wyfgrac z nimi QPR bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś mi powie o co chodzi ze strzałami w pesie 2013 że tak trudno jest trafić w światło bramki nie mówiąc już o zdobyciu gola? myślałem że jest to wina że grałem na :dpad: ale od tygodnia gram na analogach już się przyzwyczaiłem i gra mi się bardzo dobrze ale dlaczego podczas strzału :square: trzymając kierunek np. góra lewo analog piłka leci 10-15metrów od bramki? i tak jest z 90%strzałów które wykonuje i to nie zależnie czy jestem w czy poza polwm karnym. przykładowo ścinam z rogu pola karnego zawodnikiem w strone bramki przytrzymuje analog daje strzał a piłka leci koło chorągiewki od rzutu rożnego. Już pytałem o to na tym forum podpowiedź była by grać analogiem że to wina strzałek ale gram analogiem teraz i jest to samo. nie gram online ale master league z cpu i grając arsenalem dostaje po 3-4 zero od takich drożyn jak everton czy fulham ponieważ oddając 20strzałów w meczu 1-2 jest w światło bramki. myślałem że może wystarczy nacisnąć strzał i gałke i od razu puszczać ale jest to samo gdy trzymam analog do końca. czasami wręcz wygląda to tak że będąc w sytuacji sam na sam na polu karnym chce zagrać tzw. szczura po ziemi lekko obok bramkarza piłka i tak leci poza bramke co robie nie tak? pomocy bo zaczyna mnie to drażnić strasznie gdy każdy strzał cpu leci w światło bramki gole padają z każdego miejsca i pod każdym kątem do bramki a ja czy to z 5-10-15-20metrów nie mogę oddać strzału w światło bramki. :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytania z innej beczki.

1.Jak zagrać mecz z ludźmi z community? Chodzi mi o to żeby grać z rodakami.

2.Również macie tak ze pisze ze sygnał jest good a w czasie łączenia do meczu wyświetla się info o kiepskiej jakości sygnału (lagu)? Dodam ze mam upc 150Mb

3.Idzie jakoś wybronić rzut wolny z 18-25 metra? Irytuje mnie że komp na super star zawsze zamienia takie rzuty wolne na bramkę. Nawet stawiam pod okienko wysokiego obrońcę, ale nic to nie daje, po prostu cpu wykonuje rzuty perfekcyjnie, lepiej niż beckham za swoich najlepszych lat. Macie jakieś swoje sposoby na to?

Dzięki i pozdro,

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celt a gdzie się uruchamia tą pomocniczą strzałke? czy to chodzi o tą która pojawia się przy naciśnięciu :r2: która jest chyba od wypuszczenia na pozycje zawodnika czy coś takiego. Czy tą strzałke uruchamia się w inny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celt już doszedłem do tego na czym polegał ten problem ze strzałami. Otóż okazało się że w menu personal data była opcja MANUAL SHOT i tam miałem włączoną ta opcje czyli ON i dając OFF problem ze strzałami od razu zniknął i jest tak jak powinno być. nie wiem do czego służyła ta opcja może kontrolowanie piłki w locie ale po wyłączeniu tego jest o niebo lepiej strzały są w światło bramki dokładnie tam gdzie chce z każdego miejsca na boisku. Teraz to można grać.... :laugh: Jeszcze tylko żeby ta konsola czytała mi pen driva w formacie fat32 i mógłbym sobie wgrać aktualizacje był bym już w siódmym niebie. A nadal nie czyta i w google nie moge znaleźć rozwiązania czy podpowiedzi do tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wykopać bramkarzem ciętą, płaską piłkę? Bo gdy używam tylko :cicle: to puszcza "balona" który leci wyżej niż dalej, co znacznie spowalnia kontrę, to samo tyczy się wyrzucania ręką za pomocą :x: . A bramkarz CPU przeważnie wznawia właśnie tak jak ja chcę, czyli musi być jakaś metoda...

Przez przypadek wyczaiłem co robi różnicę. Żeby bramkarz wyrzucał piłkę bardziej płasko trzeba nim biec z R1 przed wyrzutem (tylko uwaga bo nieruchomy bramkarz + R1 = upuszczenie piłki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może tak być, że ten model pendrivea nie obsługuje PS3, są to niezwykle rzadkie przypadki ale się zdarzają. Pożycz od kogoś inny

Dokładnie sprawdź inny, albo po prostu sprawdź ten Twój w innej konsoli, będziesz wiedział co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki roblem: zainstalowałem tego patcha: http://forum.pesleag...c,124115.0.html i rzeczywiście zespoły w Bundeslidze i NPower są "lewe". Czy ten OF jest wadliwy, czy jest jakaś poprawka do niego? Jeśli nie to prośba o link do jakiegoś sprawdzonego OF-a (BLES 01709).

Podawalem ostatnio link do eleganckiego OFa, przejrzyj kilka stron wstecz. A tak ps to ten OF co wgrywales to nie jest chyba kompatibilny z data pack 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego OF-a: http://www.pes-patch...s-2013-ps3.html Wszystko elegancko, tylko jeden problem. Czemu zmienione są parametry drużyn względem wersji od Konami? Taka np. Aston Villa miała 3 parametry B i 3 C, a po w graniu OF ma 2xB i 4xC. To samo Fulham było 3B i 3C, jest 4B i 2C. Czy to się wiąże też ze zmianą parametrów poszczególnych zawodników??

ten OF w sam w sobie robi lekki update statysk pilkarzy, aktualizuje tez wyglad fizycznych w sensie: broda, wlosy itp ;) Zreszta w opisie tego OFa jest napisane o tych pierdołach co napisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak to się ma do grania online tymi samymi drużynami? Ja będę miał inne staty niż przeciwnik??

w online bedziesz mial te staty od Konami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś OF który nie "grzebie" w statach, tylko po prostu dodaje bundesligę i championship? Przecież to kabaret - Messi shot accuracy 99!!! Gram często OFFline z kumplami, dlatego nie chcę żadnej kombinacji w statach podanych przez Konami...

no cóż: klik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy jest możliwość utworzenia własnego klubu w Pes 2013?

Pewnie, możesz grać Master Lig Online albo Offline. Osobiście polecam Online :) W razie pytań pisz na pw albo na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko. Gdzie wejść , żeby zainstalować najnowszy DATA PACK?

w glownym Menu INFOMATION i juz :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×